reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Agulka -Stas przesypia cale noce od 2 miesiaca zycia a ostatnio nawet po minimalnej dawce wieczornej butli.
Ja tez chce takie trampki, dla Stanka oczywiscie:-p:-)Ale brazowe:-p:rofl2:
Monia - pewnie ze myslalam, mysle o tym codziennie...ale nie mam lokalu i kasy...chco ostatnio rozmyslam zeby jakos sie zakrecic i podnajac 1 pomieszczenie w jakims zakladzie frzyjerskim. Na poczatek dobre i to.
 
reklama
Carioca uważam, że karmienie piersią jest cudem natury:)Props kaszek- próbowałam małemu dawać kaszki mieszane z wodą. Nie chciał zbytnio jadać bo było tam mleko modyfikowane,aż trafiłam w jego gust i na dzień dzisiejszy jedyna kaszka jaka podchodzi małemu to z Bobovity "na lepszy sen" (czy smaczny sen- jakos tak)-taka niebieska z przeciagajacym sie misiem:)DAwałam i daje czasem zwykła kaszę manną ale gotowaną też na wodzie. U nas inne mleczko (niz od mamy) nie ma racji bytu. Choc wczoraj zrobiłam sobie owsiankęna mleku z kartonika no i m ały mi ładnie podjadał.

A te kaszki na dobry sen nie są za słodkie dla małego??? Raz kupiłam tą kaszke bananową na dobry sen to jak spróbowałam to miałam odruch wymiotny :sorry2:

Właśnie Justyna jak makijaż i kasa????
 
Agulka -Stas przesypia cale noce od 2 miesiaca zycia a ostatnio nawet po minimalnej dawce wieczornej butli.
Ja tez chce takie trampki, dla Stanka oczywiscie:-p:-)Ale brazowe:-p:rofl2:
Monia - pewnie ze myslalam, mysle o tym codziennie...ale nie mam lokalu i kasy...chco ostatnio rozmyslam zeby jakos sie zakrecic i podnajac 1 pomieszczenie w jakims zakladzie frzyjerskim. Na poczatek dobre i to.

Hruda a co myślisz o chałupnictwie??? :-) koleżanka przed otwarciem własnego salonu fryzjerskiego przyjmowała w domu klientki ;-) oczywiście ona była w innej sytuacji bo nie miała dziecka.
 
Pogrzebałam teraz trochę na necie i poczytałam o niedoborach wapnia w organiźmie dziecka. Chciałam sprawdzić czy te objawy Szymka mogą na to faktycznie wskazywać i się załamałam:-( mogłam tego nie czytać. Okazuje się że jeśli ta nasza Pani doktor ma rację to objawy które ma Szymek wskazywałyby na bardzo znaczące niedobory i była by to już tak zwana hipelkalcemia. Wyniki ma odebrać dopiero po pracy bo rano jej się nie chciało:crazy:
 
Pogrzebałam teraz trochę na necie i poczytałam o niedoborach wapnia w organiźmie dziecka. Chciałam sprawdzić czy te objawy Szymka mogą na to faktycznie wskazywać i się załamałam:-( mogłam tego nie czytać. Okazuje się że jeśli ta nasza Pani doktor ma rację to objawy które ma Szymek wskazywałyby na bardzo znaczące niedobory i była by to już tak zwana hipelkalcemia. Wyniki ma odebrać dopiero po pracy bo rano jej się nie chciało:crazy:

No to niezła mamuśka z Twojej szwagierki :dry: tak zaniedbać dziecko!!!! :wściekła/y: To co ona nie daje mu jeść czym ona go karmi?????

MAM NIUSA :-p Z OSTATNIEJ CHWILI!!!!! WIOSNA PRZYJDZIE 1 KWIETNIA!!!!
 
A te kaszki na dobry sen nie są za słodkie dla małego??? Raz kupiłam tą kaszke bananową na dobry sen to jak spróbowałam to miałam odruch wymiotny :sorry2:

Właśnie Justyna jak makijaż i kasa????

No cóż Mały na szczęście nie wymiotuje po niej:) Dla mnie tez są słodkie ale jak dla odmiany i od czasu do czasu taką kolacje dostanie nic mu sie nie stanie.
 
Monia - pewnie ze myslalam, mysle o tym codziennie...ale nie mam lokalu i kasy...chco ostatnio rozmyslam zeby jakos sie zakrecic i podnajac 1 pomieszczenie w jakims zakladzie frzyjerskim. Na poczatek dobre i to.

Ja myslę że to jest dobry pomysł, bo od razu masz potencjalną klientelę :tak: A gdybyś tak jak pisze Kasia poszła w kierunku indywidualnych porad stylistyczno- kosmetycznych, współpracy z jakimś fotografem przy przygotowaniu sesji zdjęciowych, kompleksowe usługi makijażowe na wesela, imprezy itd. Moja kosmetyczka sporo zarabiała na doradzaniu paniom młodym przy zakupach (i nie tylko) i byciu w ich domu w dzień wesela - malowała wtedy wszyskie buźki. Ja bym sama chętnie poszła na zakupy z kimś kto mi doradzi co kupić i na jakieś warsztaty jak się malować.

No to niezła mamuśka z Twojej szwagierki :dry: tak zaniedbać dziecko!!!! :wściekła/y: To co ona nie daje mu jeść czym ona go karmi?????

MAM NIUSA :-p Z OSTATNIEJ CHWILI!!!!! WIOSNA PRZYJDZIE 1 KWIETNIA!!!!

Oglądasz TVN? :-D Właśnie to mówili.

Ja zaraz lecę na ciuchy, fajny lumpek koleżanka znalazła. Oskarek u babci. A u mnie jest kominiarz :-D:-D:-D:-D;-):tak: Ale na dachu co nie. i czyści nasz komin bo ciągle mamy zadymy.,
 
reklama
Hruda a co myślisz o chałupnictwie??? :-) koleżanka przed otwarciem własnego salonu fryzjerskiego przyjmowała w domu klientki ;-) oczywiście ona była w innej sytuacji bo nie miała dziecka.
też o tym pomyślalam na początek to chyba by nbylo dobre rozwiązanie:sorry2:
MAM NIUSA :-p Z OSTATNIEJ CHWILI!!!!! WIOSNA PRZYJDZIE 1 KWIETNIA!!!!
HIP HIP HURA HIP HIP HURA:-):-):-):-):-):-)
 
Do góry