reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Kasia mniam mniam szczawiowa:tak:ale mi narobilaś smaka...ja dziś robie ziemniaki +jajko+mizeria:-)
Stan podgorączkowy nadal się utrzymuje więc pojadę sama z MAteuszem a Ola niech lepiej posiedzi w domku:tak:
a ty narobilas mi smaka ta mizeria :-) a powiedz mi czy moglybysmy sie spotkać?? np w piatek?? do poludnia?? napisz co o tym myslisz :-)
 
reklama
Alusia jeśli tylko Ola będzie zdrowa to jak najbardziej mi pasuje(myślę że jej to przejdzie):tak::tak::tak::tak::-):-):-)a gdzie by ci pasowalo i o której?
 
no a gdzie ty chodzisz z dziecmi?? moze na jakis plac zabaw, zebys nie miala daleko, a ja podjade autem :-) no tak kolo 10-11 mysle. u nas tu za bardzo nie ma takoch miejsc a poza tym ruch duzy
 
Hej ja tez jestem ;-)

Hruda, czekamy na rezultat rozmowy. Dobrze zrobiłaś że złożyłaś CV. Czasem takie niespodzianki okazują się rewelacyjne.

Kasia no szalejesz z tymi oknami. Ja po malowaniu mam umyte przez P :szok::cool2:

Anetasa, no tak to już dzień dziecka! Matko, dopiero był sylwester!
 
no bo o tej porze to chyba raczej nic nie jest otwarte zeby gdzies usiasc :happy2: ok wiec w piatek na placu zabaw(przy wejsciu najlepiej) o 11, moze byc??
MOŻE BYĆ:tak::tak::tak:jakby Oli się pogorszylo to najwyżej przeniesiemy to na przyszly tydzień ale myślę że nie będzie potrzeby:sorry2:
 
Hello
Hrudzia, pełen szacun:cool2: -takie miejsce pracy to marzenie większości kobiet- trzymamy mocno kciuki, żeby rozmowa poszła po Twojej myśli:tak::tak::tak: i może kiedyś pójdziesz w ślady swojej mamy i zobaczymy Ciebie w DDTVN;-):-)
Agulka jak sytuacja na froncie chorobowym?
Justyna, powiedz mi proszę "jak krowie na rowie":blink: jak wrzucać swoje pliki do Chomika-u mnie to trwa godzinami a wcale nie mam "słabego" neta:wściekła/y:

A ja siedzę w domku i czekam aż Młodzieży moje wstanie i spadamy na spacer bo pięknie słonko świeci (choc zawiewa) bo nie wysiedzę z małym w domu.
Kurczę dzisiaj się okazało, ze będzie reorganizacja w urzędzie i cholera wie gdzie mój wydział zostanie rzucony. A juz tak fajnie zaczynało być:(
 
reklama
Agulka jak sytuacja na froncie chorobowym?
(
:-:)-:)-:)-:)-( jestem załamana:-:)-:)-:)-:)-( U Adasia nadal tak wysoka gorączka, dzis dobiła do 41................ rano dzwoniłam do lekarza i niestety przypisał nam znów antybiotyk:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:....................... nie mam juz sił..... nos zawalony i lekko pokasłuje.............. czyzby nawrót choroby?????????????????//
Boże dlaczego akurat teraz................:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Do góry