reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

za 5 min kończą mi sie kolejna aukcje:tak: , chyba Monia cos ode mnie kupi,:szok::-D;-) hihihihiihihi i cos też sprzedałam:rofl2:

No i wygrałas Monia;-):tak::tak::tak::tak::tak::tak::-D
suuperrrr:-D:-D:-D:-D
glosik w trakcie oddawania:-)

Mateusz już drugi dzień z rzędu nie chce mi usnąć w dzień:no:i wieczorem poszedl spać dopiero o 20.30:szok:
cale popoludnie spędziliśmy na dworze Ola umyla swój rowerek a ja wyodkurzalam i umylam swoje autko bo jutro wybieramy sie do mojej mamy na osiedle:-)lubię tam jeżdzić bo tam się wychowalam i spędzilam większość swojego życia:tak:
 
reklama
Witam się wieczorowo!Ogarnął mnie ostatnio jakiś leń w pracy czytam co piszecie a jakoś weny na pisanie brak:eek:
Monia Tusce tez się jakoś poprzestawiało wszystko ostatnio. Zasypia o 21 i budzi się o 8:szok: z czego akurat jestem bardzo zadowolona;-) ale za to w dzień trudno ją zagonić do spania:crazy: dotychczas spała 2-3 godziny a teraz max 1,5 prześpi:baffled: no i muszę się też pochwalić że butla poszła do śmietnika Tuśka sama zrezygnowała i już nie ma mowy od kilku dni żeby wzięła butle do buzi:no: także dziecko mi chyba dorasta;-)
 
A mnie jutro czekają zakupy z 11-letnią chrześnicą M:baffled:, która jest pod wpływem Hanna Montana ( czy jakos tak)i High School Musical (1,2,3) A ja nie mam bladego pojęcia co tam noszą:szok::szok::szok: a oglądać to ja tego nie będę:no::no::no:
Dzisiaj mi rzucała nazwami butów jakie chce a ja:eek: pierwsze słyszę:baffled:
 
witam zmeczona, ale juz wykapana, wiec nowonarodzona:-)

brudem dzis dorownywalam Julitce:zawstydzona/y:chociaz nie, bo ona przed wieczorem klapnela calym dupskiem w bloto, a ja nie:-D:-D

Justyna, oprocz popularnych warzyw typu: pomidor, ogorek, marchewka, cebula, (buraki i fasole sieje tesciowie), koper, rzodkiewka, salata, kapusta, to jescze siejemy cykorie:szok:, szpinak, szparagi:szok:, kapuste czerwona, cebule czerwona, jarmuz:szok:, brokul, kalafior, poziomki, arbuzy, salate rzymska, slonecznik...chyba to wszystko;-)

to jak an nas duzo, bo do tej pory P nie mial czasu sie zajac polem, bo wiecznie pracowal, wiec tesciu sial marchew, buraki, fasole, ogorki, koper i to wszystko.
a mnie to wkurza, bo pola mamy kupe do zagospodarowania, wiec w tym roku popstatnowilismy poszalec, a P zrozumial to chyba zbyt doslownie:-D:-D:-Djuz wiekszosc jest wysiana w skrzyneczki i P doswietla je w kotlowni, lub na pieknym sloncu. niektore juz wuysial prosto do gruntu.


Kutrka poszła za 99,99zł:laugh2::tak::tak::tak:

suuuper!!:-)

Wczoraj mysłałam, że umrę. Jeszcze tak żołądek mnie nigdy nie bolał , myślałam, że mnie rozerwie w środku, leki p/b nie pomagały i chyba No-spa pomogła, ale zwijałam się z bólu 2 godziny. Może mam wrzody?

loj, a czemu? :-(cos zjadlas nie tego?


zaglosowalam, masz taka mlodziutka siostre rodzona?:szok:

Na szczepieniu oczywiście normalka, czyli CYRK NA KÓŁKACH!!!!! :crazy:

czyli faktycznie norma:-D


Donkat, ale masz smakowitego avatarka :rofl2: super!!!!

dziekuje, postanowialm wam narobic smaka:-p

Moje dziecko właśnie lata z czekoladowym zającem i udaje, że go tuli do snu i całuje go za każdym razem. A nie muszę pisać jak wygląda buzia Kubusia :sorry::laugh2:

to musi byc widok:-D:-D:eek:

ASIEK WHERE ARE YOU!!!!!!!

masz nadzieje, ze po ang szybciej zrozumie i sie zjawi?:rofl2::-D



Ale Mateusz mnie dzisiaj wkurza:wściekła/y:
Mama, mama!!!
Co synuś?
Tata... i pokazuje,że tata jedzie samochodem (osobówka z wielką przyczepą od traktora:-D)
Tak, tatus jedzie samochodem.
I to samo przez pół godziny, po czym wymyśla kolejną ambitną rozmowę:angry:

u nas sa takie rozmowy przed snem:
J: baba
ja: babcia juz spi
J: tata
ja: tata jest zajety
J: dziadzia
ja: dzidzius tez juz spi
J: mama
ja: mama cie usypia
J: am-am(pies)
ja:piesek juz dawno spi w budzie
J: Takś (jej kolega Maks)
ja: Maksio jest grzeczny i tez juz dawno spi
J: kuku (cucu-cukierek):rofl2:
JA: cukierek tez juz spi

i tak zanim usnie z kilka razy:szok:, wiec mnie sie nalezy wspolczucie:-D:-D

Dziś się w***wiłam

Ale dałam radę:rofl2:

oj, ty bys nie dala;-)
ja firanki wieszam z mala, ale okna mylam bez pomocy:happy:

Mateusz już drugi dzień z rzędu nie chce mi usnąć w dzień:no:i wieczorem poszedl spać dopiero o 20.30:szok:


ooo, czyzby juz rezygnowal z drzemki?:szok:to powinien chociaz wczesniej isc spac wieczorem-rozbojnik:-D
 
Monia Tusce tez się jakoś poprzestawiało wszystko ostatnio. Zasypia o 21 i budzi się o 8:szok: z czego akurat jestem bardzo zadowolona;-) ale za to w dzień trudno ją zagonić do spania:crazy: dotychczas spała 2-3 godziny a teraz max 1,5 prześpi:baffled: no i muszę się też pochwalić że butla poszła do śmietnika Tuśka sama zrezygnowała i już nie ma mowy od kilku dni żeby wzięła butle do buzi:no: także dziecko mi chyba dorasta;-)

spi krocej w dzien, bo w nocy dluzej i bilans jest ten sam:tak:tak wlasnie sypia Julitka;-)

to w ogole juz mleka nie chce?:szok:
u nas na mleko szal trwa:-D

A mnie jutro czekają zakupy z 11-letnią chrześnicą M:baffled:, która jest pod wpływem Hanna Montana ( czy jakos tak)i High School Musical (1,2,3) A ja nie mam bladego pojęcia co tam noszą:szok::szok::szok: a oglądać to ja tego nie będę:no::no::no:
Dzisiaj mi rzucała nazwami butów jakie chce a ja:eek: pierwsze słyszę:baffled:

spokojnie, dowiesz sie wszystkiego jutro na zywo:-D:szok:

zapamietaj co i jak, to nas doksztalcisz:rofl2:
 
Justyna, oprocz popularnych warzyw typu: pomidor, ogorek, marchewka, cebula, (buraki i fasole sieje tesciowie), koper, rzodkiewka, salata, kapusta, to jescze siejemy cykorie:szok:, szpinak, szparagi:szok:, kapuste czerwona, cebule czerwona, jarmuz:szok:, brokul, kalafior, poziomki, arbuzy, salate rzymska, slonecznik...chyba to wszystko;-)
cykorie się sieje?? a szparagi są w kopcach:baffled: co to jarmuż?? arbuz u nas dojrzeje?? A może macie folię?
 
Donkat to Tuśka przed zaśnięciem musi wszystkich pożegnać i cała kolejka leci tata papa i buziaczek w powietrze mama papa i buziacze i tak po kolei wszyscy na końcu lala:-D ale ja się nie wdaje z nią w dyskusje bo chyba do 24 by tak ze mną rozmawiała;-):-D
 
reklama
spi krocej w dzien, bo w nocy dluzej i bilans jest ten sam:tak:tak wlasnie sypia Julitka;-)

to w ogole juz mleka nie chce?:szok:
u nas na mleko szal trwa:-D

No właśnie tylko ten aspekt mi się nie podoba w tym wszystkim że co z mlekiem:baffled: narazie dostaje kaszkę na gęsto zrobioną na mleku bo najlepsze jest to że ostatnio M zrobił zapas Bebilonu bo był w rossmannie w promocji po 30zł i teraz jakoś go trzeba zużyć;-)
 
Do góry