reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Justyna, a Ty z Mateuszem tak jeździłaś dziś? Ja z Maciusiem to żadnych sklepów ubraniowych nie wchodzę, bo raz mi wstydu narobił, bo koniecznie chciał założyć spódnicę :zawstydzona/y::sorry::eek:
dzisiaj akurat bylam sama,bo jechalam autobusem i nie chcialam zostawiac mlodego u mamy jak bede u dentysty,ale w innych przpadkach chodzi ze mna. W nosie mam to,ze cos zrobi nie tak i ludzie beda sie patrzec. To moje dziecko,a jak komus sie to niepodoba to niech nie patrzy.
Donka pewnie P denerwuje sie i przezywa i spac nie moze. No i do tego dobra jest zupka chmielowa;-)
A delikatna to ja nie jestem, nie zamierzam sie rozczulac, ma lysa glace i tyle i w zyle tez bierze. Mama wie,ze ja nie jestem zlosliwa tylko taka juz jestem i wiem,ze przykrosci jej tym nie robie. Wokol siebie ma dosc cackajacych sie z nia ludzi.
 
reklama
a Jultika spiaca i sie nie chce polozyc, bo znow ma urojenia kupkowe i sie boi zrobic:crazy:


obiadek na jutro mamy-tesciowa dala pierogi;-):-)
 
dzieciaczki już leżą w łóżkach i słuchają przygód o słoniu Bombiku :-)
też bym zrobiła se obiadek na jutro ale jakoś nie mam pomysłu co by zrobic...Majandra Ty co robisz?
 
Witam wieczorowo.

Ja chodzę na zakupy z dziećmi i nie żadnego problemu, ale wole bez:sorry:

Mam grzbiet indyka i chcę zrobic na nij jakąś zupę tylko pomysła brak:crazy:

Daonkat.
. ale Was babcie rozpieszczają. następny plus braku męża;-)

Monia Co do patelni to racja zasiedziałam się ale na allegro:sorry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Majandra Ty co robisz?
Krokiety z mięsem, ale mięso już zrobiłam parę dni temu, więc dziś tylko naleśniki. Już usmażone, bo na 2 patelnie smażyłam. Czekam aż wystygną i zawijam. Maciuś tak fajnie nauczył się pokazywać, jak mama zawija krokiety i jak robi kotlety mielone. Może jutro go nagram, to Wam pokarzę. :tak::-)
 
Witam wieczorowo:-) padam na pysk:-( a znó zanosi się na długi wieczór z Tuśką bo pospała prawie 3 godziny:wściekła/y: i za nic nie mogłam jej dobudzić wcześniej:no: plan na dziś zrealizowany bo i sypialnia i duży pokój błyszczą:tak: coś mam ochotę na sałatkę jarzynową i chyba jutro zrobię;-)
Justyna, a Ty z Mateuszem tak jeździłaś dziś? Ja z Maciusiem to żadnych sklepów ubraniowych nie wchodzę, bo raz mi wstydu narobił, bo koniecznie chciał założyć spódnicę :zawstydzona/y::sorry::eek:

No co Ty matka trzeba było mu pozwolić:rofl2:;-)

A co do zakupów to ja zawsze z małą poprostu nie mam jej z kim zostawić:-( choć kilka razy udało mi się wyrwać w niedzielę jak M z nią został i przyznam że wolę bez ogona:zawstydzona/y:

Donkat zazdroszczę rozpieszczania przez babcie u nas żadko się zdaży że mam obiad z głowy dzięki któreś mamie:sorry:
 
reklama
Do góry