reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Dzień dobry:)Powiedzci mi kiedy moje dziecko pozwoli mi przespać chociaż trzy godziny ciagiem w nocy!!!!Maskara jestem umeczona na całego bo mały znowu świruje w nocy i jest mega wrzask jak nie dostanie cyca!!!
 
Witam sie i ja!
Jakas nie ten tego jestem...objadlam sie wczoraj na wieczor ciastek i pewne stad czuje sie jak na kacu...albo po filmie "Serce na dloni" - co za banalne NIC!:baffled:
Poza tym bylismy wczoraj w sopockich lasach na spacerze i na Łysej Gorze...ale dupki z nas żołędne bo aparatu nie wzielismy:wściekła/y::baffled::-( i J tylko 2 fotki pstryknal komorka
Dzień dobry:)Powiedzci mi kiedy moje dziecko pozwoli mi przespać chociaż trzy godziny ciagiem w nocy!!!!Maskara jestem umeczona na całego bo mały znowu świruje w nocy i jest mega wrzask jak nie dostanie cyca!!!
Moze to banalna pomoc...ale czyz to nie pora na zerwanie z cycem? Kilka nocy bedzie dramat a potem luuuzik!:-)
Oki doki - lece na snadanie!:-)
 
CZyli nie bedzie fotoreportazu z wiosennego spacerku:))HRUDZIA z tym cycem to aż się boję!!!ale zdaje sobie sprawę, że już powoli zbliza sie czas odstawienia.
 
Witam się i ja w piękny słoneczny poranek z kubkiem aromatycznej kawy w ręce:-) wczoraj tak pisałam że Tuśce się poprzestawiało i śpi max 1.5 godziny w dzień a tu niespodzianka wczoraj pospała 3 godziny:szok: na noc zasnęła po 21 i jak wczoraj powiedziałam M że na bank jutro pobudka najpóźniej 6:30 to się śmiał że napewno nie a i wyszło na moje:tak: zaraz się ubieramy i lecimy na zakupy bo coś na obiad trzeba wymyśleć a w lodówce tylko światło;-)

no, nic dziwnego. choc nie martwcie ie, jescze Natalka moze zmienic zdanie. u nas byly juz rozne okresy; do nienaiwdzenia do uwielbienia mleka:-D

Aneta, juz po 22, a ty jescze w pracy jednak? swiecisz

Tuśka z maniaczki mleka przeszła nagle w kilka dni do stanu kiedy mleko było przyjmowane tylko przed snem i to tak trwało już ładnych kilka miesięcy więc teraz nie sądzą żeby wróciło do łask:no: a i szczerze powiedziawszy to chyba się cieszę bo to też ostateczne pożegnanie butli ze smoczkiem bo wszystko inne pije wyłącznie z bidonu:tak: a co do świecenia się to zauważyłam że jak się nie wyloguje i poprostu wyłącze kompka to jeszcze się długo świece:eek: kiedyś Majandra się dziwiła że ja piszę że o 22:20 byłam już w domku a ona mówi że jak mogłam dojechać skoro cały czas się świeciłam:baffled:

Dzień dobry:)Powiedzci mi kiedy moje dziecko pozwoli mi przespać chociaż trzy godziny ciagiem w nocy!!!!Maskara jestem umeczona na całego bo mały znowu świruje w nocy i jest mega wrzask jak nie dostanie cyca!!!

Myślę że dopiero wtedy jak odstawisz go od cycusia:sorry: i to też pewnie nie odrazu:baffled:
 
Gagulec w "superniani" była kiedyś taka mama co karmiła cycusiem synka, który miał ok 3 lat :sorry: też tak myslę, że jak go odstawisz od cycka to będzie ok. No z pewnością będzie protestował pare dni, ale co oznaczają kilka dni w perspektywie przespanych nocy :tak: od teraz aż do kolejnego dzidziusia:laugh2:facet się tak przywiązał i przyzwyczaił, ze budzi się i chce.

Hruda:crazy: no jak moglaś nie zabrać!!! :-D no nic z kolejnej wycieczki na pewno będą :tak:
 
Agulka jak to Kochana zrobiłaś???? Chodzi mi o umycie okien i powieszenie firanek :szok::eek: i to przy dwóch "pomocnikach". Ja przy Kubie wieszałam jedną firanke i bardzo dziękuję o mało co mnie przez okno nie wyrzucił bo ciągle ruszał stołkiem na którym stałam :crazy: ja go tylko odganiałam.

:eek:

powiem tak, dzieciaki tez myły okna razem ze mna a jak wieszłam firanki czyste to oni bawili sie brudnymi:rofl2:

Dzień dobry:)Powiedzci mi kiedy moje dziecko pozwoli mi przespać chociaż trzy godziny ciagiem w nocy!!!!Maskara jestem umeczona na całego bo mały znowu świruje w nocy i jest mega wrzask jak nie dostanie cyca!!!

to juz kochan czas na odstawienie, bo póxniej będzie jeszcze gorzej, a dla pocieszenia to ja od ponad 5 lat nie przespałam ani razu całej nocy:sorry:

Witam sie i ja!
Jakas nie ten tego jestem...objadlam sie wczoraj na wieczor ciastek i pewne stad czuje sie jak na kacu...albo po filmie "Serce na dloni" - co za banalne NIC!:baffled:
Poza tym bylismy wczoraj w sopockich lasach na spacerze i na Łysej Gorze...ale dupki z nas żołędne bo aparatu nie wzielismy:wściekła/y::baffled::-( i J tylko 2 fotki pstryknal komorka

Moze to banalna pomoc...ale czyz to nie pora na zerwanie z cycem? Kilka nocy bedzie dramat a potem luuuzik!:-)
Oki doki - lece na snadanie!:-)
takie spacerki to super sprawa, jak sie ma takie widoki:laugh2::tak:
Hrudzia mnie wyprzedziłą z tym odstawienie..... o i inne też:sorry:
 
Dzień dobry
Wczoraj zaliczyliśmy szczepienie. Oczywiście Olaf baaardzo protestował i potem cały czas przeżywał, że "pani ała" i pokazywał na nóżkę. Ogólnie potem był trochę marudny, bardzo dużo pił i się pocił. Na szczęście zero gorączki. Pytałam lekarza o to mleko krowie i powiedział, że bez obaw już mogę podawać. Nocka też nie za ciekawa. Właśnie..
Agulka-z tego co piszesz to widać chyba nie ma reguły, bo Twój Adaś tez się budzi pomimo, że nie jest na cycu:eek:, czyli odstawienie chyba nie daje pełnej gwarancji na przepanie nocy.
W sumie u nas nie jest aż tak jak u Gagulca, tzn. młody budzi się 2-3 razy, ale w sumie 3-4 godziny ciurkiem prześpię. To jeszcze zależy jak intensywny ma dzień. Jak ma dużo wrażeń, to śpi bardzo niespokojnie i często się budzi, i mówi przez sen:szok: Też przymierzam się do odstawienia (ile razy już to pisałam?:-D), ale muszę mieć wtedy urlop, bo wiem, że kilka nocy będzie z głowy.
 
Oki, szybka kawka, obiadek i na zakupy:baffled:

W sumie u nas nie jest aż tak jak u Gagulca, tzn. młody budzi się 2-3 razy, ale w sumie 3-4 godziny ciurkiem prześpię. To jeszcze zależy jak intensywny ma dzień. Jak ma dużo wrażeń, to śpi bardzo niespokojnie i często się budzi, i mówi przez sen:szok: Też przymierzam się do odstawienia (ile razy już to pisałam?:-D), ale muszę mieć wtedy urlop, bo wiem, że kilka nocy będzie z głowy.
Ja też jednak poczekam na nie tyle mój urlop co mojego M:baffled: Ja juz się zahartowałam jako tako na niespanie, ale mój M wstaje o 3 do pracy i nie wyobrażam sobie jego jęczenia z powodu niewyspania:eek::baffled::wściekła/y:
 
reklama
Powiem Wam, że my mamy normalnie za oknem lato:szok::szok::szok: Siedzę i myślę czy nie będzie przesada ubrać Damiana w krótki rękawek?;-)
Shinead, bbonie jeden przypomnij się nam z Olafkiem na zamkniętym:-)
 
Do góry