reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A ja zamiast spódnicy, upatrzyłam sobie buty-już na nie zachorowałam ale M mnie chyba zatłucze żywcem za kolejną parę butów
oto one;
topobuwie_pl *__WYJĄTKOWE__ /gr1856/__36 (669853009) - Aukcje internetowe Allegro
ostatnio mam hopla na punkcie zielonego;-)

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
Gagulec ja też u nich kupowałam buciki , podobne i tez zielone, szybko i towar dobry mają
 
reklama
Witam się i ja o poranku:-) u nas paskudnej pogody ciąg dalszy:wściekła/y: ale chociaż zrobiło się cieplutko;-) Tuśce uczulenie juz praktycznie zeszło:tak: także ewidentnie była winna jednak ta pościel prana dawno dawno temu nie wiadomo w jakim proszku:zawstydzona/y:
A dziś będzie u nas zadyma bo kierowniczka wyjeżdżając wczoraj wieczorem puknęła auto gościom:shocked2: i na moje oko czyli oko szwagierki lakiernika;-):-D drzwi są do roboty:baffled: czekam aż przyjdą cos powiedzieć a ona ma przyjechać o 10 niech sie sam tłumaczy.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:-)
a ja pospałam dziś do 9.30:tak:tzn pospała bym jeszcze bo Mateusz jeszcxze śpi a Ola jest u babci ale obudziła mnie listonoszka:zawstydzona/y:
Hrudzia w tej nazwie gabinetu to tak jak Agulka pisze musi byc Hruda,Hrudzia ...
 
Oj dziewczyny - niemozlowe jestescie - Ralaks u Hrudzi:szok::-D:cool2:dobre..ale tak powaznie to szukam cos z laciny albo wloskiego:-)- eleganckie ale tez nawiazujace do natury

I witam w piatek - weekendu poczatek
Gagulec- dasz rade jeszcze... tylko kilka godzin:sorry2:...a buty bardzo ladne:tak::-)
Anetasa :baffled::szok: niefajnie z tym autem:baffled:A wlsciciele auta widzieli ze to ona puknela? bo moze lepiej dla dobra reputacji hotelu sie nie przyznawac...:baffled::zawstydzona/y:


Dzis mam terapie...i starsznie sie denerwuje...:-:)dry:
 
Anetasa :baffled::szok: niefajnie z tym autem:baffled:A wlsciciele auta widzieli ze to ona puknela? bo moze lepiej dla dobra reputacji hotelu sie nie przyznawac...:baffled::zawstydzona/y:

Nie oni nie widzieli i do tej pory nawet nie wiedzą że coś sie stało:sorry2: ale przyznać się musi bo parking jest monitorowany więc i tak pewnie by zarządali przejrzenia nagrania:sorry2:
 
Mam 2 nowe filmy "Abecadło mordercy" i Chłopiec w pasiastej piżamie"
No nic idę truskawki wsadzić do sloików i oberwać czarną porzeczkę,bo szkoda mi żeby opadła
 
reklama
Mickel Jacson nie żyje :( Jego piosenki to dyskografia mojego dziecinstwa i okresu dojzewania. Nagrywam sobie VH1, teraz puszczaja duzo jego piosenek.

Podjelam meska decyzje, jednak musze wyhaczyc na allegro x-landera z fotelikiem w dobrym stanie.

Agulka - Jak tam zdrowko dzieciakow?
Wlasnie z bolem serca (a raczej kieszeni) sie szykuje do zakupu wozka, bo wolalabym nie. Chodzi o to, ze wozek gleboki - normalnie gondolka, jest wciaz uzywana przez dziecko ktore juz chodzi, wiec wkladaja go tam w bucikach i mam opory zeby wlozyc tam potem noworodka. Jak pozyczalam to myslalam ze wykorzystaja zgodnie z przeznaczeniem - jakos przez pol roku, trochę jestem na nich zla, raczej na pozyczanie cokolwiek po Stasiu nie moga juz liczyc. Pozyczyłam im tez sporo ciuszkow po Stasiu, prawie nowki, bardzo dbałam, a wrocily do mnie poplamione, nie wspominając ze niektore nawet niewyprane... A fotelik to mielismu juz przechodzony i juz tez bym nie miala sumienia noworodka w nim wozic. Spacerowke mielismy niewygodna i schandlowalam ja juz dawno na allegro, Stasiu jezdzi teraz w takiej terenowej parasolce Chicco CT05, ale to zawsze jednak tylko parasolka.
Hruda - wymyslanie nazwy dla firmy to fajna sprawa :tak: Ciesze sie, ze zakladasz gabinet, ja bede miala blisko :-) Powodzenia u terapeuty.
Anetasa - az jestem ciekawa jak sie akcja zakonczy, kierowniczka ma pewnie cieplutko. Szkoda tych gosci, pewnie sa na urlopie, a tu taka skucha. Na dlugo przyjechali? Moze jeszcze podczas pobytu zdaza im naprawic?
 
Ostatnia edycja:
Do góry