reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
ja tak na chwilke bo musze stanac w obonie kolezanki ;-)
jak byla u ginekologa to lekaka powiedziala jej ze ma torbiele i najpawdopodobniej nigdy nie bedzie miec dzieci:baffled:
ale fakt faktem popelnila błąd...
a czemu on kutas bo ani razu sie z nią nie spotkał od jej tel z informacja o ciąży wogóle zabronił się jej z nim kontaktować:baffled:
 
A ja zamiast spódnicy, upatrzyłam sobie buty-już na nie zachorowałam ale M mnie chyba zatłucze żywcem za kolejną parę butów
oto one;
topobuwie_pl *__WYJĄTKOWE__ /gr1856/__36 (669853009) - Aukcje internetowe Allegro
ostatnio mam hopla na punkcie zielonego;-)

GoogleSearchIconShadow.gif
SuperSearchIconShadow.gif
 
Justyna - chce nowy wozek, bo pozyczylam znajomej wozek gleboki, a ona wciaz wozi w nim swojego ponad rocznego synka:sorry2::confused:, wiec podejzewam ze bedzie mocno zniszczony. A spacerowke sprzedalam i mam tylko taka porzadna parasolke, ale nie jestem pewna czy pol roczne dziecko mozna tam wozic. Fotelik samochodowy mielismy uzywany dla Stasia i jest juz bardzo zniszczony.
Gagulec - tez lubie taki kolorek :tak: Ostatnio zajzalam do reserved i sie zdziwilam jakie fajne buty tam mają i ceny realne.
 
Justyna - chce nowy wozek, bo pozyczylam znajomej wozek gleboki, a ona wciaz wozi w nim swojego ponad rocznego synka:sorry2::confused:, wiec podejzewam ze bedzie mocno zniszczony. A spacerowke sprzedalam i mam tylko taka porzadna parasolke, ale nie jestem pewna czy pol roczne dziecko mozna tam wozic. Fotelik samochodowy mielismy uzywany dla Stasia i jest juz bardzo zniszczony.
.
no to fotelik faktycznie powinien byc nowy, tzn. nowszy,a jeśli chodzi o wózek to ja miałam pożyczony od szwagierki i Mateusza też woziłam w nim jak miał rok,bo przerabiało się go na spacerówkę i jeszcze 1 dziecko spokojnie pojeździłoby w nim,bo nie jest zniszczony,ale to kwestia tego jak dba się o wózek, jak jest użytkowany
 
Że się tak zapytam,a gdzie Hrudzia i Agulka?
Agulka to nie wiem ale ja jestem:-)...zarkam katem oka na BB ale pisze biznes plan a takze oferte gabienteowa bo wlascicielka lokalu sobie zazyczyla - dla promocji. I juz prawie gotowa!
No i w miedzy czasie tak sie zastanawialam nas nazwa - i mam tysiac pomyslow na minute:-p
...przepraszam ze ja tak monotematycznie - ale ciesze sie tym swoim przyszlym gabinetem jak gwizdek:tak::-D:-p

A Stas dzis dal mi popalic - znowu mu sie buntownik wlaczyl:wściekła/y::baffled:...do tego stopnia ze przez ewakuacje go lezacego ze sklepu, z rekoma pelnymi siatek zgubilam list z allegro z wylicytowana bluza dla mlodego - i sie wqurwilama bo nigdzie jej potem nie mogalm znalezc mimo ze przesukalam caly kompleks handlowy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
To miałaś pracowity dzionek:tak:
W Biedronce są fajne koszulki za 7zł, najmniejsze na 110 chyba do 148.
I kupiłam sobie blaszkę teflonową z foremkami do ciastek za 17zł. I jeszcze torby są ładne za 19zł całkiem pakowne.
 
reklama
Że się tak zapytam,a gdzie Hrudzia i Agulka?
jestem tylko robię projekt tej kuchni aby kumpel mógł ja wycenić no i siedzę w kredytach i wcale nie jest tak pieknie z tymi dopłatami..... my dostaniemy dopłaty do odsetek około15%:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bo mamy za duży dom:-:)-:)-(
Agulka to nie wiem ale ja jestem:-)...zarkam katem oka na BB ale pisze biznes plan a takze oferte gabienteowa bo wlascicielka lokalu sobie zazyczyla - dla promocji. I juz prawie gotowa!
No i w miedzy czasie tak sie zastanawialam nas nazwa - i mam tysiac pomyslow na minute:-p
...przepraszam ze ja tak monotematycznie - ale ciesze sie tym swoim przyszlym gabinetem jak gwizdek:tak::-D:-p

A Stas dzis dal mi popalic - znowu mu sie buntownik wlaczyl:wściekła/y::baffled:...do tego stopnia ze przez ewakuacje go lezacego ze sklepu, z rekoma pelnymi siatek zgubilam list z allegro z wylicytowana bluza dla mlodego - i sie wqurwilama bo nigdzie jej potem nie mogalm znalezc mimo ze przesukalam caly kompleks handlowy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
oj dnia nie zazdroszczę a co do nazwy to chyba mysłam, że już dawno była ustalona. Relaks u Hrudzi;-);-);-):-D:-D albo cos podobnego, ale Hrudzia musi być:tak:

Carioca a jaki Ty chcesz ten fotelik do 13 kg?????? Moje dzieciaki na szczęście uzywały i wózek i fotelik jeden po drugim:tak: NIe opłaca sie nowego głębokiego wózka na jedna zimę:no::no::no::no: wiosna będzie zamiatać ze spacerówką:tak:
 
Do góry