reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Wczoraj kumpela przyniosła mi kawałek torta urodzinowego, więc mam kawkę...

Ja najbliżej mam Textila w Gnieźnie tylko zawsze jak jestem to brak kasy,bo na popis jeżdżę
 
Witam i ja :-) dzisiaj z domku bo moja mama pojechała do lekarza więc wzięłam urlop i jestem z moim serduszkiem :-) które śpi już 1,5 godziny:-) a ja już zdążyłam wypić 3 kawy z moją siostrą bo mnie odwiedziła a nie wiedziałyśmy się jakieś 3 tygodnie :szok:i się już stęskniłyśmy za sobą :tak:


U nas sa takie rozmowy przed snem:
J: baba
ja: babcia juz spi
J: tata
ja: tata jest zajety
J: dziadzia
ja: dzidzius tez juz spi
J: mama
ja: mama cie usypia
J: am-am(pies)
ja:piesek juz dawno spi w budzie
J: Takś (jej kolega Maks)
ja: Maksio jest grzeczny i tez juz dawno spi
J: kuku (cucu-cukierek):rofl2:
JA: cukierek tez juz spi

i tak zanim usnie z kilka razy:szok:, wiec mnie sie nalezy wspolczucie:-D:-D

:tak::tak::tak: u nas tak samo :rofl2: chociaż nie wiem czy się już Wam chwaliłam ale jakieś 3 dni temu jak kładłam Igorka spać i tak się oparłam o jego łóżeczko to Igorek wstał i tak się wtulił we mnie więc go pytam "chciałeś się przytulić ??? Tak" a on mi na to "kocham cię " :-):-):-):-)o jaka ja byłam szczęśliwa i mówię "jaki Ty jesteś słodki" o on mi na to "kocham kocham" :-):-)
Przepraszam że tak się chwalę ale to było takie miłe wybaczycie prawda.

Ja małego ubieram na noc różnie raz mu zakładam body z długim rekawem i rajtuzki innym razem piżamke tzn bluzke i spodnie bez skarpetek.

Igor śpi w takim cienkim pajacyku albo właśnie body dł rękaw i spodenki od piżamki

Hruda Kuba od wczoraj lata bez pieluchy tzn na noc załozyłam bo łózko pływało by :sorry: siku jak nie utrzyma to ok gorzej jest z kupą bo wczoraj narobił w majtasy i sobie to wszystko przysiadł :eek:
bynajmiej miękko było ;-):sorry: a tak na poważnie to aż się boję oduczania od piluchy a wiem że już czas

KAsiu
czy Kuba używa jeszcze smoka??? Wogóle które maluszki jeszcze z niego korzystają ? Bo u nas smok to niestety najlepszy przyjaciel co prawda tylko do spania ale jednak.

Dzień dobry:)Powiedzci mi kiedy moje dziecko pozwoli mi przespać chociaż trzy godziny ciagiem w nocy!!!!Maskara jestem umeczona na całego bo mały znowu świruje w nocy i jest mega wrzask jak nie dostanie cyca!!!

O to faktycznie ciężko


Dzień dobry
Wczoraj zaliczyliśmy szczepienie. Oczywiście Olaf baaardzo protestował i potem cały czas przeżywał, że "pani ała" i pokazywał na nóżkę. Ogólnie potem był trochę marudny, bardzo dużo pił i się pocił. Na szczęście zero gorączki. Pytałam lekarza o to mleko krowie i powiedział, że bez obaw już mogę podawać. Nocka też nie za ciekawa. Właśnie..
Agulka-z tego co piszesz to widać chyba nie ma reguły, bo Twój Adaś tez się budzi pomimo, że nie jest na cycu:eek:, czyli odstawienie chyba nie daje pełnej gwarancji na przepanie nocy.
W sumie u nas nie jest aż tak jak u Gagulca, tzn. młody budzi się 2-3 razy, ale w sumie 3-4 godziny ciurkiem prześpię. To jeszcze zależy jak intensywny ma dzień. Jak ma dużo wrażeń, to śpi bardzo niespokojnie i często się budzi, i mówi przez sen:szok: Też przymierzam się do odstawienia (ile razy już to pisałam?:-D), ale muszę mieć wtedy urlop, bo wiem, że kilka nocy będzie z głowy.

O witam:-) jak ja Ciebie długo nie "widziałam"
No i życzę powodzenia przy odstawianiu od cycusia bo to chyba faktycznie już czas pewnie będzie ciężko ja już się boję odstawiania smoka:zawstydzona/y::rofl2: a wiem że też już czas

U nas nie ma TEXTILA :-:)no:
Ładna? MARKS&SPENCER super bluzeczka z aplikacją (600766253) - Aukcje internetowe Allegro Ja nie kupowałam na wiosnę, te z jesieni pasowały, wczoraj kupiłam na lato z daszkiem za 18 zł, ale bardzo mi się podoba, w końcu Maciuś wygląda jak chłopiec :-D;-):-p

Fajniutka

A co do kataru to Igor też ma no i jeszcze taki brzydki kaszel buuuu po za tym ok żadnej goraczki czy marudzenia na razie leczę go sama syropkami ale jak w ciągu 3-4 dni nie przejedzie to lecimy do lekarza



Wczoraj kumpela przyniosła mi kawałek torta urodzinowego, więc mam kawkę...

Ja najbliżej mam Textila w Gnieźnie tylko zawsze jak jestem to brak kasy,bo na popis jeżdżę

Smacznego Justynka Ty masz sobie dobrze

O misiek się obudził jemy obiadem i zmykamy na spacerek, Pozdrawiam Wszystkie BB- onki i melduję poszłusznie że każdy post sumiennie przeczytałam:-)
 
Nuśka tylko pozazdrościć!!!!!:tak: Oj ciekawe kiedy usłyszę takie słowa, hmmm i czy usłysze :-:)confused2:

Kuba smoka już nie doi od kilku dobrych miesięcy :laugh2: to mój największy sukces!!!!!

Majandra bluzeczka super!!!! Gdyby nie to, że obkupiłam Kube na całe lato z koszulkami to kupiłabym jeszcze tą :happy:

A jakie bajeranckie Agulka zakupiła butki!!!! Miałam kupować za miesiąc dwa w deichmanie słodziaki w kwiatki, ale te normalnie rewelka!!!!
 
reklama
Buciorki z Deichmanna to te zielone. W sklepie te butki były całe w kwiatuszki nie było wolnego miejsca :laugh2::eek: ale to opisałam

Jeju dziewczyny jestem na diecie :-( Justyna tu pisze o torciku :-:)wściekła/y: a mnie skręca!!!! Koło mnie leży otwarta biała czekolada hmmmm KUSI KUSI!!!! Ale nie mogę!!! Ostatnio nie mogłam się zapiąc w spodnie, które zmniejszałam trzy miechy temu :-( dupa rosnie mi potege z resztą widziałyście na zdjęciach. Pisałyscie o Linea czy to rzeczywiście takie skuteczne jak reklamują??? Czy hamuje apetyt na słodkie i w ogóle apetyt????
 
Ostatnia edycja:
Do góry