reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam i ja wieczorową porą!Dziś kwitne dłużej w oczekiwaniu na gości przed chwilą dzwonili że są jakieś 60km od Polanicy:crazy: ale cóż nie ma tego złego przynajmniej sobie 39,5 całe obejrzę;-)
Nuśka co do kuzynki to staranka już jakiś czas temu rozpoczeli ale czy są efekty nie wiem:baffled: Ewa po tamtym poronieniu powiedziała że jak się uda drugi to powie dopiero jak minie 3 miesiąc żeby nie zapeszać:tak: i w sumie szanuję jej decyzję i wcale się jej nie dziwię też bym pewnie sama tak postąpiła. A w sprawie ząbków to u nas przynajmniej narazie nie ma z tym problemu:tak: wszystko ładnie jest wyszorowane rano i wieczorem:tak:
Agulka zdrówka dla dzieciaczków i trzymam kciuki żeby do wyjazdu się wykurowały:tak:
 
reklama
MAjandra a Ty nadal walczysz z "pracą "
Dziś nie. Nie chce mi się :sorry::-p:zawstydzona/y:

Dziewczyny mam pytanie odnośnie mycia ząbków bo mój Igor ładnie zawsze mył ząbki i dawał sobie umyć a teraz się buntuje i nie chce a jak jest u WAS???
Od zawsze ja myję zęby małemu, sam rzadko myje, więc raczej nie ma problemu.

A ile razy dziennie myjecie zęby dzieciom? Ja staram się po każdym posiłku, ale czasem zapominam lub po prostu jesteśmy poza domem i nie biorę ze sobą szczoteczki i pasty.
 
Agulka kiecka lasce stanęła na 26 i kończy się jutro tak jak moje garnitury.
Zostaliśmy u mamy,ale z powodu małego. Jak obudził się z drzemiki to z 3 dużą kupą dzisiaj. Śmierdząca, rzadka i ze śluzem. Pojechałam tylko do domu po lekarstawa i zostałąm u mamy,bo cieplej niż u nas,bo nie mam samochodu,a jakby coś się działo to tutaj na miejscu jest pogotowie,czy przychodnia. Gorączki nie miał,ale taki dziwny w oczach. Dałam mu 2 Facidofile z deserkiem. Zobaczymy jutro. Tak wymyślałąm od czego i chyb apo ogórku z octu:zawstydzona/y:
 
cześć a ja druga :-D jeszcze ;-)żyję

Agulka, dużo zdrowia życzę,żal mi tej Twojej Mai:-( Jak dzisiaj lepiej już?

Kasia, co to za dietka? Ja zaczęłam się ruszać, mam nadzieję że też spadnę z wagi bo jestem taki smok między wami. Juz dzisiaj zaliczyłam 40 min truchtu i po raz pierwszy udało mi siębiec bez przerwy.:tak:

Nuśka, Oskar krzyczy jak mu myję zębyi zamyka buzię i potem jest krzyk jak skończę. Sam coś tam miętosi, ale trudno to nazwać myciem.

Anetasa jak tam długo musiałaś czekać na gości?

Justyna powodzenia w aukcjach. Ja też robię wyprzedaż :-D:-D

Od wczoraj malujemy mieszkanie, już mamy ponad połowę i bardzo mi się podoba kolor do którego najpierw nie byłam przekonana (będzie zielony i beżowy). Oskar nam dzielnie "pomaga", sprząta, wyciera szmatkami i ogólnie jest fajnie :-D
 
I ja się witam z rana bo zaraz uciekamy do piaskownicy :-D musimy tylko poczekać na babcie jak przyjedzie ze sklepu bo sama nie dam rady nasypać piachu bo Kuba bardzo dzielnie chciałby mi pomagać, a wiecie jak wyglądałaby ta pomoc :sorry:

Carioca dieta nie dieta w zasadzie styl życia się zmienił jak pisała Hruda dużo warzyw, owoców, sałatek itp... moim podstawowym składnikiem to sałata lodowa bardzo ją lubię :tak:

Nuśka z mężem tak się dzieje od czasu konfliktu z teściami. Wczoraj mu wygarnełam, że matka go zniszczyła bo wpoiła mu w łeb matka ponad wszystko :crazy: choćbym miała stanąć na rzęsach nigdy Kubie tego nie zrobię!!!!! Kiedy się ożeni bez względu na to jakie stosunki będą mnie wiązać z jego żoną jego założona rodzina powinna być na pierwszym miejscu.

Koleżanka w ciąży poszła na zwolnienie, ale niestety nie ja wrócę do pracy tylko inna znajoma, którą zwolnili miesiąc temu :-( jest mi tak przykro bo miałam skrytą nadzieję, że będę miała miłą niespodziankę :-(

Małemu myję zęby dwa razy dziennie rano i wieczorem.
 
Ja tylko melduje że żyjemy i wszystko ok.Zaraz jadę z dziećmi na super plac zabaw(autobusem bo po autko jedziemy dopiero jutro) Później się odezwę i przeczytam zaleglości a narazie papatki:-)
 
Jak tylko pralka skończy to idziemy na spacer. Kupy jeszcze nie było to obstawiam,że będzie normalna. Może wskoczę do 2 lumpków, których wczoraj nie zaliczyłam,bo czasu mi zabrakło. A od wczoraj mam @ i wielbię za nią tabsy,bo trochę i zupełnie bezboleśnie:-)
 
reklama
Witam laseczki
Ja tylko na neta przybylam do domu zrobic oplaty - i melduje sie ze zyje :-p:rofl2: Korzystamy z przepieknej pogody na wsi- Stas bawi sie caly dzien w poaskownicy i na zjezdzalni ktora juz nam przuwiezlia my grillujemy i opijamy sie...pifkiem:rofl2::-p bo J juz jest z nami.

Mam nadzieje ze u Was wszystko ok!!!!!
Pozdrawiam:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry