reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Hruda - moim zdaniem male pomieszczenie wynajete w wiekszym zakladzie fryzjerskim to strzal w dziesiatke. Nie musisz sie martwic o te wszystkie sanepidowskie wymagania, bo fryzjer musi je spelniac, a jak nawet nie daj Boze okazalo sie ze nie jest tak dobrze jak by sie chcialo, to bez ryzyka sie zwijasz. Moim zdaniem bardzo duze szanse na sukces. A masz na oku taki zaklad fryzjerski?

Staśku wcina żółty ser, twarogu nie lubi. miksuję mu twaróz z banankiem i wcina aż mu się uzy trzęsą. Swoją drogą chyba sobie zjem serka.
 
Hruda - moim zdaniem male pomieszczenie wynajete w wiekszym zakladzie fryzjerskim to strzal w dziesiatke. Nie musisz sie martwic o te wszystkie sanepidowskie wymagania, bo fryzjer musi je spelniac, a jak nawet nie daj Boze okazalo sie ze nie jest tak dobrze jak by sie chcialo, to bez ryzyka sie zwijasz. Moim zdaniem bardzo duze szanse na sukces. A masz na oku taki zaklad fryzjerski?

Staśku wcina żółty ser, twarogu nie lubi. miksuję mu twaróz z banankiem i wcina aż mu się uzy trzęsą. Swoją drogą chyba sobie zjem serka.

Ile już przytyłaś???? :-);-)
 
:-p poprawiłam się i zmieniłam swoje zachowanie :tak: biję się w piersi moja wina moja wina moja strasznie wileka wina :tak::-D bo wiem jak bardzo chwali mnie do Kuby :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: usłyszałam przedwczoraj "Twoja kochana mamunia" :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
no więc teściowa masz super tylko pod jednym dachem nie możecie sie obie pomieścic:tak: jak będziecie oddzielnie będzie jeszcze lepsza:tak::tak::tak::-)
 
reklama
A mój zaraz się obudzi tylko czekam aż zawoła:baffled: potem lecimy na pocztę wysłac paczuszki, w końcu zapłacili za ciuchy i teraz trzeba wysłąć:sorry::-D
 
Do góry