reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hruda a co myślisz o chałupnictwie??? :-) koleżanka przed otwarciem własnego salonu fryzjerskiego przyjmowała w domu klientki ;-) oczywiście ona była w innej sytuacji bo nie miała dziecka.
Chalupnictwo to chyba co innego..ale wiem co masz na amysli. Nie mam warunkow. Fryzjerce potrzebny fotel, lustro i grzebenie itd a kosmetyczce oddzielny pokoik, fotel, aparatura itd. Nie mam oddzielnego pokoju chybaze Stasia. Nie, nie pisze sie na przyjmowanie w domu.
Dla mnie szansa jest wlasny dom gdzie na parterze adoptowalabym 1 pokoj na gabinet + lazieneczka i poczekalnia...ale przy natrojach z J nie wiem czy my nadajemy sie na zycie razem, wspolne przedsiewziecia jak domy i kolejne dzieci...:-(
MAM NIUSA :-p Z OSTATNIEJ CHWILI!!!!! WIOSNA PRZYJDZIE 1 KWIETNIA!!!!
Taaaa:baffled: zeby nam zagrac na nosie terefere-kuku:baffled::-p
 
reklama
. Oglądasz TVN? :-D Właśnie to mówili. .,

:-p:-p:-p:-p TVN sie ogląda co?:-D

A TAK :-p :-D

Doti to jest super pomysł z tymi weselami!!!! Hruda poza zarobioną kaską będziesz miała darmową reklamę :tak: wszystkie babki na weselach zwracają uwagę na ciuchy i makijaż, a nie mówię już o makijażu panny młodej. Nie odbierz tego opacznie, ale jak to się mówi od pucybuta do milionera :-);-)

Ciekawe jak tam Majandra czego się dowiedziała u lekarza o przypadku Szymusia
 
Doti to jest super pomysł z tymi weselami!!!! Hruda poza zarobioną kaską będziesz miała darmową reklamę :tak: wszystkie babki na weselach zwracają uwagę na ciuchy i makijaż, a nie mówię już o makijażu panny młodej. Nie odbierz tego opacznie, ale jak to się mówi od pucybuta do milionera :-);-)
Ja robie makijaze slubne - wykonalam ich juz ponad setke. I czasem maluje i panne mloda i swiadkow i mamy i tesciowe...i tez stad mam reklame na kolejne zlecenia. Ale to jest dorazna sprawa. Moglabym sie zarekalmowac ale wtedy potrzebna dzialalnosc a samie wiecie ze to niekoniecznie oplacalalne. Jedynie maly gabinet (przy fryzjerze) + doradzctwo - wtedy tak!
 
Ostatnia edycja:
No to niezła mamuśka z Twojej szwagierki :dry: tak zaniedbać dziecko!!!! :wściekła/y: To co ona nie daje mu jeść czym ona go karmi?????


On od dawien dawna nie chciał mleka a ona nie przywiązywała do tego większej uwagi nie chce to nie. Nie potrafię się wypowiedzieć na temat jego jadłospisu dokładnie bo szczerze to nie wiem jak to tam teraz dokładnie wygląda. Wiem że np smieją się że Tuśka codziennie wcina kubek jogurtu czy serka i twierdzą że kiedys mnie tym opluje bo się znudzi:baffled: niby moja siostra mówi że on ja jogurtu z tego co wiem sera nie uznaje ani białego ani żółtego:no: nie wiem wolę jeszcze nie gdybać tylko zaczekać na wynki badań.
 
On od dawien dawna nie chciał mleka a ona nie przywiązywała do tego większej uwagi nie chce to nie. Nie potrafię się wypowiedzieć na temat jego jadłospisu dokładnie bo szczerze to nie wiem jak to tam teraz dokładnie wygląda. Wiem że np smieją się że Tuśka codziennie wcina kubek jogurtu czy serka i twierdzą że kiedys mnie tym opluje bo się znudzi:baffled: niby moja siostra mówi że on ja jogurtu z tego co wiem sera nie uznaje ani białego ani żółtego:no: nie wiem wolę jeszcze nie gdybać tylko zaczekać na wynki badań.

Jakbym czytała mojego R :crazy::no::wściekła/y: totalne zacofanie!!!!! Przecież dzieci teraz rosną to potrzebują wapnia!!!! Bojdziu to Kuba jak je serek lub jogurt to aż łyka powietrze tak mu smakuje i jak tu mu odmowić czy powiedzieć, że on tego nie potrzebuje!!!!
 
reklama
Jakbym czytała mojego R :crazy::no::wściekła/y: totalne zacofanie!!!!! Przecież dzieci teraz rosną to potrzebują wapnia!!!!

No właśnie ja też tak uważam i ten element jest u nas stały zawsze Tuśka dostaje jogurt czy serek przed drzemką w ciągu dnia:tak: na szczęście teściowa jest mądrzejsza i też trzyma się tej zasady jak ja jestem w pracy:tak:
 
Do góry