reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
To ja wstydzę się razem z Tobą:zawstydzona/y: ostatnio Tuskę ważyłam i mierzyłam u lekarza na początku marca:zawstydzona/y: może jutro spróbuję po domowemu tak z ciekawości;-)
Uffff , nie jestem sama. My się mierzyliśmy w styczniu:cool2:
A ja wykorzystam nieobecność eMa i obejrzę sobie jakieś romantyczne filmidełko " Centralne biuro uwodzenia" górą
Pozdrawiam BBonki i miłego wieczorku życzę.
 
Ostatnia edycja:
My w marcu ale tylko dlatego że było szczepienie tak bym pewnie nie poszła:zawstydzona/y: ale jakoś nie mam ochoty iśc do przychodni wtedy kiedy przyjmują zdrowe dzieci bo już kiedyś Wam pisałam jak to wygląda do 12 chorzy a potem zdrowe dzieci i za nim zdrowe dzieci wyjdą to już następni chorzy czekają:wściekła/y: to po co mam tam iść żeby coś przywlec do domu:baffled: jutro spróbuję ją zważyć tylko zawsze jak próbuję to ta mała łobuzica ucieka gdzie pieprz rośnie:-D chyba prawdziwa kobitka mi rośnie bo nie chce się przyznać publicznie ile waży:-D:szok:
 
Gdyby nie szpital tez bym nie wiedziała ile waży..... 11.300 a ile mierzy to nie mam pojęcia, ale ostatnio cos urósł, bo niektóre spodnie sięgają przed kostki.

Adaś odpukac od 14 nie wział juz przeciwbólowego czopka, godzine temu miał 36,8 ........ zobaczymy jaka noc, ale cięzko oddycha przez ten katar....... od południa ani razu nie zakaszlał....

Na koniec m-ca są Dni Czarnego i moja córcia będzie wystepowała ze swoją grupa taneczną, teraz ma treningi 3xw miesiącu , akurat wrócimy na ostatnia próbę przed wystepem....
 
Ufff ledwo dycham bo uczylam sie tzn przypominalam co to ja uiem a raczej umiec powinnam bo w koncu mam certyfikaty, ale kiedy to bylo. Przewertowalam pol szafy w poszukiwaniu notatek ale odnalazlam.I jutro jeszcze powtorka. Dla dodania sobie pewnosci szarpnelam sie dzis na zakiet - pierwszy od wiekow bo nie przepadam za stylem nadmiernie dystyngowanym. Jest jasny, dopasowany, kobiecy!

Hruda, zapomnialm zapytac, jak Stas zareagowal na babcie w tv? bo chyba ogladal?
zawsze mnie intrygowalo, a teraz mam okazje sie dowiedziec;-): jak to jest z maikjazem, fryzura, strojem? czy wszystko we wlasnym zakresie, czy przed wejsciem na antene jakos chrakteryzuja?
Stasio zauwazyl, stal jak zaczarowany i dopiero pozniej szepnal pod nosem :babi:-D
A co do makijazu to wszystko w gestii wystepujacego. Nie wiem, moze gdyby sie przyszlo zupelnie sote i poprosilo to moze laskawe panie wizazystki zrobily by full make-up. Moja mama sama sie umalowala w hotelu a w studiu tylko poprawiono jej usta ( blyszczykiem) i oczywiscie przypudrowano.
 
nie macie sie zego wstydzic, bo ja tez nie wiem ile Hani wazy, i przyznam sie bez bicia ze ostatni raz na wadze siedziala jak miala rok na bilansie, nie chorowala wiec learzy szerokim lukiem omijalismy teraz sie dopiero dowiem jak pojde na dwa latka
 
reklama
Witam!Moja gwiazda śpi ale napsuła mi już dziś tyle nerwów co przez ostatni miesiąc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam nadzieję że jak się wyśpi to będzie w lepszym humorze bo jak nie to dziękuję i wychodzę z domu niech robi co chce:-D;-)

Majandra chodzi o listę chętnych na spotkanie taką żeby każda która będzie mogła się dopisać:tak: i będzie wiadomo co i jak i ile miejsc rezerwować. Zrobisz taką kochana:sorry2::-)

Agulka jak tam Adaś? Mam nadzieję że dziś już tylko lepiej i gorączki nie ma:-)

Hrudzia odświeżaj wiedzę ile się da:-D a kiedy i o której dokładnie to spotkanie tzn kiedy mamy trzymać kciuki?:tak:

Donkat zostaw już to sianie ile można i choć do nas:-D
 
Do góry