reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Gagu racje mówisz!!!!! My własnie wrócilismy ze spacerku na term 25 stopni co prawda w słońcu, ale zawsze to coś :-D Kuba dziś chasał w którkim rękawku. Ja również się wybrałam w krótkim i cała byłam mokra!!!!

Shinead no siostro witaj i zagladaj częściej!!!! Pocieszyłaś mnie, że nie tylko moje dziecie robiło cyrki podczas szczepienia :laugh2:
 
reklama
W Auchanie były super bluzeczki i kompleciki jeden z nich kupiłam (zdjęcia zamieszczałam chyba tydzierń temu) i kosztował coś koło 25 zł.
 
Młody śpi. Na dworze gorąco. Muszę kupić latową czapkę,a dopiero co kupiłam na wiosnę:eek: Wysprzątałam samochód i koty z kątów w domu. Ale mi się nic nie chce. Nawet koncepcji obiadowej nie mam:crazy:
 
Justyna Ja ugotowałam rosół rodzieliłam na pół i dziś jest pomidorówka a jutro kapusniak ze słodkiej kapusty.

Gagulec
w textilu i tańsze sa fajne koszulki a o Papko nie wspomnę. My na krótki też jeszcze nie chodzimy, a mamy.

O młody się budzi, jemy i spadamy po Maję
 
reklama
Do góry