reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Nuśka witam i życzę miłego dnia!:-) a i ciągle zapominam Ci napisać że mój tato od jakiegoś czasu z Tuśki zrobił Nuśkę:-D jak jest grzeczna i kochana to mói do niej Nusia a jak łobuzeruje to Nuśka:-D
 
Hej Babony!
Klavell - jesli sie uda zaprosze Cie osobiscie!:-):cool2:

Witam się o poranku z pracy!Za oknem słoneczko ale zimno :evil: moje dziecko poraz pierwszy od prawie 2 miesięcy okazało niezadowolenie że wychodzę do pracy:-) wiem że nie powinnam się cieszyć ale z ręką na sercu przyznam że było mi czasem przykro jak na pożegnanie mówiła idź Lila oć mama papa brum brum:zawstydzona/y: co w wolnym tłumaczeniu oznacza że mam sobie iść bo przyjdzie babcia :zawstydzona/y:
No to ja rozumiem twoja radosc:tak:...bo moje dziecko nadal wola tata jak widzi tate i tylko tate natomiast ja w ogole nie jestem wolana tylko rano ( wolanie o flaszke) i to: daddy!!!:baffled:Skad mu sie to wzielo???:baffled::szok:
Anetasa Dzień dobry:) Ja też witam z pracy
Witam:-)

A Stas dzis nie jzadl sniadania:szok::szok::szok: Jest zdrowy tzn nie goraczkuje i mimo ze wesol chlopak to babral w talerzyku i prawie nic nie zjadl:szok::szok::szok: Dla mnie to zupelna nowosc!
 
A Stas dzis nie jzadl sniadania:szok::szok::szok: Jest zdrowy tzn nie goraczkuje i mimo ze wesol chlopak to babral w talerzyku i prawie nic nie zjadl:szok::szok::szok: Dla mnie to zupelna nowosc!

Skąd ja to znam:baffled: Tuśka też od jakiegoś czasu praktycznie nie je śniadania:wściekła/y: zrobi 2 czy 3 gryzy i więcej nie chce. Dziś np zjadła banana za którym do tej pory nie przepadała. Zobaczyła go w koszyku i nie było mowy o czym kolwiek innym:no:
 
NuŚka, jestem :-):tak: Ale na krótko. Nie mam czasu ostatnio. Jak Maciuś nie śpi nie włączam komputera, bo i tak nie da mi przy nim posiedzieć. A wieczorami piszę pracę i czasem jakiś film obejrzę, więc już na BB czasu i siły nie starcza :no::zawstydzona/y::-(

Hruda, trzymam kciuki za rozmowę. Oby się udało :tak::-)

Maciuś śpi, obiad już prawie zrobiony (kotlety z ryby), więc mam chwilkę. Ale zaraz za naukę pewnie się wezmę, bo tu akurat nikogo nie ma :-p
 
No i ja jestem :-)
za oknem świeci piękne sloneczko ale ten wiatr brrrr...:wściekła/y:no i umówilam się rano z koleżanką że do niej przyjade popoludniu z dzieciaczkami a tu Ola ma jakiś stan podgorączkowy:wściekła/y:i kurde niewiem co robić? kaszlu, kataru ic niema tylko ten stan podgorączkowy acha bolal ją brzuszek ale zrobila kupke i już ją nie boli:no:chyba jednak poczekam aż D przyjedzie z pracy i on zostanie z Olą w domu a ja pojadę sama z MAteuszkiem no chyba że do 12 jej przejdzie :sorry2:
 
I ja się witam!!!

Hruda nie ma to jak samozadowolenie :tak: ja również mam przeczucie, że prace już masz :tak::cool2:

Majandra przyjemnej nauki!!!

Monia może nie mogła kupy zrobić dlatego ją bolał brzuszek i stąd ten stan podgorączkowy ja jechałabym z dziećmi do koleżanki :-D

Anetko Nuśka zapracowane mamusie już na posterunku :-)

Anetko czasem takie gesty ze strony Naszych dzieci to miód na serce :tak: Kuba jak wiecie zafascynowany jest dziadzią :sorry2: ale i tak po chwili zabawy z dziadkiem słyszę wołanie "mama" :cool2: i to jest moja poezja i bezgraniczna, bezinteresowna, gromna miłość do Kubusia bo kocham go nadżycie!!!!!! Wiecie, że łapie się na myślach jakby R nie było wytrzymałabym i niebrakowało by mi go tak bardzo ale życia bez Kubusia nie wyobrażam sobie!!!!

Za oknem niby słoneczko świeci, ale wiaterek zimny powiewa oby do piątku kiedy zimni ogrodnicy pójdą a sio!!! Dziś zostajemy w domu mama ma przyjechać po pracy na obiad. Ugotowałam szczawiową :-D którą podam z jajeczkiem, a na drugie ziemniaczki - wątróbka - surówka.

EDIT: Czy Wy wiecie, że oszalałam!!!! Dziś znowu myłam okno u siebie w pokoju :szok: moja firankowa kompozycja gryzła się z kapami na szybie po wczorajszym deszczu :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasia mniam mniam szczawiowa:tak:ale mi narobilaś smaka...ja dziś robie ziemniaki +jajko+mizeria:-)
Stan podgorączkowy nadal się utrzymuje więc pojadę sama z MAteuszem a Ola niech lepiej posiedzi w domku:tak:
 
Do góry