reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Wam zbereźne myśli chodzą po głowie a ja zagoniłam M do prasowania:-p a sama walczę ze zdjęciami na zamkniętym znacie mnie i wiecie że dla mnie matoła:zawstydzona/y: to droga przez mękę ale za chwilę zapraszam:tak:
 
reklama
ja w sumie też szczęścia do takich gier nie mialam ale najwięcej co wygraliśmy to bylo 300zl i tego nie zapomnę do końcażycia bo to bylo w dzień śmierci mojego Taty:-(

my dziśteż poszaleliśmy na polku a później pojechaliśmy na kawkę do teściów i Ola tam zostala na noc a jutro rano teściu ją przywiezie bo i tak do nas przyjedzie bo kafelkuje nam spiżarkę i ostatnio jest u nas codziennie. Jutro wybieram sie na kawke do koleżanki która ma dzieci w wieku moich szkrabów:-)

No to faktycznie niezbyt przyjemna data :-(

A Oleńka zostaje u dziadków bez płaczu???

Ja to jestem głupią matką i jak na razie nie wyobrażam sobie dnia a co dopiero nocy bez Kubusia. Pewnie jak będzie w wieku Oli będę miała inne podejście do tego :-)
 
Anatesa nie bądz taka ostra dla siebie :)

Ostrością bym tego nie nazwała tylko świadomością swojej tępoty:-p ale jakoś daje radę więc może nie jest ze mną tak źle:-D
A co się dziej z Nuśką coś jej ostatnio brak na forum a co za tym idzie mnie jej brak:-( Nuśka kiedy znów jakaś imprezka winkowa:-D a na poważnie jak tam Twoja mama już doszła do siebie?
 
Wam zbereźne myśli chodzą po głowie a ja zagoniłam M do prasowania:-p a sama walczę ze zdjęciami na zamkniętym znacie mnie i wiecie że dla mnie matoła:zawstydzona/y: to droga przez mękę ale za chwilę zapraszam:tak:

Na pewno będę zaglądać :tak:

Ja to jestem głupią matką i jak na razie nie wyobrażam sobie dnia a co dopiero nocy bez Kubusia. Pewnie jak będzie w wieku Oli będę miała inne podejście do tego :-)

A ja o tym marzę :-D Ale do teściów się trochę boję zawieźć, a mojej mamy nie chcę tak obciążać, już często w dzień z nim jest. Jednak pewnie się przemogę i u teściów Oskiego zostawię. Tylko oni się nieczęsto widzą. ZOstawiam sobie to na czas jak skończą mu wychodzić zęby.
Ja znowu pracuję nad moimi plikami zleconymi, zrobiłam sobie tylko chwilę przerwy i tu zaglądam.

U nas ok. Ja wpadam w jakąś obsesję i już u siebie dwa razy zobaczyłam objawy półpaśca którego nie mam a u Oskara chrosty które tez tylko ja widziałam i to przez chwilę :-D Hipochondryk ze mnie coś :-D Ale boję się zarazić od P.
 
Na pewno będę zaglądać :tak:

U nas ok. Ja wpadam w jakąś obsesję i już u siebie dwa razy zobaczyłam objawy półpaśca którego nie mam a u Oskara chrosty które tez tylko ja widziałam i to przez chwilę :-D Hipochondryk ze mnie coś :-D Ale boję się zarazić od P.

Zaglądaj zaglądaj juz prawie kończę:-) a co do choróbstwa to wcale Ci się nie dziwię ja też bym na Twoim miejscu wszędzie to widziała;-)
 
A Oleńka zostaje u dziadków bez płaczu???

Ja to jestem głupią matką i jak na razie nie wyobrażam sobie dnia a co dopiero nocy bez Kubusia. Pewnie jak będzie w wieku Oli będę miała inne podejście do tego :-)
oj ona to jest taka powsinoga codziennie by chciala gdzieś jeździc albo żeby ktos do niej przyjeżdżal:tak:no i zostanie z każdym i u każdego bez problemów:-)
pewnie zmienisz zdanie jak Kubus będzie starszy i będziesz chciala trochę odpocząć bo ja teraz się cieszę że ona jest u teściów a ja rano będę miala tylko 1 dziecko do nakarmienia i ubrania :-pa że mam posprzątane i obiadek na jutro gotowy więc ten czas będę mogla poświęcić Mateuszkowi:tak:
A co się dziej z Nuśką coś jej ostatnio brak na forum a co za tym idzie mnie jej brak:-( Nuśka kiedy znów jakaś imprezka winkowa:-D a na poważnie jak tam Twoja mama już doszła do siebie?
wydaje mi się że widzialam Nuśkę na zamkniętym:tak:
 
Ta na zamkniętym wtrąciła jedno zdanie i zniknęła:-p oj zbiera się jej przynajmniej u mnie:-) jak nie będzie miała solidnego usprawiedliwienia to dostanie nagane:-) a mi cos się rozłączyło i muszę zdjęcia od nowa pakować:wściekła/y: więc jeszcze chwilę mi to zajmie:zawstydzona/y:
 
reklama
Pewnie Nuska ma pełno swoich spraw i po prostu nie ma czasu na spedzenie tu więcej czasu :) dobrze to rozumien bo niedawno byłam w takiej samej sytuacji, że chetnie zakupiłabym kilka godzin w sklepie :)
 
Do góry