reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Donkat to mamy przyjechać na sadzenie ziemniaków? :-D Może zróbmy zlot BBonów u Donkat na działce na ziemniakach a potem drugi na wykopki :tak::-):-D:-D

A tak mi sie przypomniało o Tobie bo niedawno byłam na tym obozie koło Spały i tam była droga na Radom :-D To może byłam blisko? ;-)

Alusia, no no. U mnie narazie nieczynne, P po nockach a mi się @ kończy ale już oba czynniki przeszkadzające się kończą, więc:-D:-D:tak::tak::laugh2:

Nuśka, pozdrawiam Cię szczególnie :-p

Odpiszcie mi plis, wiecie co u Atru, Klavell, Tygryska, pojawiają się czasem?

Miłego dnia BBonki
 
jutro sadzimy ziemniaki, kazde rece sie przydadza do pomocy:-D:nerd:
nasze już posadzone

no i co? minelo rozwolnienie? juz w porzadku?
wczoraj nie robił wogóle, za to dzisiaj znowu rzadki śmierdziel
mateusz zjadl ogorka w occie i mu smakowal? Juliotka nie raz sie garnie, ale ja odrzuca sam zapach. toleruje tylko kiszone. a zebyscie widzialy jak smiesznie odchyla glowe i sie krzywi na surowego:-D:-D
jadł 1 raz i smakował mu

a jak twoje hormony? bylas u endokrynologa?
sums sumarum nie dążyłam do tego:sorry:



dobra cena chociaz? 130, minimalna osiągnięta

ale dziś będę mieć dobry humor. seks z rana jak śmietana... jak to mówią... :-);-):tak::happy::-D:laugh2:
to żeś zaszalała:-D ja jakoś rano nie przepadam:eek:

Ale głowa mi pęka
 
Odpiszcie mi plis, wiecie co u Atru, Klavell, Tygryska, pojawiają się czasem?
oj niewiem dawno ich tu nie bylo:-:)no:

a u mnie dzień mija jak szalony:tak:rano zakupy, spacerek a później jak mlody usnol to wzielam sie za sprzatanie bo popoludniu przyjeżdża moja mama z Edkiem na grilla i zostaną do jutra bo będziemy opijać ,,nowe"auto:-pdziś D po niego jedzie i powiem wam że już nie mogą się doczekać:zawstydzona/y:no więc chalupka wysprzątana , obiad musialam zrobić z mikrofali bo gaz sie skończyl:crazy:więc wyjelam zamrożony bigos, Mati jeszcze śpi więc mam LUZY:-):-):-):-)

Agulka
milego wypoczyku i pstrykaj fotek ile wlezie:tak:
 
Witam się i ja!melduję że u nas ok:tak: Tućce wczoraj zszły ostatnie strupki i zostało tylko lekkie zaczerwienienie:tak: wczoraj całe popołudnie spędziłyśmy na polku w pobliskiej knajpce przy której jest plac zabaw mała była zachwycona że nie wspomnę o zachwyconej mamie przy pifku;-)
Agulka udanego wypoczynku i zdrówka dla dzieciaczków życzę:tak:
Doti czekałam na gości na szczęście tylko do 22:30 ale na nie szczęście jak przyjechałam to M smacznie spał z małą a Mafi wariował żeby już wyjść także miałam jeszcze przymusowy spacerek po 23:crazy:
Donkat ja na pomoc przy ziemniakach się nie piszę nie cierpię wszystkiego co się wiąże z ziemią:zawstydzona/y: ot taki mieszczuch ze mnie:zawstydzona/y: załatwiliśmy z M sobie działkę na pobliskich ogródkach i już planuję że będa tam tylko kwiatki i krzaczki:zawstydzona/y:
 
reklama
Witam się i ja!melduję że u nas ok:tak: Tućce wczoraj zszły ostatnie strupki i zostało tylko lekkie zaczerwienienie:tak: wczoraj całe popołudnie spędziłyśmy na polku w pobliskiej knajpce przy której jest plac zabaw mała była zachwycona że nie wspomnę o zachwyconej mamie przy pifku;-)
Agulka udanego wypoczynku i zdrówka dla dzieciaczków życzę:tak:
Doti czekałam na gości na szczęście tylko do 22:30 ale na nie szczęście jak przyjechałam to M smacznie spał z małą a Mafi wariował żeby już wyjść także miałam jeszcze przymusowy spacerek po 23:crazy:
Donkat ja na pomoc przy ziemniakach się nie piszę nie cierpię wszystkiego co się wiąże z ziemią:zawstydzona/y: ot taki mieszczuch ze mnie:zawstydzona/y: załatwiliśmy z M sobie działkę na pobliskich ogródkach i już planuję że będa tam tylko kwiatki i krzaczki:zawstydzona/y:

Ja też :baffled::rofl2: wrrr ajkby ktoś chciał mnie ukarać to by wystarczyło mnie wysłać na wykopki oj jak ja bym cierpiała:-p:sorry:
 
Do góry