reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

no i doczytałam że idziecie na wesele do znajomych. według mnie jeśli koleżanka nie odzywa się przez ileś lat, a potem nagle zaprasza cię na wesele, to albo nie mają gości i szukają, albo liczą na kasę w prezencie :dry::sorry2: dziewczyny dobrze radzą żeby prezent kupić, a 400 zł na jeden dzień??:szok:my idziemy na dwa dni i dajemy 300 bo u nas też nie za bardzo z kasą...:happy2:
 
reklama
zaś piszę jak głupia, aż wstyd...:zawstydzona/y: ale nic, teraz będę czytać co napiszecie a potem moze wieczorkiem wpadnę... i chyba coś w tej swojej sygnaturce zmienię bo mi się znudziła...:-)
 
Hruda to super że wszystko z biznesem ok. :tak: a co z Twoim biodrem?? chyba nie doczytałąm... :confused:
A nie pisalam? Juz tlumacze - jak mialam 5 lat zachorowałam na docs rzadka chorobe stawu biodrowego (odwapnienie panewki biodrowej co objawia sie krotsza noga od kilku do kilkunastu cm i utykaniem), z reguly choruja na nia chlopcy az 90%, no ale padlo na mnie ( a jestem dziewczynka:-p). Po 3,5 latach udreki, glownie dla rodzicow tj. terapii, operacji, diety, wyjazdow,energoterapii, wyjadow i dla mnie czyli chodzenia w dzien w specjlanym aparacie i 3kg odwaznikow na noc na kazda noge itp itp udalo mi sie wyzdrowiec:-). Cud nad Wisla.:-) Ale lekarz mowil ze za 20 lat biodro sie odezwie. I sie skubane odzywa.:baffled:Jak za dlugo chodze...i jak sie denerwuje... i np nie umiem usiasc po turecku.
Teraz czeka mnie wymiana biodra na jakas kosmiczna fajna proteze:sorry2:. Bede zyc. :-p:tak::-)

a to na południe północna Hrudzia nie miała jechać????:confused::confused::confused::confused::confused: i nocowac u koleżanki? Czy cos mi się popierdzieliło:cool::cool::cool:
Ano ma! Ale w ten poniedzialek.
tak pisza na stronie szkoly o tym kierunku:
Absolwenci tego kierunku mogą znaleźć zatrudnienie w administracji rządowej i samorządowej, a w szczególności w wydziałach planowania przestrzennego, urbanistyki, architektury, ochrony środowiska, gospodarki terenami, gospodarki komunalnej, strategii rozwoju gospodarczego i promocji. Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie studiów umożliwiają też podjęcie pracy w zespołach i pracowniach sporządzających plany zagospodarowania przestrzennego oraz w agencjach rozwoju lokalnego i regionalnego.
Absolwenci mogą ubiegać się o uzyskanie urbanistycznych uprawnień zawodowych w dziedzinie planowania przestrzennego.
Bardzo sympatyczna recenzja. Jest przyszlosc:tak::-)


J przybyl juz na urlop - koniec nauki holenderskiego. Wyniki egzaminow we wtorek. We wrzesniu bedzie jechal do Holandii.


...a ja mam kupe w gaciach bo od jutra bede...przedsiebiorca!:szok::-):cool2:
 
Hejkum, jestem, zyję, mam sie nieźle, ale kurczaki jakoś mało czasu :sorry:
Donkat - super fajny kierunek, podoba mi się bardzo :tak: Brzmi jak studia inżynierskie?
Hruda - zdrówka życzę i małej kolejki na miejsce w szpitalu. Powodzenia szanownemu przedsiębiorcy!
Asia - 100 lat!
Agulka - jak się mają dzieciaczki - nie chorują Ci ostatnio? Działasz z inhalatorem? Jak paluszek Adasia?

Reszte gromko pozdrawiam i spadam, miłęgo wieczorku!
 
Donakt mama dotarła, potem pjechalismy do jej znajmej, której córka niecały rok temu się wprowadziła do nowego domku............ i kilka rozwiązań podpatrzyłam.......;-):-):-):-)..

Hrudzia to już jutro pochwalisz się nam swoją stroną. :tak::tak::tak:To J zostaje na dłużej w domciu?

Alusia miło Cię widzieć...... dawno nie byłaś...... a wesele w tygodniu też nie u nas..... wyprawiają.

Caricoa
tfu, tfuuu dzieci zdrowe jak rybki:tak:, nawet po niedzielnych morskich kąpielach przy 15stopniach wody, brrrrrrrrrrrr
Paluszek Adasia wygląda brzydko:no::no::no::no:..... czasami mam wrażenie że skóra mu pęknie i wyjdzie to co siedzi w środku:szok:

Mamy wojnę z J:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:................ właśnie wrócił z budowy, ale przed chwilą znów pojechał, zapomniał jakiś dokumentów:wściekła/y: a jutro składamy wniosek o kredyt......:tak:
 
Cześć :-)
ja tylko na chwilkę bo wybitnie nie mam humoru nie wiem dlaczego ale coraz częściej zdarzają mi się takie dni czuje się jakbym miała MEGA napięcie przedmiesiączkowe :wściekła/y:denerwują mnie nawet najmniejsze bzdury i nie mogę nic na to poradzić :sorry2:
w dodatku zmierzyłam się i w pasie mam już 86 cm :dry:
no ale może jutro będzie lepiej W ma wolne i i dziemy z Zuzią na dni otwarte do przedszkola pozna panie i dzieci...
jutro postaram się doczytać co u was a póki co pozdrawiam :-)
 
Muszę młodego wykąpać,a nie chce mi się. Jestem wydydłana na maxa,chyba za dużo roboty sobie w tym tygodniu wymyśliłam:dry: Właśnie sałatka się gotuje,a jeszcze 2 porcje do zagotowania.
Agulka trzymam kciuki za kredyt.
Hrudzia,a ja myślałam,że stara dupa jesteś i sypiesz się;-)
Alusia widać,że decyzja o powrocie do rodziców była jak najbardziej słuszna. Same plusy wypisujesz:-)
 
reklama
ja miałam 103 więc wszystko przed Tobą;-)
ja 104 a z Mają 98:tak::tak::tak:
Podziwiam Cię Justyna u mnie od wczoraj ogórasy giganty, bo wyrosnietę czekają aż coś z nimi zrobię, ale nie mam zamiaru.:no::sorry2:................ leń totalny a jutro jeszcze jedziemy, a w niedziele u mamy jesteśmy. Jak do poniedziałku nic z nimi nie będzie to zrobię pikle:tak:
 
Do góry