reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Facetowi podziekowałam, że załatwił tą sprawe odnośnie żylandora bez problemu i odpisał mi"

Witam wysłałem dziś pocztą Polską duży klosz do lampy BARCELONA 7 w warunkach szczególnych mam nadzieję iż jutro dotrze
Jest oklejony z informacja szkło itd.

Pozdrawiam
 
a u nas dziś PIĘKNA pogoda:-):-):-):-)zaliczyłam już zakupy i kawkę u koleżanki obiadek już na gazie a po obiadku znów wybierzemy się na spacer:tak::-)jak ja bym już chciała wiosnę!!!!!!!!!u tej koleżanki jej syn 3 miesiące starszy od Mateusza ma takiego guada na pedały i Mateusz bardzo ładnie na nim jeździł i pedałował:-):tak:chyba trzeba będzie pomyślec o czymś takim:sorry:
Agulka super że sprzedawca okazał się uczciwy:tak:
Gabids właśnie co u Was?
Doti nieważne czy chłopczyk czy dziewczynka ważne że zdrowe:tak:
Aneta zszokowałaś mnie ceną tego komputerka do akwarium:szok:
 
My już po spacerku:-)Tuśka zasnęła w trakcie i na śpika po powrocie ją rozebrałam i wrzuciłam do łóżka i nadal sobie smacznie śpi:-) kirysków niestety nie dostałyśmy były ale te zwykłe a ja chcę pandy:cool:

Cos mam strasznego lenia. Powinnam sprzątać, gotować, robić skład a wolę tutaj siedzieć ;-) I jeść: mandarynki i marcepan :tak:
Oskarek poszedł z babcią na spacer do lasu, mąż w pracy, ja mam luzik. No i stąd ten leń.

Zapowiada mi się fajny koniec tygodnia: wysyłamy z koleżankami mężów na konferencję,a same sobie robimy imprezkę :tak::tak: Już załatwiłam Oskarkowi nocleg u babci i po raz pierwszy od nie wiem kiedy nikt rano mnie nie będzie budził ciągnąc za włosy :-D

Gratulacje dla zdrowego dzidziusia pod serduchem:-) i zazdraszczam imprezki ja od urodzenia Tuśki nie wiem co to pobudka bez niej u boku:no: jakoś nie mogę się przemóc i puścić ją na nockę do dziadkó ale w końcu musi być ten pierwszy raz;-)

Własnie spaliłam patelnię:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: smród, dymu pełno:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

jak tego dokonałaś siostro:szok: a smrodu nie zazdroszczę:sorry:

Facetowi podziekowałam, że załatwił tą sprawe odnośnie żylandora bez problemu i odpisał mi"

Witam wysłałem dziś pocztą Polską duży klosz do lampy BARCELONA 7 w warunkach szczególnych mam nadzieję iż jutro dotrze
Jest oklejony z informacja szkło itd.

Pozdrawiam

Super żeby wszyscy tacy uczciwi byli to by się chciało żyć:sorry:

Aneta zszokowałaś mnie ceną tego komputerka do akwarium:szok:

Domyślam się bo i ja byłam zszokowana jak M mi to pierwszy raz pokazał:eek: ale potem mnie przekonał i my zmieściliśmy się 1000 ale sam to wszystko do kupy składał:tak:
 
jak tego dokonałaś siostro:szok: a smrodu nie zazdroszczę:sorry:
pewnie zaczytała się na BB :-p:-D;-)

my też juz wróciliśmy ze spacerku i muszę pochwalic Mateusza bo nie brałam wózka i nawet dośc ładnie szedł za rączke:tak:i nawet cośtam pogadaliśmy po swojemu:-)a teraz zjadłam miseczke lodów i zabieram sie za picie kawy:happy:
 
Justyna sorki ze sie wtrace ale na ten telefon nie bedziesz narzekac.Ja go mam od ponad 2 miesiecy i to jest najlepszy telefon jaki mialam do tej pory:tak:A bateria spokojnie 10 dni wytrzymuje przy normalnym urzytkowaniu.Jesli chodzi o Nokia to juz nigdy wiecej (mialam N70, N80, 6500 slide i o dupe potluc bo strasznie sie zawieszaja a nie wspomne o bateri max 3 dni.)
ja mialam taki kiedys sony ericson k510i - Grafika Google, ten czerwony i ogolnie bylam zadowolona,ale kilka rzeczy mi nie pasowalo i wiem,ze teraz tez by tak bylo,a na Nokie nigdy nie narzekalam,ale wiadomo kazdy ma inne przyzwyczajenia
wlasnie zainteresowal mnie ten film, bo wczoraj o nim czytalam. a tak mniej wiecej to co to za gatunek i o czym?
no ten film jest dresiarzu cpunie, jego znajomych, swiatku, przemysleniac, kilka fajnych scen,a reszta to debilizm
gościu od żylandora mi odpisał:
"
Witam Panią ! serdecznie

Oczywiście dośle Pani ten klosz. Dziś wyśle pocztą POLSKA
Co do pakowania no cóż towar przychodzi i zazwyczaj w nienaruszonym stanie naklejka całkowicie się zgadzam
Pozdrawiam"


Bosze jak się cieszę
no to suuuper!!
Albo świetnie razem tłuc. Bo Oskar ten typ zabaw preferuje.
no wiesz do tluczenia sie to i mlodsza siostra sie nada:-D My z bratem to tak trzaskalismy sie,ze szok:sorry:

Na 12.30 umowiona bylam do dentysty,ale autobus na ktory poszlam jezdzi tylko w soboty, wiec spoznilam sie,ale to nic. Na autobus powrotny tez spoznilam sie,bo spotkalam kumpla z 1 pracy i musielismy pogadac/obgadac. No to poszlam do lumpka. Kupilam sobie dziny, S do pracy chyba nowe portki i 2 chusty. 1 byla dla mamy na ta jej lysa glace,ale 2 tez mi ukradla:crazy: no ale niech juz jej bedzie
 
reklama
witam popoludniowo!!!!

ale u nas dzis cieplo:szok:az jestem w szoku. wyszlam o 17 napalic w piecu i az sie chcialo byc an dworze:tak::tak:

znow jestem objedzona:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
mama nasmazyla nam nalesnikow:-p
zle mi wychodzi przebywanie z Jasia, niewazne, czy u niej, czy u nas;-):cool:

P narzeka, ze nie moze spac:szok:

Witam Panią ! serdecznie

Oczywiście dośle Pani ten klosz. Dziś wyśle pocztą POLSKA
Co do pakowania no cóż towar przychodzi i zazwyczaj w nienaruszonym stanie naklejka całkowicie się zgadzam
Pozdrawiam"


Bosze jak się cieszę

my tez:tak::-):-):-)

Byłam wczoraj na dokładnym usg, pomierzył małego na wszystkie strony i wychodzi że wszystko prawidłowo. Siusiak też prawidłowo:-D:eek: Oskar na brzuch mówi "brat dzidziuś" :-D

no to teraz trzeba pmyslec nad imieniem:tak:
za trzecim razem beda warkoczyki:-D:-D

Albo świetnie razem tłuc. Bo Oskar ten typ zabaw preferuje.

niech uczy zycia brata od malenkiego:-D:-D:rofl2:

Zapowiada mi się fajny koniec tygodnia: wysyłamy z koleżankami mężów na konferencję,a same sobie robimy imprezkę :tak::tak: Już załatwiłam Oskarkowi nocleg u babci i po raz pierwszy od nie wiem kiedy nikt rano mnie nie będzie budził ciągnąc za włosy :-D

korzystaj, bo nie wiadomo kiedy znow sie trafi taka okazja:-p

Własnie spaliłam patelnię:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: smród, dymu pełno:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

to juz nie masz czym w piecu palic?:rofl2::rofl2::rofl2:

a u nas dziś PIĘKNA pogoda:-):-):-):-)zaliczyłam już zakupy i kawkę u koleżanki obiadek już na gazie a po obiadku znów wybierzemy się na spacer:tak::-)jak ja bym już chciała wiosnę!!!!!!!!!

ja tez, ale baaardz, baaardzo sie ciesze z takiej jesieni-zimy:-):-)
ciepluko az milo:tak::tak:

my też juz wróciliśmy ze spacerku i muszę pochwalic Mateusza bo nie brałam wózka i nawet dośc ładnie szedł za rączke:tak:i nawet cośtam pogadaliśmy po swojemu:-)a teraz zjadłam miseczke lodów i zabieram sie za picie kawy:happy:

mama kiedys byla z niunka w sklepie i mowila, ze Julitce sie buzia przez cala droge nie zamykala:-D:-D:-D nie zawsze ze zrozumieniem, ale nagadaly sie, z ehej!!!

no ten film jest dresiarzu cpunie, jego znajomych, swiatku, przemysleniac, kilka fajnych scen,a reszta to debilizm

to ja podziekuje:eek:

no to suuuper!!
no wiesz do tluczenia sie to i mlodsza siostra sie nada:-D My z bratem to tak trzaskalismy sie,ze szok:sorry:

my tez:cool::tak:

No to poszlam do lumpka. Kupilam sobie dziny, S do pracy chyba nowe portki i 2 chusty. 1 byla dla mamy na ta jej lysa glace,ale 2 tez mi ukradla:crazy: no ale niech juz jej bedzie

a moze by tak delikatniej?;-)

Justyna, a Ty z Mateuszem tak jeździłaś dziś? Ja z Maciusiem to żadnych sklepów ubraniowych nie wchodzę, bo raz mi wstydu narobił, bo koniecznie chciał założyć spódnicę :zawstydzona/y::sorry::eek:

no cos ty? wstydzisz sie?
ja tam bylam dumna, jak Julitka przymierzala staniki:-D:-D
 
Do góry