reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

S modli się za jehówkę:-p to ja sobie korzystam.
Wczoraj byliśmy u S cioci i kuzynostwa, jest tam Aga w wieku Mikołaja i mlody tak się wyszalał,że padł w drodze powrotne, przebrałam go w piżamkę, dostał mleko i po 21 już spał do rana. S też zaraz zasnął,bo biedaczek zaniemógł:sorry2:

Witam, wpadłam na chwilkę bo przypomniało mi się jak Justyna pytała o tą swoją @. Bierz podczas @ jakiś magnez, albo pij codziennie wieczorem kakao, prawdopodobnie brakuje Ci magnezu.

U mnie ok, pozdrawiam :happy:.
dzięki, w środę i tak lecę do gina i muszę sobie ambitnie badania porobić. Może w tym tygodniu się uda.
melduj się raz dziennie co?bo jak nie ma Cię 1 dzień to, pewnie nie tylko ja, martwię się:zawstydzona/y:
 
reklama
Wczoraj zdążyłam się pochwalić, że nie plamię po czym zaczęłam krwawić. Dość szybko przestałam, wogóle nie rozumiem co się dzieje. Obiektywnie patrząc na to co sie dzieje, nie powinnam mieć nadzieji, jednak jakoś jeszcze...

Monia - 3 to też nieźle :-) Nigdy w życiu nie miałam więcej niż 2.
Justyna - to dobrze, ze idziesz do gina, zapytaj o ten magnez. Co to znaczy, że S modli się za jehówkę?

pozdrówki
 
Carioca trzeba byc dobrej myśli
Justyna magnez nie zaszkodzi a i dobrze że się wybierasz wkońcu do gina i oby ci dał skierowanie na badania bo bardzo ciężko takie dostac chyba że prywatnie
a ja jutro do prqacy i robie dzis gołąbki żeby było co jesc przez kilka dni do tego zupa pieczarkowa i z wczoraj duszona karkówka z cebulką i pieczarkami
 
Crioca poobserwuj to plamienia jak się powtórzą, miejmy ndzieje, że nie i jak co leć do lekarza

Majandra Kuba czuje się hmmm :confused2::confused2::confused2: ciężko powiedzieć niby jest aż za bardzo nadaktywny jak na swój stan, ale widzę, że męczy się przy oddychaniu :confused2: i sama nie wiem co robić. Zobaczymy jak będzie jutro jak co to pakujemy się i jedziemy do dr po antybiotyk ..... choć tak bardzo chciałabym tego uniknąć :wściekła/y:

Dziewczyny ja już sama nie wiem. Kiedy zaczyna sie walke z chorobą to jest stan załamania kiedy objawy muszą nasilić swoje objawy, aby ustapiły jak np flegma, która zaczyna się odrywać :confused2: Tak????

Hruda a co szykujesz coś specjalnego na powrót ślubnego????

Moniu gratulacje trójeczki :laugh2: ja również nigdy nie miałam szczęścia do gry.
 
No i jestem.

Hrudzia wczoraj bylismy na zabawie karnawałowej z J pracy, i musielismy zapłacic aż 26zł:-Dod pary, żarcie nawet spoko, muza do tańca super, wybawiłam się jak nie pamiętam kiedy, a juz pamiętam. Ostatni raz tak fajnie sie bawiłam na naszym ślubie, czyli ponad 6 lat temu.:szok:
Mały spisał sie na medal i jak zasnął kilka minut po 19 to obudził się dopiero po 5, a my bylismy w domciu o 4. Ani razu sie w tym czasie nie przebudził:sorry2::tak::-), więc ciotka miała luzik:tak:.

Jesteśmy nie wyspani, bo mały obudził już się na stałe o 6:30:crazy: ale za to idziemy dziś wczesniej spać, ale przed jeszcze zaliczymy....;-), bo jakoś dziś na baraszkowanie jestem nastawiona :sorry2::rofl2:
Kasia zdrówka:-)
Carioca zdrówka i dobrych mysli:tak:

Dziś dzieciaki wymienie na inne,
są NIEZNOŚNE:crazy::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A na Adasia znów spadła komoda, tzn pociągnął na siebie, ale na szczęście zdążył uciec:crazy:

Monia gratuluję 3 ja wygrałam dwa razy w życiu 3:tak:

Justyna jak to S modli się za jehówkę:sorry2: czyżby należał do Śwaidków Jehowych?:sorry2::sorry2::sorry2: Tak pytam:confused:
 
Witam!ale tu dzisiaj pustki:szok: nam też dzień zleciał jak szalony na obiadku byli u nas moi rodzice ale szybciutko uciekli więc my wybraliśmy się na spacerek choć pogoda do bani wiało i padał śnieg :crazy: ale przewietrzyliśmy się chociaż troszkę:tak: nie chwaląc dnia przed zachodem słońca od trzech dni nie dam złego słowa powiedzieć na moje dziecko jest rozkoszna i powli zapominam co to marudzenie czy płacz:szok: mam nadzieję że ten stan się przez jakiś czas utrzyma:zawstydzona/y: zajrzę jeszcze później;-)

Agulka super że imprezka się udała:-)

melduj się raz dziennie co?bo jak nie ma Cię 1 dzień to, pewnie nie tylko ja, martwię się:zawstydzona/y:

:tak::tak::tak::tak:
 
Mielismy zaplanowany wieczór a tu mały co chwila się budzi i tylko: mama. mama. i chce byc przytulonym. Wrrrrrrrrrrrrr o znów się odzywa, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
S modli się za jehówkę:-p to ja sobie korzystam.

.
Justyna - . Co to znaczy, że S modli się za jehówkę?



Justyna jak to S modli się za jehówkę:sorry2: czyżby należał do Śwaidków Jehowych?:sorry2::sorry2::sorry2: Tak pytam:confused:
Justynie pewnie chodzilo że S jest w kościele a Ona siedzi w domciu:sorry2:

Witam!ale tu dzisiaj pustki:szok: nam też dzień zleciał jak szalony na obiadku byli u nas moi rodzice ale szybciutko uciekli więc my wybraliśmy się na spacerek choć pogoda do bani wiało i padał śnieg :crazy: ale przewietrzyliśmy się chociaż troszkę:tak: nie chwaląc dnia przed zachodem słońca od trzech dni nie dam złego słowa powiedzieć na moje dziecko jest rozkoszna i powli zapominam co to marudzenie czy płacz:szok: mam nadzieję że ten stan się przez jakiś czas utrzyma:zawstydzona/y: zajrzę jeszcze później;-)
Anetasa ciesz się że Natalka teraz jest taka rozkoszna i grzeczna bo niewadomo jak dlugo to potrwa:-p


Moniu gratulacje trójeczki :laugh2: ja również nigdy nie miałam szczęścia do gry.
ja w sumie też szczęścia do takich gier nie mialam ale najwięcej co wygraliśmy to bylo 300zl i tego nie zapomnę do końcażycia bo to bylo w dzień śmierci mojego Taty:-(

my dziśteż poszaleliśmy na polku a później pojechaliśmy na kawkę do teściów i Ola tam zostala na noc a jutro rano teściu ją przywiezie bo i tak do nas przyjedzie bo kafelkuje nam spiżarkę i ostatnio jest u nas codziennie. Jutro wybieram sie na kawke do koleżanki która ma dzieci w wieku moich szkrabów:-)
 
Agulka tak to jest z tymi planami że jak coś się zaplanuje to nigdy nie wychodzi:sorry2:D pewnie też na coś liczy bo wczoraj skączyla mi się @ tylko mi coś ostatnio ochoty brak:baffled:
 
reklama
Do góry