reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Anetasa, nie wiesz jak u nich dzisiaj?

Niestety narazie nie mam żadnych wieści a sama nie chcę pisać żeby im nie przeszkadzać. Mam nadzieję że wszystko ok. My właśnie wróciłyśmy do domku na dworze choć pochmurno to ciepło jakby była wiosna:tak: mam nadzieję że tak już zostanie:tak: uciekam i chcę spróbować przekonać Tuśkę do spania a sama biorę się za sprzątnie bo wszędzie syf:crazy:
 
reklama
Doti =) pazurki nawet nawet wyglądają biorąc pod uwagę, że malowałam je prawie po ciemku jedynie przy świetle telewizora.

Donkat szkoda mi malutkiej =( oby dzisiejsza noc była lepsza.

No też się zastanawiam co z Agulką i Adasiem. Wczoraj na wieczór pisałam do niej odpisała, że Adaś padł wymeczony wymiotowaniem.

Mój szkrab też teraz padł, ale uparcie trzymał się do zamknięcia oczków :)

Dziś przyjeżdza do mnie mama pogadamy sobie :) R idzie dziś ciąć drzewo.
 
Ostatnia edycja:
Majandra dobre wieści przynosisz!!!! :) Wspaniale, że Agulka już w domu.

A teraz uśmiejecie się :) pamiętacie SailorMoon???? Czarodziejka z księżyca była moją idolką za czasów podstawówki!!! Kochałam tą bajke :) z koleżankami bawiłyśmy się w nią ja byłam oczywiście tytuową bohaterką z racji dłuuugich włosów :p oj to były czasy a TERAZ oglądam sobie ją na chomiku:D
 
Hej.
Widzę, że weekend w pełni i nikogo ni ma.
Dziękuję za życzenia urodzinowe wszystkim i każdej z osobna, kochane jesteście.
Dziekuję za słowa wsparcia i otuchy.

Adasko bardzo dzielny, jak pisały dziewczyny wcześniej nawet dzis usypiał przy zmianie opatrunku. Biega jak szalony choć za bardzo nie może.
Po powrocie tak mnie głowa bolała że szok. W domu piski, wrzaski a ja zasnęłam.
Załapała też jakiegos wirusa, bo brzuch mnie nawala i mam taka sraczuchę, jakbym sikała tyłkiem, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Maja dzis szlałam na dworze na hulajnodze i przefikołkowała, zdarła sobie cała lewą stronę buzi, jakiby ktos jej tarką przejechał i wargo rozwalona, ale zęby całe, zasnęła o 18 w Adasia łóżeczku.......

My z Pitu dostaniemy dokładnie 2971zł.

Więcje nie pamiętam , co komu odpisac, bo tego za dużo, a Caioca trzyamam kciuki.

Chyba lecą sie umyc i palulu, bo dopiero nerwy ze mnie spływają i kiepsko się czuje. Bzuiaki
 
Wszędzie filoetowe kropki,a jaa dopiero usiadłam. Oglądam 1 okiem "Chłopaki nie płaczą" S mi właśnie powiedział,żebym czasem dla niego takiego sweterka nnie robiła:-p
Taka jakaś wybombana jestem. Normalnie czuję,że ręce mam do ziemi. ech...
Młody się kula w łóżeczku. Ja szukałam co zrobić żeby z laptopa odbierać film na tv. Majandra nasz tv chyba jakiś przedpotopowy,bo nic nie mogę tam zmienić.
Byli dzisiaj moi rodzice. Na obiad mieliśmy fasolkę po bretońsku, więc w domu czad komando:-p
Agulka witajcie w domu!
Ale ambitny post mi wyszedł:dry: A Hrudzia przyjemności dla Was i po kuroniu kupuję książkę. Nie dam się kutafonowi i tyle.
Młodemu przestały wychodzić kropki. Mój dzielny Muchomorek
 
Witajcie.
Odsmoczkowywanie idzie nam juz super.Oliwka juz spi i dzis zasnęłą sama bez problemu,nie wołała smoka ,nie płakałą.Usnęłą sama bez kołysanek i głaskania po głowie,przytuliła tylko swoje teletubisie i pieluszkę.Jestem bardzo zadowolona bo to 3 dzień bez smoka a jest juz tak dobrze.Myślałąm że będzie gorzej to przechodzic a tu niespodzianka.
 
reklama
No to GRATULACJE!!!!! Oby tak dalej!!! A co zrobiłaś ze smoczkiem wyrzuciłaś???


W pierwszym dniu był obcięty,pokazałam go Oliwce i mówiłam że myszka zjadła,chodziła z tym smokiem i go rzucała o ziemie bo się wkurzała że nie mogła ssać.A w drugi dzień już poszedł w kubeł.:tak:
 
Do góry