reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Ja tez się witam, może wieczorem zajrzę u kuzynki.
Zyczę miłego długiego weekendu, gdybym jednak nie zajrzała............

U nas spoko, lecę się / nas spakować , zaraz mama przyjedzie do dzieci a my do banku, bo z nimi to nie robota.................
 
reklama
Ja też mówię dzień doberek! Pakuję ubranka po Stasiu do wysyłki, shandlowałam na allegro, zarobiłam 250 ziko i już wydałam na sprawuneczki dla Sabinki. Tzn dla Stasiula też się coś wśród nich znajdzie :tak:
Poza tym to robię powazne podejście do treningu czystości, nie wiem czy mi ubranek wystarczy :wściekła/y: Posadzony na nocniczku robi siusiu i nawet kupkę upchnie od święta, jak dopilnuję to chodzi cały dzień suchy, ale ni cholery nie kuma że trzeba wołać ZANIM się zrobi siusiu w majty a nie PO :-D
 
witam!!!

oj, znow pracowity dzien:cool:

zupka sie gotuje.

trawka do polowy skoszona

dom tez polowicznie ogarniety:-D (ciekawe kto te drugie polowy zrobi:-D)

jak dobrze pojdzie, t zn jak kuzynka P wjdzie dzis ze spzitala , to jutro jedziemy a weeknd do nich do Lublina. musze wiec nas spakowac i moz ejescze cos kupic

Iza, pytalas, co takiego Julitka robila jak byla malutka? latwiej bedzie jak napisze czego nie robila: nie spala i nie byla spokojna:-D:-D

no i doczytałam że idziecie na wesele do znajomych. według mnie jeśli koleżanka nie odzywa się przez ileś lat, a potem nagle zaprasza cię na wesele, to albo nie mają gości i szukają, albo liczą na kasę w prezencie :dry::sorry2: dziewczyny dobrze radzą żeby prezent kupić, a 400 zł na jeden dzień??:szok:my idziemy na dwa dni i dajemy 300 bo u nas też nie za bardzo z kasą...:happy2:

nie , jednak nie idziemy. wlasnie glownie z tego powodu.
trzeba miec honor i juz;-)

J przybyl juz na urlop - koniec nauki holenderskiego. Wyniki egzaminow we wtorek. We wrzesniu bedzie jechal do Holandii.

no to fajnie, z ejest w domu. pomoze Ci



Donkat - super fajny kierunek, podoba mi się bardzo :tak: Brzmi jak studia inżynierskie?

tak, inzynierskie.
wiecie czego sie boje, z etam beda same mlodziki, a ja jak z epoki dinozaurow:szok::szok::szok:
Carioca, ty sie tak nie czujesz u siebie an studiach?

Mamy wojnę z J:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:................ właśnie wrócił z budowy, ale przed chwilą znów pojechał, zapomniał jakiś dokumentów:wściekła/y: a jutro składamy wniosek o kredyt......:tak:

sa ofiary?;-):-D
jak nie ma, to mozna walczyc dalej:cool2:

Cześć :-)
ja tylko na chwilkę bo wybitnie nie mam humoru nie wiem dlaczego ale coraz częściej zdarzają mi się takie dni czuje się jakbym miała MEGA napięcie przedmiesiączkowe :wściekła/y:denerwują mnie nawet najmniejsze bzdury i nie mogę nic na to poradzić :sorry2:

ja nie ejstem w ciazy, a tez dzis chodze wku**** na maksa. chyba mam to drugie, czego ty nie mozesz miec:-D:-D

Muszę młodego wykąpać,a nie chce mi się. Jestem wydydłana na maxa,chyba za dużo roboty sobie w tym tygodniu wymyśliłam:dry: Właśnie sałatka się gotuje,a jeszcze 2 porcje do zagotowania.

kochana, zwolnij;-)

Jak do poniedziałku nic z nimi nie będzie to zrobię pikle:tak:

oj, chyba nie dozyja:no:


ach co ja bym dała za codzienną drzemkę... Ale to ciążowe ewidentnie. Potrzebuję dużo więcej snu niż mam na niego czasu :shocked2:

ja nie moge ze soba wytrzymac. ciagle jestem spiaca, wiec wam-ciazowkom sie nie dziwie:no:

Kurna drzazga wczoraj weszła mi w dłoń,a nie wyjmę jej,bo drzazga jest w prawej,a lewą mam ulomną:-(

a ja przez to, ze jestem leworeczna, a bylam w dziecinstwie przestawiona na prawa reke, to obie mam prawe:-D:-D

Kurcze próbuję drukować zdjęcia i albo zielone mi wychodzą albo turkusowe:wściekła/y:

nam tez sie tak dzialo, ale nie weim, jak P temu zaradzil:sorry2:

Dzień dobry.
Daje znak że jeszcze żyjemy:tak:
Młody śpi, kogo można było wygoniło sie na plac zabaw, M pojechał sie rozliczyć, tesciówka robi gołąbki, a11-sto latek ćwiczy moja cierpliwość:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ( jeszcze ja mam:cool:) ( a swoja drogą- co za dziecko:szok::szok::szok::szok:{bachor})
Poza tym dzisiaj wolne i mam długi weekend:-D:-D

eeee, cuudnie! nie jest tak zle;-)

Ja tez się witam, może wieczorem zajrzę u kuzynki.
Zyczę miłego długiego weekendu, gdybym jednak nie zajrzała............
.

milego pobytu:-)

Ja też mówię dzień doberek! Pakuję ubranka po Stasiu do wysyłki, shandlowałam na allegro, zarobiłam 250 ziko i już wydałam na sprawuneczki dla Sabinki. Tzn dla Stasiula też się coś wśród nich znajdzie :tak:
Poza tym to robię powazne podejście do treningu czystości, nie wiem czy mi ubranek wystarczy :wściekła/y: Posadzony na nocniczku robi siusiu i nawet kupkę upchnie od święta, jak dopilnuję to chodzi cały dzień suchy, ale ni cholery nie kuma że trzeba wołać ZANIM się zrobi siusiu w majty a nie PO :-D

oj, ja szykuej cos dla Ciebie i tak mi schodzi:zawstydzona/y:

a Stasiu w koncu zalapie:tak:
 
tak, inzynierskie.
wiecie czego sie boje, z etam beda same mlodziki, a ja jak z epoki dinozaurow:szok::szok::szok:

Powiem Ci że jak ja byłam na studiach niestey po niespełna 2 latach musiałam z różnych przyczyn zrezygnować:-( to miałam w grupie 2 babeczki w wieku ok 35 lat i jedną tereskę która miała 45 i wszystkie 3 były najbardziej lubiane w grupie a jedna to była taka artystka że nas wieczorami po imprezach we Wrocku ciągała:-D do tej pory z nią kontakt utrzymuję;-) także nic sie nie przejmuj równa babka jesteś więc szybko się wśród młodzieży odnajdziesz;-) a ta koleżanka się nie zdecydowała?
 
Donkat - fakt jestem ... najstarsza w grupie :-D, ale ma to też swoje dobre strony. Chodzi o to, ze odrywam się od tematu kupek, ząbków, trzeba sobie przypomnieć jak to było iść na wykłady po imprezowaniu do 6tej. Samych piątek życzę :tak: ale jak znam ludzi, nie muszę Ci nawet życzyć, będziesz prymuską ;-)
Justyna - nie mów, ze potrafisz sama butlę podłączyć?
 
witam z wieczorka :-)
dzisiaj jestem z wami ostatni raz- jutro popoludniu idziemy na grilla a pojutrze z samego rana odjazd!
nie pisalam wam ostatnio, ze bylam z malym u fryzjera. pierwszy raz odstawil taka jazde, ze myslalam ze go nie obetnie :wściekła/y: do tej pory zawsze pieknie siedzial. ale nie to mnie wk....lo najbardziej. fryzjerka jak zawsze obciela mu gore nozyczkami, troche dluzej niz dol po czym wziela maszynke zeby golic tyl i boki i nagle uznala, ze go calego ogoli! :wściekła/y: k..wa mac! tak to go moglam sama w domu opitolic bez stresowania dziecka, poza tym nie podoba mi sie jak teraz wyglada. a poza tym kto jej k..wa pozwolil! nie wspomne juz, ze wydalam kase na darmo! :wściekła/y:
lece poczytac co tam u was nowego i wracam.
 
cos nie za wiele bylo tego do czytania :confused:
Kurcze ale historia:szok: ale niestety tak to się coraz częściej dzieje bo panuje kult super niani i wszelkich poradników w których lepiej wiedzą jak postępować z dzieckiem i szczegółowe wytyczne dają:wściekła/y: a matki potem wariują i się nakręcają:confused2:
ostatnio wlasnie o tym myslalam-skad ktos obcy kto nie zna mojego dziecka ma wiedziec jak z nim postepowac? na mojego piotrusia metody pseudo super niani dzialaja jak plachta na byka. do tego wydaje mi sie, ze telewizja promuje wychowywanie robotow bez uczuc- dzieci maja chodzic jak w zegarku, nie zloscic sie, sprzatac po sobie, pilnie sie uczyc itd. a przeciez to tylko dzieci!

Iza, pytalas, co takiego Julitka robila jak byla malutka? latwiej bedzie jak napisze czego nie robila: nie spala i nie byla spokojna:-D:-D

wiecie czego sie boje, z etam beda same mlodziki, a ja jak z epoki dinozaurow:szok::szok::szok:
to ci cie nie dziwie, ze nie chcesz drugiego dzidziusia.
co do studiow to przeciez idziesz na zaoczne, nie? tam beda same takie wiekowe jak ty osoby :-D;-)
 
reklama
Padam na ryj jak zwykle zresztą ostatnio:wściekła/y: a moi w domku piwkują ale jeszcze troszeczkę i się do nich przyłącze:tak: dzień minał jak szalony i jeszcze mam nie wszystko zrobione a mój szanowny mężulek tylko co chwilę sobie o czymś przypomina i latam do sklepu jeszcze:zawstydzona/y: ostatni hit to ręczniki papier bo przecież bez nich świat się zawali jak nie będzie ich jutro w domu:wściekła/y: i jeszcze rozkosznie się pyta czy mnie nóżki bolą:wściekła/y: no zabić to mało:wściekła/y: i nawet nie wiecie jak się cieszę że jeszcze tylko w poniedziałek do pracy a potem urlop:-) dobra uciekam zbierać sie do domku:tak: Dobrej nocy życzę:-)
 
Do góry