reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dzień dobry a właściwie dobry wieczór. Ja sie chciałam przywitać i wracam do lektury. przy dobrych wiatrach coś nadrobie.
Buziaczki wrześnióweczkom.
 
reklama
A ja mówię: dobrej nocki i uciekam lulać bo juz moja godzina wybiła:zawstydzona/y:
Jak BBonki się pojawiają ja uciekam:-p i chyba najwcześniej chodzę spać :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Miłego wieczorku.:rofl:;-):tak:
 
cykorie się sieje?? a szparagi są w kopcach:baffled: co to jarmuż?? arbuz u nas dojrzeje?? A może macie folię?

cykorei sie sieje
szparagi mozna na dwa sposoby: kopce lub nad ziemia
arbuz dojrzeje na polu, bez problemu
jarmuż, hhmmm, nie wiem dokladnie jak to wytlumaczyc. ja pamietam ten smak jak przez mgle, bo moja mama siala jak bylismy mali. wygladem przypomina niby karbowana salate, ale jest grubsze i ciemniejsze. smak ma wyrazny, cierpkawy. daje sie do salatek.jarmuż - Wyszukiwarka Grafiki Google
podobniez bogaty w skladniki odzywcze

folie mamy, ale tam beda pomidory i ogorki

M zrobił zapas Bebilonu bo był w rossmannie w promocji po 30zł i teraz jakoś go trzeba zużyć;-)

taki drogi jest bebilon? bebiko kosztuje ponad 10zl:szok:

Dzień dobry a właściwie dobry wieczór. Ja sie chciałam przywitać i wracam do lektury. przy dobrych wiatrach coś nadrobie.
Buziaczki wrześnióweczkom.

witamy i zapraszamy:-):tak:
 
Normalnie bez promocji paczka 800g kosztuje u nas 42zł :crazy: do tej pory się cieszyłam jak trafiłam za 36zł więc trudno się dziwic M że jak zobaczył cene 30zł to zrobił zimowe zapasy:-D

no, nic dziwnego. choc nie martwcie ie, jescze Natalka moze zmienic zdanie. u nas byly juz rozne okresy; do nienaiwdzenia do uwielbienia mleka:-D

Aneta, juz po 22, a ty jescze w pracy jednak? swiecisz
 
ja tez sie zegnam. tyle nas bylo, a teraz ani jednej zywej i piszacej duszyczki:-D

wypelnialam ankiete o wodzie butelkowanej-oj, wymeczyli mnie na maksa!!!
 
cykorei sie sieje
szparagi mozna na dwa sposoby: kopce lub nad ziemia
arbuz dojrzeje na polu, bez problemu
jarmuż, hhmmm, nie wiem dokladnie jak to wytlumaczyc. ja pamietam ten smak jak przez mgle, bo moja mama siala jak bylismy mali. wygladem przypomina niby karbowana salate, ale jest grubsze i ciemniejsze. smak ma wyrazny, cierpkawy. daje sie do salatek.jarmuż - Wyszukiwarka Grafiki Google
podobniez bogaty w skladniki odzywcze

folie mamy, ale tam beda pomidory i ogorki



taki drogi jest bebilon? bebiko kosztuje ponad 10zl:szok:

Normalnie bez promocji paczka 800g kosztuje u nas 42zł :crazy: do tej pory się cieszyłam jak trafiłam za 36zł więc trudno się dziwic M że jak zobaczył cene 30zł to zrobił zimowe zapasy:-D
odnośnie mleczka to najtańszy Bebilon jest w Biedronce, nie pamiętam po ile 36?? A z tym Bebiko to też nie tak tanio,bo był czas,że przetestowałam je i wyszło na to,że tego tańszego Bebiko zużywałam więcej niż Bebilonu w tym samym czasie, więc wydawałam więcej na mleko. Powód? Bebiko jest cięższym proszkiem niż Bebilon, więc miarkowo jest go mniej i mniej mleka zniego zrobisz.
To musze kupić cykorię,bo poność super witaminowa itd,a arbuza normalnie dostanę w sklepie?
Miałam wyprasować ostatnią firanę i gary pomyć,ale wpadła sąsiadka i wypilyśmy piffko i pogadałyśmy i tyle z mojej roboty,a teraz idę spać,bo poprzednią nocke zarwałam.
 
reklama
HELOŁ!!!! :-D

Agulka oj to fantastycznie z tą kurtką!!!!! Wystawiłaś widziałam tę czerwoną, ale nie będę jej podbijać bo znów ją kupie :-p:laugh2:

Ja małego ubieram na noc różnie raz mu zakładam body z długim rekawem i rajtuzki innym razem piżamke tzn bluzke i spodnie bez skarpetek.

suuperrrr:-D:-D:-D:-D

glosik w trakcie oddawania:-)

Mateusz już drugi dzień z rzędu nie chce mi usnąć w dzień:no:i wieczorem poszedl spać dopiero o 20.30:szok:
cale popoludnie spędziliśmy na dworze Ola umyla swój rowerek a ja wyodkurzalam i umylam swoje autko bo jutro wybieramy sie do mojej mamy na osiedle:-)lubię tam jeżdzić bo tam się wychowalam i spędzilam większość swojego życia:tak:

Bardzo dobrze to rozumiem bo ja sama bardzo lubię jeździź do mamy i właśnie między innymi na plac zabaw bo to jest bliskie mojemu sercu :rofl2:

Agulka jak to Kochana zrobiłaś???? Chodzi mi o umycie okien i powieszenie firanek :szok::eek: i to przy dwóch "pomocnikach". Ja przy Kubie wieszałam jedną firanke i bardzo dziękuję o mało co mnie przez okno nie wyrzucił bo ciągle ruszał stołkiem na którym stałam :crazy: ja go tylko odganiałam.

Hruda Kuba od wczoraj lata bez pieluchy tzn na noc załozyłam bo łózko pływało by :sorry: siku jak nie utrzyma to ok gorzej jest z kupą bo wczoraj narobił w majtasy i sobie to wszystko przysiadł :eek:
 
Do góry