reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam i ja z wieczora!
Agulka juz Ci pisałam to co chciałam ale cieszę się że wszystko juzok i jesteście w domku:tak: tylko szkoda mi Majeczki a raczej jej buźki aniołka:-(
Agnes super że z tym smoczkiem tak łatwo poszło;-) nas naszczęście roblem nie dotyczył bo Tuśka mając równiutko 8 miesięcy trzepła smokiem i więcej sama go nie wzięła a i my jej nie proponowaliśmy:-p
 
reklama
Idę na fajkę właśnie się pożarłam z M i nie czuję się winna:no: jutro to odczuje jak się do niego nie będę odzywać bo teraz juz poszedł spać.A i jezszcze puki pamiętam Klavell jak tam Hanifka? Zeszła ta opuchlizna? Odezwij się:tak:
 
Jestem jestem ja was caly czas podczytuje, ale weny na pisanie nie mam
zeszlo ladnie nic nie ma jedynie jeszcze maluski siniaczek opuchlizna zeszla zaraz po dwoch dniach nosek tez jest ladny prosty mialysmy szczescie
za to dzis mi mala jakos kaszle syrop z cebuli zrobilam jak do poniedzialku nie przejdzie do lekarza ja zapisze bo w piatek do polski jedziemy nie chce tam z nia latac po przychodniach
 
witam :-)my juz po urodzinkach nie mialam kiedy nawet wczoraj zajrzeć bo goście dlugo byli a jedni tzn moja mama i Edek zostali na noc i teraz dopiero pojechalil.Teraz musze sie wziąść trochę ogarnąć domek zrobić obiadek a popoludniu przyjedzie jeszcze brat z żoną i córeczką.
Agulka superże już jesteście w domku, a Maji to szkoda pewniew ją ta buźka boli:-(
Hurdzia milego i owocnego wypoczynku;-)
Justyna i co umiesz już odbierać filmy z laptopa na TV?
 
Stanęło na tym,że był głos bez obrazu. A jak najpierw podłączyliśmy kabel,a później włączyłam menu żeby zmienić ustawienia to robił się czarny obraz na lapku i tv i trzeba było wyłączyc go guzikiem. S kuzyn mówił,że w Gnieźnie jest jakiś sklep internetowy i robią to. Teraz strasznie mi muli,a nic nie wgrwałam:baffled:
 
Justyna my zawsze podlańczamy jakieś 2 kable i później na pulpicie klikam prawym przyciskiem myszki i jest opcje grafiki-wyjście na-odbiornik telewizyjny i ekran na monitorze lapkka gaśnie a na telewizorze wlańczamy av i juz jest:-)
 
NuŚka, jak Igorek? Gorączka mu minęła?

.

A miło że pytasz na szczęście już gorączka przeszła a powiem Ci szczerze że się wystraszyłam, że może są to jakieś powikłania dzwoniłam nawet do przychodni ale tam mi powiedzieli że gorączka do dwóch dni ma prawo być a jak nie przejdzie to wezwać lekarza a gorączka rosła ale pocieszałam się tym ze prócz goraczki nie było innych objawów .

Agulka nie ma jak w domku:-) jak Majeczka po upadku? No i jak Adaś po zabiegu w domku się czuje?

Hrudzia
pewnie romantycznie we dwoje hmmmmm rozmarzyłam się :-) czekamy na opowieści i fotki

Carioca
jak tam kruszynka?

Anetasa
jak tam klimaty w domku??? foch przeszedł;-)?
KAsiu jak w domku nie tęsknisz za pracą???
 
witam!!!

spiochy spia:tak:

ladny dzien sie u nas robi. wyjdziemy troche na dwor, ale nia na dlugo, bo wydaje mi sie, ze julitka jest "napoczeta". jakas niewyrazna wczorja byla, a na dodatek wieczorem przyjechala kolezanka z dwojka zasmarkanych dzieci:crazy:myslalam, ze padne jak zobacyzlam ich czerwone nosy i ciagle smarkanie:crazy:oj, niektoryz to nie maja wyobrazni:crazy:
rano niunka miala jakby zapchany nosek, ale tam w srodku, nic nie leci. dalam jej witaminki, wysmarowalam piersi i plecki mascia. moze moj bohater sie wybroni przed chorba;-)

Donkat szkoda mi malutkiej =( oby dzisiejsza noc była lepsza.
.

ta byla duuzo lepsza:tak:fakt, ze niunka poszla pozno spac, bo byli goscie, ale spokojnie spala:-)

Dziękuję za życzenia urodzinowe wszystkim i każdej z osobna, kochane jesteście.
Dziekuję za słowa wsparcia i otuchy.


Adasko bardzo dzielny,

Załapała też jakiegos wirusa, bo brzuch mnie nawala i mam taka sraczuchę, jakbym sikała tyłkiem, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Maja dzis szlałam na dworze na hulajnodze i przefikołkowała, zdarła sobie cała lewą stronę buzi, jakiby ktos jej tarką przejechał i wargo rozwalona,

BB-ony zawsze do uslug:tak::-)

Adas, to zuch chlopak! jak sie wszystko zagoi to nie ebdzie nawet pamietal, ze cos mu robili:tak:

smiac mi sie chce na mysl o Mai buzi:zawstydzona/y::-Dchoc szczerze mi jej szkoda:tak:

najedz sie czekolady, popij smecta. P dlugo ostatnio meczyla biegunka.


po kuroniu kupuję książkę. Nie dam się kutafonowi i tyle.
Młodemu przestały wychodzić kropki. Mój dzielny Muchomorek

:tak::-):tak::-):tak::-)

ja juz myslalam, ze julitke ospa dopadla, bo wczoraj rano miala cale zsypane nzoki, ale to raczej od plynu do plukania:szok:

Idę na fajkę właśnie się pożarłam z M i nie czuję się winna:no: jutro to odczuje jak się do niego nie będę odzywać bo teraz juz poszedł spać.

no i jak na waszym froncie?;-)

zeszlo ladnie nic nie

nadal bedzie buzka jak u laleczki:tak::-)
 
reklama
Justyna my zawsze podlańczamy jakieś 2 kable i później na pulpicie klikam prawym przyciskiem myszki i jest opcje grafiki-wyjście na-odbiornik telewizyjny i ekran na monitorze lapkka gaśnie a na telewizorze wlańczamy av i juz jest:-)
my mamy 1 kabel. Do tv wchodzi wtyczka euro(bo mamy stary tv) a do lapka 1 okrągła do wizji,a 2 dla głosu. I coś nam nie wychodzi:baffled: zmieniam w ustawieniach tam gdzie Wy i nic. Tylko się wkurzam.

Donkat ospa w zasadzie zaczynaa od tułowia i pojawiają się pojedyńcze chrosty.
 
Do góry