reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Asiek jeśli inicjatywa wyjdzie od niego to przebiegnie to sprawniej,a tak to będzie wojna. Po cichu marzę to sprzykrzy się to właśnie jemu i powie to glośno. Ale tak nie będzie. Za bardzo nas kocha:sorry2:
 
reklama
Agulka - 100 lat!!!!!!!!!!!!!!!
Carioca - pamietaj o BoBonowych Cepelinach:tak::-)
Matko sorki dziewczyny za tą historie jak nie macie ochoty nie czytajcie tego zestaw głupich wypocin
A mnie bardzo urzekla...wzruszyla:happy:

Justyna - J sam proponowal taka terapie, kilkakrotnie...oj kochana bede nudna do zrzygania...ale sprobuj przeczytac te ksiazke ktorej tytul dalalm ci na priva kiedys...mnie pomaga. nam!

Znow wpadam jak po ogien :zawstydzona/y:ale pakujemy sie. Jutro dzien wariata wiec zajrze ale nie wiem czy napisze. Trzymajcje kciuki BaBoniki
CIAO!:-)
 
nikt nic nie piszę czyli pewnie wszyscy spia (mam nadzieje że Aga z Adasiem również)
to ja tez bede uciekać, jutro kolejny dzien pracy przede mną (uroki pracy w markecie:-() papa
 
Asiu bardzo ładne robi ta babeczka zdjęcia :) ciekawe czy te sukieneczki i garniturki to trzeba samemu przynieść czy ona ma tam coś ciekawego. Szkoda tylko, żemieszka tak daleko. ALE liczę na sesje zdjęciową, którą zrobi Tmadzik :)

Hruda miło, że uważasz to za urzekające =)
 
Witam sie o poranku! U nas noc spokokojna z jedną pobudką ale chwile pojęczała i zasnęła spowrotem:tak: zaraz jemy śniadanko i lecimy do miasta choć pogoda niezbyt sprzyjająca tak szaro buro za oknem:crazy: Depresyjnie wręcz:-( Życzę wszystkim miłego dnia!
 
To gdzie pracujesz???

Właśnie pomlowałam pazury na czerwono ciekawe czy wyschnie lakier bez poprawek

Kasia i jak pazurki?
Ja jestem w szoku bo jak zrobiłam sobie manicure w niedzielę i jeszcze w miarę się trzyma.

Agulka właśnie mi napisała że nie wiadomo czy jutro wyjdą bo mały dziś 8 razy wymiotował:-( na domiar złego w domu sajgon bo Maja za nią płaczę:-(

Ja już teraz naprawdę się żegnam. Miłej nocy!

Anetasa, nie wiesz jak u nich dzisiaj?
 
reklama
witam!!!

moje dziecie w koncu zasnelo, P poszedl czyscic piec, a ja sprzatam:-p nie mam dzis weny na nic, procz lenistwa:zawstydzona/y:

kolejna noc tragiczna. czopek chyba zadzialal, ale na krotko, bo gwiazda sie obudzila o 4.00 i nie mogla zasnac przez poltorej godziny. w koncu wzielam ja do nas, ale tez sie jeszcze dlugo wiercila zanim padla:baffled: nie wiem co jest przyczyna tego niespania. nie widze zeby cos sie zmienialow zebach, trojke jak bylo widac pod wierzchem, tak jest, bez postepow.:-(

dzis P idzie na spotkanie klasowe z technikum, wiec my zostajmy same na placu boju. pocieszam sie, ze moze kolezanka do mnie wpadnie i pogadamy:-):tak:

dzis an obiad mimo lenia zrobie placki ziemniaczane. "chodza" za mna juz jakis czas:tak:a ostatnie jak robilam, tak posmakowaly P, ze sie nie mogl najesc,a nie przepada za nimi:-)

Agulka,:-:)-:)-:)-:)-(smutno mi z powodu Adasia. ale musi byc wam ciezko. w dodatku Maja palkusia za mama:-:)-(wracajcie szybciutko do domku:-)

Tylko trzeba chcieć żeby było dobrze i trzeba się o to postarać...


u mnie w pracy pierszy dzien po urlopie minoł baaaaaaaaardzo fajnie a to za sprawą nieplanowanej premi jaką dostałam (foram wyróżnienia) i jestem bogatsza o cale 700zl:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
i dzięki temu zafunduję Juli sesję zdjęciowa o której już dawno marzyłam:tak::tak:

obie strony musza chciec i robic wzystko, zeby sie ulozylo, nawet poswiecajac swoj honor i zawzietosc.
ja uwaam, ze zbawienna moc ma szczera, spokojna rozmowa.
Justyna, wydaje mi sie, ze wam tego brakuje, poniewaz S nie ma na codzien, wiec jest to zrozumiale. jednak przez to dystans miedzy wami sie zwieksza i faktycznie coraz mniej spraw laczy, poniewaz nie sa one wspolne, tylko kazdy ma swoje. te 2 tyg powiinniscie maksymalnie wykorzystac na zblizenie sie do siebie. na wspolne spedzenie czasu we troje, na spokojnie bez nerwowo, wymowek, klotni.
wszedzie trabia, ze ludzie nie maja czasu dla siebie i przecietne rodzina rozmawia za soba nie wiecej jak 10min dziennie. powiedzcie mi, co wtedy mozna przekazac? jak ze soba zyc? to jest zycie obok siebie. ja sobie bardzo cenie pogaduchy z P. nawet jak pracowal 14godz na dobe, to staralismy sie znalezc czas ( wstawalam z nim o 4 rano, zeby pogadac robiac sniadanie),zeby moc pogawedzic, powedizeci co kogo trapi, boli, cieszy...

zycze wam jak najlepiej!

Asiek, premia pierwsza klasa! czyli praca w markecie nie jest taka najgorsza jaka ma opinie?

Znow wpadam jak po ogien :zawstydzona/y:ale pakujemy sie.

wracajcie szczesliwei, zadowoleni z podrozy i siebie:tak::-)
 
Do góry