reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam i ja:-) u nas powolutku słoneczko się przebija ale nawet boję się o tym mówić głośno żeby nie zapeszyć także ciii;-) młoda mnie dzisaj prawie wyprowadziła z równowagi bo koniecznie chciała iść na plac zabaw a lało od rana:wściekła/y: w sumie to już jej się nawet nie dziwię bo ile można się kisić w domu:wściekła/y: ta pogoda doprowadza mnie już do białej gorączki:wściekła/y: Mój pies chyba dorasta bo dał się dziś elegancko wykąpać tylko siłą musiałam go wciągnać do brodzika:-p a teraz śpi bidok jeszcze mokry niby nie ma tak wiele sierści a zawsze bardzo długo schnie:baffled:
Asiek koleżance nie zazdroszczę:sorry2: ale ja jak Doti uważam że idąc z kimś do łóżka trzeba liczyć się z konsekwencjami:sorry2: mam tylko nadzieję że ten facet jednak stanie na wysokości zadania i nie będzie się wypierał dziecka a ona jeszcze sobie życie ułoży:tak:
Majandra nocnej przygody współczuje a swoją drogą w głowie mi się nie mieści jakie teraz fuszerki odwalają:wściekła/y:
 
Monia i ma racje bo tego gówna jest pełno ale cholera nie da się przed tym uchronić nasze dzieci cóż cywilizacja:baffled: a swoją drogą to już chyba jego jakaś fobia...


a u mnie była kumpela która jest w 9 tyg ciąży, problem tylko w tym ze tylko raz sie przespala z chlopakiem a dwa razy sie z nim spotkala:baffled::baffled::baffled:
pracujemy wszystcy w jednym zakladzie pracy a ten kutas sie wszystkiego wyparł,,, i biedna zostala sama z 3 cm fasolka...
Po urodzeniu Damiana też zaczynałam delikatnie świrować z robieniem bariery przed zarazkami, ale przeczytałam gdzieś kiedyś jakiś artykuł o alergiach i spuściłam z tonu. Teraz to nawet moje dziecko piasek z piaskownicy próbuje:szok:( jak nie widzę:blink:)
Asiek z całym szacunkiem dla koleżanki- osłabiają mnie tacy ludzie jak ona- w dobie 21 wieku nie wie, ze seks może skończyć się ciążą!!! Od czego są środki antykoncepcyjne- tym bardziej, że spotykała się z nim zaledwie 2razy!!!
I stanę w obronie faceta:sorry2:- dlaczego od razu kutas? skoro z nim poszła szybko do łóżka skąd może mieć pewność, że przed nim nie było kogoś innego
Podkreślam, że nie chcę obrazić Twojej koleżanki ( nie wiem jakim typem człowieka jest) ani pośrednio Ciebie.
Z drugiej strony faktycznie gościu zachował sie bardzo niekonsekwentnie i niedojrzale.:baffled:


GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
 
Ostatnia edycja:
A tak wogóle to dzień dobry, choć pogodowo do dupy :wściekła/y:duszno, parno, pochmurno i dżdżysto.

U nas wielu sąsiadów też bardzo na grzyba narzeka. Nas na szczęście - przynajmniej na razie :sorry2:- to omija.
Majandra, macie mieszkanko w bloku wybudowanym przez TBSy? U nas ludzie w takich budynkach narzekają na zagrzybienie zaledwie po roku mieszkania:szok::szok: Ale tak jest jest lecą na ilość a nie na jakość. Pamiętam jak ostatni TBSowski blok budowali to parter juz ocieplali a pietro było jeszcze prawie"surowe"-pytanie- jak to ma powysychać. Zobaczymy jakie będą kolejne:confused:

A ja jestem na głodzie słodyczowym!!!!Wyżeram wszystko co słodkie mi wpadnie w oko:(

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
 
Ostatnia edycja:
Asiek z całym szacunkiem dla koleżanki- osłabiają mnie tacy ludzie jak ona- w dobie 21 wieku nie wie, ze seks może skończyć się ciążą!!! Od czego są środki antykoncepcyjne- tym bardziej, że spotykała się z nim zaledwie 2razy!!!
I stanę w obronie faceta:sorry2:- dlaczego od razu kutas? skoro z nim poszła szybko do łóżka skąd może mieć pewność, że przed nim nie było kogoś innego. Podkreślam, że nie chcę obrazić Twojej koleżanki ani pośrednio Ciebie. Z drugiej strony faktycznie gościu zachował sie bardzo niekonsekwentnie i niedojrzale.:baffled:

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
Ja tylko w obronie ( w zasadzie mojej przyjacoilki i tym dziewczynom ktorym zdarzyla sie "taka" wpadka). Wiem ze nie nalezy oceniac pochoponie taki sytuacji, bo ich przebieg moze byc bardzo skomplikowany i inny niz sie pochopnie moze wydawać: ze skoro laska poszla tak szybko to ma to w zwyczaju, i generalnie ma w nosie antykoncepcje bo zaciazyla, i ze w ogole to pewnie taka rozrywkowa i nieodpowiedzialna dziewczyna itp Wiem ze zycie nie jest tak schematyczne i nie sadze ze moza tak szybko i latwo stawiac wyroki, (podobnie w przypadku zdradzanych czy zdradzonych)...
Macie oczywiscie prawo do wlasnych opinii...ale i ja mam swoja!:-)
 
Hrudzia oczywiście że masz rację;-) w życiu nic nie jest tylko czarne lub białe są i kolory pośrednie:tak: gagulec chyba nie potępia Asi koleżanki tylko przedstawiła też punkt widzenia tego faceta i ja w sumie też uważam że gość ma swoje powody by tak myśleć i tak postępować:sorry2: choć nie uważam że przez to że poszła z nim na 2 randce do łóżka musi być odrazu puszczalska:no: a co do antykoncepcji to jednak nie czarujmy się nie ma 100% metody no chyba że wstrzemięźliwość:-p
 
Majandra, macie mieszkanko w bloku wybudowanym przez TBSy? U nas ludzie w takich budynkach narzekają na zagrzybienie zaledwie po roku mieszkania:szok::szok: Ale tak jest jest lecą na ilość a nie na jakość.
Nie, bloki nie są tbsowskie, ale tak samo - nie ważna jakość. Już mąż dzwonił do administracji, w poniedziałek przyjdą obejrzeć i zdecydują, czy oni to zrobią czy jeśli jest to wina dewelopera, to do niego się zgłosić, co niestety nie wchodzi w rachubę, bo i tak się z deweloperem sądujemy, więc on nam tego nie naprawi.
 
Hrudzia oczywiście że masz rację;-) w życiu nic nie jest tylko czarne lub białe są i kolory pośrednie:tak: gagulec chyba nie potępiaAsi koleżanki tylko przedstawiła też punkt widzenia tego faceta i ja w sumie też uważam że gość ma swoje powody by tak myśleć i tak postępować:sorry2: choć nie uważam że przez to że poszła z nim na 2 randce do łóżka musi być odrazu puszczalska:no: a co do antykoncepcji to jednak nie czarujmy się nie ma 100% metody no chyba że wstrzemięźliwość:-p
Dokładnie, nie potępiam bo podobnie uważam, ze życie jest pełne niespodzianek. I tak jak Aneta pisze, starałam sie przedstawić ewentualny punkt widzenia faceta, ponieważ a naszym społeczeństwie tak sie utarło, ze skoro dziewczyna zachodzi w ciąże a facet w pierwszym odruchu( bo może się podejście zmienić ) nie chce się do niej przyznać do poczęcia to on jest kutas, świnia itd a kobieta to ta skrzywdzona, której wszyscy mają żałować i się nad nią litować:baffled:. Ale powtórzę raz jeszcze, do tanga trzeba dwojga.
I oczywiście nie nazywam tu nikogo puszczalskim czy puszczalską bo nie o to chodzi i dla jednego może to oznaczać pójście do łóżka na 1 randce a dla kogoś innego na 10.

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
 
Ostatnia edycja:
O matko ale u nas gorąco:szok: I te zasrane przecinki sie pokazały. Byliśmy w mieście. Kupiłam 2l jagód, już zasypane stoją, 2 pralka się kręci i jeszcze na gołąbki mnie naszło w zasadzie z myślą o S,bo wył Dzien Ojca,a we wtorek ma urodziny,a jego nie będzie,bo w sobotę rano ma rozładumek we Francji więc zaraz po załadunku jedzie na granicę. za to my jutro po drzemce do Mogilna co by mamie się nie dłużyło:-)
 
reklama
Wiedziałam że mam głośno nie mówić o tym słonku:wściekła/y: znów leje:wściekła/y: Tuśka jeszcze śpi co oznacza że pewnie będzie buszować do 23:wściekła/y: jeden plus że M już wrócił z pracy:szok::tak: w szoku jestem bo nie pamiętam kiedy ostatnio był tak wcześnie:-)
 
Do góry