reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Nowe mieszkania, ale odwalona fuszerka, niestety. Rękojmia już się skończyła, więc nie wiem czy nam to za darmo zrobią, w ramach funduszu remontowego. U Maciusia w pokoju już się taki purchel dawno zrobił, na szczęście nad meblem, ale wisi tak już z pół roku, a ten u nas zrobił się wczoraj wieczorem i byliśmy przekonani, że do remontu wytrzyma. :sorry2: Myśleliśmy, że na zawał padniemy :angry:

pamietam jak nam kiedys w nocy obraz ze sciany pierdyknął, myślalam ze koniec swiata albo cos :-) W kazdym razie mam nadzieje, ze administraca pokryje koszty.

O kurcze Majandra :szok: Mi sie wydaje czy Wy macie nowe mieszkanie? Skąd takie coś?

Mi się kiedyś też tak stało. Byłam dzieckiem i właśnie odkryto u mnie ospę, mama kazała mi się położyć do łóżka. Położyłam się i zaraz mi spadł sufit na głowę. Tynk odpadł akurat nad moją poduszką :-D

:-D:-D:-D:-D:-D ale swoja droga, Twoja mama pewnie najmniej fajnie sie wtedy poczula.

Po urodzeniu Damiana też zaczynałam delikatnie świrować z robieniem bariery przed zarazkami, ale przeczytałam gdzieś kiedyś jakiś artykuł o alergiach i spuściłam z tonu. Teraz to nawet moje dziecko piasek z piaskownicy próbuje:szok:( jak nie widzę:blink:)
Asiek z całym szacunkiem dla koleżanki- osłabiają mnie tacy ludzie jak ona- w dobie 21 wieku nie wie, ze seks może skończyć się ciążą!!! Od czego są środki antykoncepcyjne- tym bardziej, że spotykała się z nim zaledwie 2razy!!!
I stanę w obronie faceta:sorry2:- dlaczego od razu kutas? skoro z nim poszła szybko do łóżka skąd może mieć pewność, że przed nim nie było kogoś innego
Podkreślam, że nie chcę obrazić Twojej koleżanki ( nie wiem jakim typem człowieka jest) ani pośrednio Ciebie.
Z drugiej strony faktycznie gościu zachował sie bardzo niekonsekwentnie i niedojrzale.:baffled:


GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif

kumam Twoj punkt widzenia i zdecydowanie facet ma tez swoje racje. W kazdym razie dziecie w drodze.
Co to za znaczki pod Twoimi postami - takie lierki G i S, po kazdym poscie jest ich wiecej?

O matko ale u nas gorąco:szok: I te zasrane przecinki sie pokazały. Byliśmy w mieście. Kupiłam 2l jagód, już zasypane stoją, 2 pralka się kręci i jeszcze na gołąbki mnie naszło w zasadzie z myślą o S,bo wył Dzien Ojca,a we wtorek ma urodziny,a jego nie będzie,bo w sobotę rano ma rozładumek we Francji więc zaraz po załadunku jedzie na granicę. za to my jutro po drzemce do Mogilna co by mamie się nie dłużyło:-)

To Ty chyba w innej strefie klimatycznej zyjesz :sorry2: W naszej szaro, buro i ponuro.
 
reklama
Gagulec - juz myslalam ze jakies odznaczenia - G jak Gagulec i S jak Superwoman, albo Supermama :-)
:tak::tak::tak::tak::tak:
moja wrodzona skromność nakazała się nie przyznawać głośno:-D:-D:-D :cool2::cool2:

Siedzę już od godziny na allegro bo zachciało mi się kiecki- nic nie mogę znaleźć co by mi wpadło w oko :(

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
 
Ostatnia edycja:
ja też na allegro buszuję. Wciaż zastanawiam sie czy kupuwać wózek, jesli tak to czy uzywany czy nowy. Oglądam też foteliki samochodowe, bo po Stasiu jest dosc zniszczony, ale kurcze mam opory kupowac cos nowego, bo przeciez juz nam sie wiecej nie przyda. A juz jak jest dwójeczka maluchow, to kieszeń robi się coraz płytsza :baffled:
 
Carioca, ja za nim coś kupie zawsze dziesięć tysięcy razy oglądam, przeliczam, kalkuluję. I jeżeli wynajdę gdzieś na allegro bądź w komisie coś używanego w dobrym stanie i konkretnie różniącego się ceną od nowego to biorę używane. Niestety co raz częściej się zdarza, ze ceny w komisach są nieadekwatne do stanu towaru i wówczas uśmiecham się do półek sklepowych:blink:
Moim zdaniem fotelik lepiej kupić nowy bo to inwestycja w zdrowie (i życie) maleństwa a i ceny już nie są takie kosmiczne a super firmowy też nie musi być, ważne żeby spełniał swoje zadanie.

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry