reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dzień Dobry Mamuśki:-D
ja dalej bycze się na urlopie:laugh2:
niunia wczoraj coś złapała wieczorem miała gorączkę 38,2 dziś już jest ok ale ma katar:baffled: troszke się martwie bo ona jeszcze nigdy nam nie chorowała i ja właściwie nie wiem jakie leki powinnam jej podać itp narazie daje je wode morska do noska czego akurat bardzo nie lubi:baffled:
P ma dziś 2 zmianę więc pewniej jeszcze tu zajrzę :-D
 
reklama
My nadal u mamy. Miał być smaochód na dzisiaj zrobiony i taki miałam plan,że dzisiaj go odbiorę i pojadę do domu. Ale:wściekła/y: może będzie jutro. Jak słyszę to może to mnie ściska. I teraz nie wiem,czy jeszcze zostać,bo nie chce siedzieć im tak długo na głowie,a poza tym jakieś pranie trzeba by zrobić i chłupe ogarnąć. S mnie wkurza,bo powiedział,że nie trzeba było psuć samochodu! Jakby to moja wina była:wściekła/y: Kupiłam młodemu 3 koszulki na krótki i 1 na długi i 1 sobie w lumpku.
Agulka to Wam się narobiło z dzieciakami:baffled: U nas na szczęście gluby przeszły po syropkach i psikpsik do noska. Żal dupę ściska,bo my pewnie nigdzie nie ruszymy się z domu na weekend z powodu "braku kasy":confused2: Myślałam,że wpdnie jakieś "5zł" ale aukcje stoją i ani drgną. Tylko obserwują
 
witam!!!

wpadlam teraz, bo P urzeduje z niunka na dzialce, a pozniej pewnie nie dopusci mnie do kompa:-D

bylam dzis z Psotka na szczepieniu. o niebo grzeczniejsza od Julitki:-Dale podorz zle znosila-wlazila mi na dziwgnie zmiany biegow i nie moglam wrzucac biegu:rofl2:

Jutro wybieramy sie do julitki kolegi z forum regionalnego. mam nadzieje, z enam nic nie przeszkodzi, bo juz 3 raz planujemy sie zobaczyc i ciagle cos wyskakuje.

u nas dziś zacząl się jęczący dzień...

a jka sie skonczyl?

wiesz mamy pralke na raty więc kasa się przyda, splace dwie naraz i bedzie spokoj zas :tak::-D

i to sie nazywa wykorzystanie pieniedzy dla siebie:-D:-Dwiem cos o tym:tak:

Dzieci mam chore,

zdrowka:tak:

Żal dupę ściska,bo my pewnie nigdzie nie ruszymy się z domu na weekend z powodu "braku kasy":confused2: Myślałam,że wpdnie jakieś "5zł" ale aukcje stoją i ani drgną. Tylko obserwują

my jedziemy do mamy. myslalam, ze zorbimy w sobote u mamy grilla, ale P mi dzis mowi, ze w sobote maja w pracy sadzic rosliny i ja tez chce jechac, wiec pewnie zajedziemy do mamy poznym wieczorem:-( ale moze w niedzilee gdzies wyskoczymuy:-)
 
Agulka.................... Żal dupę ściska,bo my pewnie nigdzie nie ruszymy się z domu na weekend z powodu "braku kasy.......................
my gdyby to nie był wypad jak co roku z pracy J to też bysmy sobie nie mogli na taki weekend pozwolić:-:)no:
Justyna za ile kiecka poszła??????


Dzieci juz spia, ciekawe jaka nocka przed nami, spadam, bo może być nie za wesoła....:crazy:
Adas nadal gorączkuje, a Maja osłabiona i jeść mi nie chce, Adaś zresztą też.

W czwartek mamy pogrzeb, wujek ze Słupska zmarł a my akurat mamy jechać do Ustki a to po drodze, więc los tak się ułozył, że nie trzeba będzie dwa razy w tamtą stronę jechać
 
Ostatnia edycja:
Agulka oj trzymam kciuki za maluszki żeby wyzdrowiały i wyjazd by był udany:-):-)

Alusia
spóźnione życzonka w dniu Twojego święta :-)

Justynka
a moze jednak aukcję się ruszą jeszcze ruszą bardzo Ci tego zyczę bo faktycznie bez kaski to ciężko a długi weekend przed nami więc przyda się

Hrudzia hop hop ??Co z Toba? Jeszcze pilnujesz babci???

Carioca
jak wizyta??? Prosimy o jakieś szczegóły wymiary i takie tam och jak masz fajnie:-)

Donkat udanego spotkanka zyczę i zdjęci prosimy

MAjandra a Ty nadal walczysz z "pracą "

Monia
super Seacik Ibiza i to cały do Twojej dyspozycji to na spotkanie na pewno przyjedziesz prawda???

Anetasa
jak starania Twojej kuzynki zaczynają czy jeszcze czekają???

Dziewczyny mam pytanie odnośnie mycia ząbków bo mój Igor ładnie zawsze mył ząbki i dawał sobie umyć a teraz się buntuje i nie chce a jak jest u WAS???
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie mycia ząbków bo mój Igor ładnie zawsze mył ząbki i dawał sobie umyć a teraz się buntuje i nie chce a jak jest u WAS???

u nas to jest druga porazka pedagogiczna po smoczku:-:)zawstydzona/y:Juz dlugi czas niunka sama myje zeby. pogryzie szczoteczke, wyssie paste i gotowe:sorry: nie pozwoli, zebym ja to robila. mysle, ze moze ma wrazliwe dziasla , bo jeszcze jej wychodza trojki. mam nadzieje, ze jak sie uspokoi z przodu z tymi zebami, to zgodzi sie na mycie, chociaz ona teraz wszystko chce SAMA:baffled:
 
Witam :rofl2:

Agulka dobrze, że sprawy wyjaśnione to najważniejsze!!! Szkoda mi Twoich maluchów bo pogoda cudna a one pewnie w domu się kiszą :-(

Alusia wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń!!!!!

Nuśka Kuba ładnie sobie daje umyć ząbki :tak: czasem zaprotestuje, ale nie daje sobie wejść na głowe i mówię, aby szybko otwierał buzie bo ząbki mają być czyste, aby nie bolały.

Dziś kupiliśmy małemu piaskownice i akcesoria do piasku :rofl2: już nie mogę się doczekać jak jutro się będziemy bawić. Z rana jak tylko otworzył oczy chciał lecieć na dwór na ogródek :sorry: tak więc poszedł z babcią, a mama zabrała się za obiad dziś były placki ziemniaczane i grochówka. Zdarłam sobie skóre z palcy :sorry: bo kilka razy ziemniak mi odskoczył i pojechałam po skórze oj bolało.

Z innych rewelacji kolejny dzień spędzony w blokach po ugotowaniu obiadu ok 12 wyruszyliśmy na nogach do mamy :-D widzę po jednych spodniach, że dietka zaczyna działać no i te spacerki.

Alusia oj tak nie złożył życzeń i ma mnie głeboko w czterech literach.

Moniu autko pierwsza klasa :tak:
 
reklama
Witam :rofl2:

Nuśka Kuba ładnie sobie daje umyć ząbki :tak: czasem zaprotestuje, ale nie daje sobie wejść na głowe i mówię, aby szybko otwierał buzie bo ząbki mają być czyste, aby nie bolały.

Alusia oj tak nie złożył życzeń i ma mnie głeboko w czterech literach.

O to gratuluje:-) mojemu coś się odwidziało i ma w nosie mycie ząbków :rofl2::baffled:


co do męża to przykre :-:)-:)-:)-( zawsze tak było? Czy teraz coś się zmieniło???
 
Do góry