reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A ja jeszcze godzinke w pracy i do domuuuu!!! Coś dzisiaj nie mam ochoty na pracę a jeszcze gosciu, który siedzi obok podsyca moje lenistwo i nic nierobienie
 
reklama
Kurde tak siedze i myśle czy jechać z małym do miasta czy nie :dry: jechałabym do mamy tak trochę posiedziała. Ale mi się nie chce :sorry2:
 
Kobiety! Przystopujcie trochę,bo czytam i nie mogła do końca dotrzeć

Zauważyłam Majandra, że w podpisie masz zdjęcie akcji "kocham, nie bije" czy reagujecie dziewczyny kiedy słyszycie płaczące za scianą dziecko??? I drugie pytanie na które jak nie chcecie nie odpowiadajcie czy same kiedykolwiek uderzyłyscie dziecko????
U mnie za ścianą nie ma dzieci:-p Al etak na serio gdybym słyszał jakiś notoryczny rozdzierający płacz to zareagowałabym. Przecież jeśli słychać płacz,bo dziecku robią krzywdę to słychać też jakieśkrzyki, szarpania. Najpierw postraszyłabym sąsiadó,a jakby to nic nie dało to zadzwoniłabym gdzie trzeba. A teraz co do bicia przeze mnie. Zdarzają się klapsy albo skarcenie po rączkach,a to już jest bicie:zawstydzona/y:

Takich stron obejrzałam mnóstwo, ale i tak nie potrafie się tak pomalować :-:)-:)-( ja mam zielone oczy pytanie czy do takiego koloru pasuje taki makijaż?????:confused:
A mi się wydaje,że to nie o kolor oczu chodzi. Tylko kształt oka, karnacja itd.

Dziewczyny czy Wasze maluchy też piją mniej mleka z rana na śniadanko??? Kuba pija na śniadanie średnio 200ml mleka a na kolacje nawet 300 ml.
Mateusz w zasadzie rano wypije tyle mleka ile mu zrobię, więc nawet 330ml (wieczorem kaszka na 270wody) ALe on śpi całą nockę więc może być głodny. Wieczorem nie zawsze wypije wszystko. Kolacji nie je,bo:zawstydzona/y: wygodniej mi tak. I tłumaczę sobie,że bez butli nie zaśnie.

Justyna, jak juz zrobisz oko poprosimy o foteczkę. Moze i ja sie nauczę wreszcie takiego makijażu bo mi sie on podoba ale nie mogę go zrobic tak jak bym chciała::(((((((
Chyba jestem za blada do tego

Na prawdę Wasze dzieci jak zsaną wieczorem to nie budza się aż do samego rana?
Już musi być,że przebudzi się

Justyna i doliczlaś się tych braków w portfelu:confused:
No powiedzmy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry