reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
No właśnie czytałam dzisiaj na necie że wychodzą między a 20 a 24 miesiącem:tak: więc generalnie powinno nam jeszcze zostać trochę czasu;-) ale też z tej rozpiski wynikało że kły powinny być między 16 a 20 miesięcem a Tuśka ma już je od jakiegoś czasu więc może i te szybciej wyjdą:baffled:
 
w rybniku? moi rodzice mieli tam do niedawna sklep



super, ze pomoglo. mi tata tez stawiam banki jak bylam mala. zastanawiam sie tylko jak mateusz pozwolil ci je postawic?




ale sie dzisiaj usmialam! bylismy na polu (dworze ;-)) i ja standartowo wzielam sie za odsniezanie a maly mi gdzies zniknal. jak sie zorientowalam (nie trwalo to dlugo oczywiscie) to piotrek lezal na sniegu na wznak i cieszyl sie jak mu platki sniegu na buzke spadaly :-D musial sie po prostu przewrocic i zamiast sie rozplakac to podziwial swiat z nieco dziwnej perspektywy :-D
tak w Rybniku:tak:
wlaśnie ja i szwagierka też bylyśmy w szoku że on uleżal predzej kombinowalśmy czy bygo u zająć bo on w miejscu 5 minut nie usiedzi a co dopiero leżeć ale szwagierka dala mu komórke i jakoś wytrzymal:tak:

świetnie napewno to wyglądalo:-D
 
witam,
kurcze nie mam czasu na nic a ja wariatka jeszcze wróciłam do szkoły i co to będzie hm nie ma co paniki siac tylko sie obaczy co?
Carioca leż łykaj leki i będzie git pamiętasz jak pisałam o szwagierce co miała jakiegos krwiaczka jest w 32 tygoniu ciąży krwiak się wciągnął wiiec u ciebie będzie dobrze
Byłam dzisiaj na paznokciach i pomimo że sama sobei ten wzór wybrałam to średni mi się podobają moze dlatego że są to już moje pożelowane i troszke przykrótkie ale odrosną i na wielkanoc tzn za miesiąc na wiosne zrobie sobie w kolorze limonki bo ponoc to hit wiosna lato kolor limonki
dzieciaczki śpią i nawet gładko poszło kąpiel jedzonko i bajeczka i spanko kocham ich bardzo ale najbardziej jak śpią hehehehe
B w pracy i tak będzie przez 3 dni nie lubie sama spacale cóż taka praca
Agulka fajniusie kiecki mi tu pokazałas i teraz też siedze na allegro i wyszukuje chociaz nie mam na razie okazji ale cóż może cóś mi w oczko wpadnei na potem
Kasia nie przejmuj się Kubalką dzieci poporstu chorują to nie twoja wina a męża to ja bym palneła tak że by poczuł,
Szymek juz lepiej tzn nie kaszle, ale dalej mówi przez nos i smarka daje mu flixonase acc100 i ma się inhalowac ale nie chce wczoraj też byliśmy na soluxsie siedział przez 10 minut jak nadęty bufon nic się nieodzywał jeszcze 9 razy moze to coś pomoże jak się okarze dobre to sprawie taką lampę do domu bo B narzeka często na zatoki
Wiki nasz okaz zdrowia (tzn ona najmniej choruje z całej 4) znów ma katar czyli pokarze się kolejny ząb bo tak zawsze jest i ona się praktycznei sama inhaluje przytyka sobie maseczke wdycha odkłada ją i znów przytyka lubi to lubi tez spraye do nosa typu disne mar gruszke i tamtum verde a szymek któremu to jest ardziej wskazane ucieka i chowa się
 
Dziewczyny trzymajcie teraz mocno kciuki bo od niepamiętnych czasów wyslalam totolotka i mam zamiar wygrać a dziś kumulacja 9000000zl:-)
 
Monia i jak wygrałaś?

Ja się tylko wpadłam przywitać, robię sobie przerwę w robocie, pisałam Wam chyba że od dwóch tygodni mam zlecenia na pracę w domu i na nic nie mam czasu tylko siedzę i stukam :-D

Iza, nie wiem jaka ma być kolejność zębów, ale Oskar ma już piątki na dole, a trójki wyszły po nich.
 
reklama
Czesc
Nie ma weny do pisania ale poczytuje:sorry2:
Carioca - oszczedzaj sie ile wlezie:-)
Spadam za niedlugo jak zwykle do rodzicow i wroce w poniedzialek po poludniu szykowac sie na powrot malza:-)
Buziaczki!
 
Do góry