reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hurdzia superrrr:-)nawet niewiesz jak milo sie czyta że Ty znów zadowolona . jak milo widzieć te uśmiechnięte buźki:tak:Koleżanka dobrze Ci poradzila:tak:Życzę więc powodzenia na jutrzejszej rozmowie i oczywiście już mocno zaciskam kciuki;-)
 
reklama
Hrudzia dobrze jarzysz prawie 3 tyg w domu z małymi wypadami 10 minutowymi, nie licząc tego morza ( 2 godziny) , jestem wykończona...............

Gratuluję i bardzo się cieszę, że uwierzyłaś w siebie i walczysz, kciukasy trzymam za rozmowę...........
 
Witam
my na nogach od 6, wiec standard ;)

30Agulka zdrówka dla Twojego synka, niech szybko zębole wychodza.

Dzis u nas pogoda do bani wiec chyba ze znajoma zabierzemy dzieciaki na sale zabaw, moze troche sie soba zajma:-D

narazie

U Nas ostatnio standard jest o 6.30 :dry:

No wlasnie i co teraz? Przyznam sie ze bardzo niepokoi mnie kwestia przedszkola. Do zlobkow Stas jest na 128 miejscu a zapisalismy sie w pazdzierniku.


A tak w ogole to Dzien Dobry!!!

A u nas doszla kwestia mieszkania/zycia w Holandii...i jeszcze bardzie mnie dol lapie...bo co ze Staskiem i jego przedszkolami? co z moim gabientem i doswiadczeniem ktore cenic mozna tu w Pl a na emigracjie niekoniecznie a raczej malo prawdopodobne...? co z budowaniem naszego gnazdka? nie wspomne o zyciu sam na sam z J....ach, szkoda gadac...[/QUOTE]

Przykro się czyta takie słowa :-( takie jest perfidne życie .....

Hrudzia czyli J nie chce zostac na stałe w PL?

Nocka nawet oki, o dawce czopków obudził się po 4 i dałam mu Ibufen i spalismy do 7. W między czasie sie spocił, zsikał...... więc przebieranie było.
Teraz mamy gorączki ciąg , ale już 39

:szok: to i tak bardzo wysoka :-(

Carioca odpisala ze nadal w szpitalu - pelna obaw - w zawieszeniu - czy ciaza sie nadal utrzyma i czy kruszynka bedzie zdrowa...nie ma nastroju ale pozdrawia.

:-:)-:)-( Przekaż Carioci serdeczne pozdrowienia i buziaki!!!!

Gorączka nadal pod 39 więc poszłam do lekarza na 16 ( tego garbatego niestety).
Mały osłuchany, gardło obejrzane ( bo myślałam, że angina nam się przyplątała, ale NIE na szczęście) . Lekarz stwierdził, że mały ma osłabiony florę żołądka po antybiotykach, dlatego boli go brzuszek i ma rzadkie kupki, do tego ząbek i taka wysoka gorączka. Lekki katarek przez tak wysoką gorączkę....... jak za dwa dni nie przejdzie to mamy się znów pokazać.
Humor mu dopisuje, tylko duzo pije, jedzenia nie tknie......... Siedzimy więc w domu na pewno do piątku...........

A przpisał małemu coś na odbudowanie tej flory????? W ogóle to z antybiotykiem brał jakieś probiotyki???

Czy ja dobrze mysle ze ty z dziecmi juz 2 ( albo 3:szok:) tydzien kisisz sie w domu? Wspolczuje kochana...ale jeszcze tydzien i :tak::-) Voyage Voyage


Stas tez mial. Wina obarczylam slabo plukany szampon bo u nas jest histeria przy myciu glowki i placz co serce kraje na pol...ale plucze dluzej i jest lepiej. W aptece ziolowej widzialam tez gotowy preparat na ciemieniuche. .:: OLEJEK NA CIEMIENIUCHĘ DLA NIEMOWLĄT - zmiany łojotokowe - AptekaOTC.pl - leki bez recepty
Seboderm Emulsja o działaniu przeciwłojotokowym 30 ml w Lekolandia.pl

A u mnie znow zajasnialo:-):-):-) Dzis byla u mnie przyjaciolka , urwala sie z pracy zeby ratowac potargana dusze psiapsioly. Rozmawialismy krotko ale rzeczowo. Koniec koncow sprawa stanela na tym ze potrzebna mi praca i tyle. Poradzila zebym oprocz skladania CV gdzie chca poszukala interesujacych mnie gabinetow czy spa w Gd i powysylala ot tak. Zrobil tak jej maz ktorego zwolniono z pracy a pracowal w branzy gatronomicznej. Powysylal gdzie szukali a takze! tam gdzie nie bylo ofert pracy a interesowaly go lokale. Teraz chlopak wybiera i przebiera...
...i tak dzis po poludniu korzystajac z dobrego nastroju mojego synalka wynalazlam 2 osrodki spa ktore bardzo mi sie spodobaly. Te z najwyzszej polki i swiadczace uslugi ktore umiem i moglabym z pasja robic...i z drzaca reka wyslalam swoje cv...dolujac sie ze chyba za wysoko mierze, (ze jeszcze zadzownia do mnie zebym im skrzynki 'spamami" nie zasmiecala) i z opcja ze jutro poszukam jakis prostych "zwyczajnych" gainetow...i co??? doslownie po 10 minutach odezwala sie przemila pani z Sensual Beauty & SPA ze chce mnie na rozmowe bo akurat szuka kosmetyczki i ze jej moje cv bardzoi przypadlo do gustu. Problemem jest moj brak doswiadczenia w pracy bezposrednio zza fotelem ale chce porozmawiac! Jeeezu jak sie ciesze. Teraz kuje, powtrzam, zbieram info o markach na ktorych oni pracuja bo musze tam trafic - takie prestizowe miejsce! A tematyka taka mi bliska!
..wybaczcie za ten kolaborat ale musialam - tak sie ciesze!:-):-):-)

..... ale po chwili czytam, że mama w końcu szczęśliwa!!!! :cool2::-D Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase :tak: może nie w Twoim przypadku, ale zawsze to coś i jaka radocha :-)

My dzień spędziliśmy "szybko" :sorry2: Z rana sprzatanie, zabawy z Kubusiem a koło południa gotowanie obiadu :happy2: dziś była botwinka i placki ziemniaczane. Po południu R pojechał po dalsze zakupy remontowe i działał z panelami w domku teściów. My z Kubusiem pojechaliśmy do babci Oli. Teraz chłopaki śpią, a ja wskoczyłam na chwilkę bo za chwilkę :-p uciekam czytać mojego szmatławca.
 
..... ale po chwili czytam, że mama w końcu szczęśliwa!!!! :cool2::-D Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase :tak: może nie w Twoim przypadku, ale zawsze to coś i jaka radocha :-)
Kasiu - tu wlasnie nie chodzi o kase. Bo pewnie po odliczeniu niani niewiele jej zostanie. Ale o realizowanie ambicji i marzen, ksztalceniu sie i rozwijaniu! I o aktywacje drzemiocej lub uspionej we mnie kobiety-pracy! Na razie nie-kobiety-sukcesu ale kto wie...?:-)A to miejsce jak widze ze strony web moze to wszytsko mi dac tylko chciec!!!!.no .i zeby oni chcieli:baffled::tak::sorry2:
A rozmowa w czwartek o 13:oo:-)

Przeprosilam sie z winkiem. Bo jest szansa na szympansa:-p i trzeba to oblac!!!!
 
Witam sie dzis jako pierwsza
Hrudzia suuuuper, lap se tej roboty lap a ja tam cie odwiedze :-) wpadne na odmladzanie, a co :-)
 
Witam się o poranku z pracy!Za oknem słoneczko ale zimno :evil: moje dziecko poraz pierwszy od prawie 2 miesięcy okazało niezadowolenie że wychodzę do pracy:-) wiem że nie powinnam się cieszyć ale z ręką na sercu przyznam że było mi czasem przykro jak na pożegnanie mówiła idź Lila oć mama papa brum brum:zawstydzona/y: co w wolnym tłumaczeniu oznacza że mam sobie iść bo przyjdzie babcia :zawstydzona/y:

Hrudzia dzięki Tobie mój dzień zaczął się rewelacyjnie:-) nawet nie wiesz jak się cieszę widząc że znó nabierasz wiary w siebie i energii do życia:tak: tak trzymaj kobitko a my tu wszystkie z zapartym tchem i zaciśniętymi kciukasami czekamy na wynik Twojej rozmowy kwalifikacyjne:-) chociaż szczerze mówiąc to będą frajerami jeśli Cię nie wezmą bo lepszej kandydatki napewno nie znajdą:no:
 
reklama
Dzień dobry

Hrudzia super trzymam kciuki (wierze w ciebie i jestem pewna że masz tą pracę):-)

Donkat Majndra DZIEWCZYNY co z WAMI?????/ Gdzie się ukrywacie???

Agulka duzo zdrówka dla Adasia . Jak tam zakupy przygotowawcze do wyjazdu???

Ja wczoraj oglądałam do 1 w nocy film "Plac Zbawiciela" wyłam jak "bóbr" film wstrzasajacy aż brak mi słów mam chaos w głowie milion myśli plącze mi sięw głowie............................
 
Do góry