reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam.

Noc należy do najgorszych, ale przeżylismy, spałam na podłodze...... Maja męczyła się z godzinkę, ale na szczęście duzo wyrzygała flegmy, dzis jest o niebo lepiej.... teraz bawi się na dworze, bo żal dupę ściska nie puścić w tka pogodę dziecka na powietrze. Pogoda piekna.
Adaś zasmarkany, gorączkę miał wczoraj wieczorek a do teraz cisza........
Potem założę mu coś na uszy i też "wygonię" na dwór....... Mam nadzieję, że najgorsze za nami z ich chorobami....... oby u Adaśka się bardziej nie rowinęło, daję mu lekarstwa . To mały lekoman, bo jak Maja to i on dziubka nastawia

Hrudzia jak robota J?????

Justyna juz dostałaś @. a ja liczyłam na sobotę. Dostałam zaproszenie na NK od Twojego brata:szok::szok::szok:

Miłego dnia...... dzis jeszcze musimy sie spakować tako jako, bo jutro o 15/16 w drogę nad morze......

Zęby myjemy rano i wieczorem ( ja mu myję) a w ciągu dnia ze dwa razy on sam bez pasty .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hruda no to rewelacja z tym pobytem na wsi :tak: a jak macie umiejscowioną zjeższalnie na wprost piaskownicy???? A właśnie jak praca J i Twoja??

Agulka ale superowo z tym wyjazdem :laugh2: po prostu żal dupe ściska jak pomysle, że tak piekna pogoda i będziecie sobie chodzić po plaży. Oby te choróbska w końcu odpusciły i dały Wam spokój!!!

Carioca Hruda Nuśka zazdroszcze mieszkania nad morzem!!!!! Macie czasem przesyt???? :rofl2:

Kuba padł i spi teraz :happy: w końcu!!!! Całe do południa był na dworze i biegał piaskownica dom dom piaskownica :-D Fifka mu dzielnie wtórowala i teraz też śpi. Po południu jedziemy do mamy i spędzimy tam nocke jutro moja mama będzie pełniła opieke nad moim szkrabem bo mama idzie się upiększyć. Na 15 jestem umówiona u fryzjera.
 
Ja już wrócilam:-) :-)tak się przyzwyczailam do jazdy samochodem że myślala że mnie w autobusie coś weźmie:wściekła/y:najpierw na przystanku Mateusz wyrywal się z rąk i chcial uciekac no a jak w końcu autobus przyjechal to ja nqa jednej ręce trzymalam mlodego a w drugiej zlożony wózek a za mną szla Ola i wypadla jej na schodach torebeczka i jupik i zaczla ryczeć bo bala sie że autobus odjedzie:baffled:no i musialam puścić wózek postawilam mlodego on oczywiście zacząl ryczeć podeszla jakaś babka która chciala mi pomóc i wzielamlodego a ten zacząl jeszcze bardziej ryczeć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no ale jakoś sobie w końcu poradziliśmy:rofl2:na placu zabaw dzieciaki się wyszalaly i jak wracaliśmy do domu to zaś byly jazdy w autobusie:wściekła/y:no ale teraz zmęczone dzieciaczki śpią:-):-):-)
Agulka szkoda mi tych twoich szkrabów:-(no i Ciebie też bo się przynich nastresujesz i wogóle:-(
Hurda jaką zjeżdżalnie wkońcu kupiliście?
Nuśka tak to w sumie będzie moje autko i jak tylko nam nic nie wypadnie to na spotkaniu się zjawimy:-)oczywiście Ibizą:-D
Anetasa jak tam buzia Natalki?
Justyna jak aukcje ruszyly coś?nam udalo się wkońcu sprzedać tą wiertarkę którą ty ostatnio kupilaś;-)poszla za 669zl:-)
Kasia milej nocki u mamusi;-)no a na fotki upiększonej oczywiście czekamy na zamkniętym:tak:
Doti fajnie mieć takiego pomocnika :-Dprosimy o fotki nowego odmalowanego mieszkanka:tak:
 
Mam lenia a muszę spakować cały dom do auta......
Dobrze, że dopiero jutro po obiedzie jedziemy, i jak zacznę rano to może zdążę.....

Dzieci były 2 godziny na dworze, nie mało i też nie Tak dużo, ale zawsze coś....... Mai jakby lepiej, tfuuuuu zobaczymy jak będzie w nocy a Adaś "zatkał": się wieczorem, ale katar zawsze o tej porzez zatyka nochal....... mam nadzieję, że nie przeistoczy się to w cos poważniejszego.....
 
Agulka ale masz fajnie jutra wyjazd superrrrr życzę udanej zabawy

Co tu tak pusto??????
Pozdrowienia od Nuśki dla wszystkich BB-onków :-):-):-):-)
 
witam po dluzszej nieobecnosci:-)

chyba pierwsza z rana:cool2:wstalam P zrobic sniadanie i pomyslalam, z ejuz sie nie poloze, bo ledwo usne a zaraz niunka wstanie. mam zalglosci na necie, a w ciagu dnia juz nie mam mozliwosci:-(

ostatnio jestem wieczorami juz mocno padnieta i chodze spac o 22:szok:

jutro sadzimy ziemniaki, kazde rece sie przydadza do pomocy:-D:nerd:

Zdarłam sobie skóre z palcy :sorry: bo kilka razy ziemniak mi odskoczył i pojechałam po skórze oj bolało.

oj, nie lubie tego:no::no::no::no:

Z innych rewelacji kolejny dzień spędzony w blokach po ugotowaniu obiadu ok 12 wyruszyliśmy na nogach do mamy :-D widzę po jednych spodniach, że dietka zaczyna działać no i te spacerki.

no to suuuuper!!! u mnie waga stoi, ale to dobry znak, ze nie rosnie. moze niedlugo zacznie spadac:happy2:

Tak wymyślałąm od czego i chyb apo ogórku z octu:zawstydzona/y:

no i co? minelo rozwolnienie? juz w porzadku?

mateusz zjadl ogorka w occie i mu smakowal? Juliotka nie raz sie garnie, ale ja odrzuca sam zapach. toleruje tylko kiszone. a zebyscie widzialy jak smiesznie odchyla glowe i sie krzywi na surowego:-D:-D

Od wczoraj malujemy mieszkanie, już mamy ponad połowę i bardzo mi się podoba kolor do którego najpierw nie byłam przekonana (będzie zielony i beżowy). Oskar nam dzielnie "pomaga", sprząta, wyciera szmatkami i ogólnie jest fajnie :-D

same zmiany!:-) i w domku i w "sobie";-)
lubie malowanie, zwlaszcza efekty. ze sprztaniem i upychaniem gratow po katach gorzej:zawstydzona/y:

Koleżanka w ciąży poszła na zwolnienie, ale niestety nie ja wrócę do pracy tylko inna znajoma, którą zwolnili miesiąc temu :-( jest mi tak przykro bo miałam skrytą nadzieję, że będę miała miłą niespodziankę :-(
.

swiat jest okrutny, niestety:-(

A od wczoraj mam @ i wielbię za nią tabsy,bo trochę i zupełnie bezboleśnie:-)

a jak twoje hormony? bylas u endokrynologa?

:rofl2: Korzystamy z przepieknej pogody na wsi- Stas bawi sie caly dzien w poaskownicy i na zjezdzalni ktora juz nam przuwiezlia my grillujemy i opijamy sie...pifkiem:rofl2::-p bo J juz jest z nami.

takim to dooooobrze:-)

To mały lekoman, bo jak Maja to i on dziubka nastawia

Julitka to samo. jak my bierzemy tabletki, to sie ludzi ze i ona dostanie. a od ajkiegos czasu, zeby miala przyjemnosc, to ona nma daje do buzi nasze lekarstwa i jest szczesliwa:-)



Justyna Dostałam zaproszenie na NK od Twojego brata:szok::szok::szok:

ty to masz chody:-D;-)

Miłego dnia...... dzis jeszcze musimy sie spakować tako jako, bo jutro o 15/16 w drogę nad morze......

fajnie wam, tym bardziej ze pogoda ladna. szkoda tylko, ze dzieciaczki nie calkiem zdrowe:-( jak dzis?

Po południu jedziemy do mamy i spędzimy tam nocke jutro moja mama będzie pełniła opieke nad moim szkrabem bo mama idzie się upiększyć. Na 15 jestem umówiona u fryzjera.


ooooooooo, czekamy na efekty:tak::happy2:

Ja już wrócilam:-) :-)tak się przyzwyczailam do jazdy samochodem że myślala że mnie w autobusie coś weźmie

monia, uzylas jak przyslowiowe "raki w torbie":-D:sorry2: wspolczuje...

Jeszcze nigdy nie jechalam z Jultika autobusem i obiecuje sobie zrobic jej kiedys wycieczke:-D na razie mala patrzy z zachwytem i jednoczesnym przerazeniem na takie pojazdy:blink:a najwaznijesze, ze robia: ppsssiiiii:-D:-D


Pozdrowienia od Nuśki dla wszystkich BB-onków :-):-):-):-)

BB-onka pozdrawia Nuske:-D:-D

Sprzedałam garnitur:-)

dobra cena chociaz?
 
reklama
Witam się i ja bladym świtem. :-)
Donkat u mnie też mężuś wstawał do pracy i się obudziłam i już potem nie spałam...
ale dziś będę mieć dobry humor. seks z rana jak śmietana... jak to mówią... :-);-):tak::happy::-D:laugh2:
Agulka życzę udanego weekendu i zdrówka dla dzieciaczków
 
Do góry