reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Dziewczyny kiedy będzie transmisja Oskarów??? Dziś też planuje posiedzieć troszke dłużej to może się załapie.
 
Agulka nie odlatuj jeszcze bo przecież mialas poważne plany na wieczór:-p;-)no chyba że na to znajdą się jeszcze sily:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
D już chrapie na kanapie:crazy:węc i ja lece pod prysznic i nyny:tak:chyba jednak mnie ominie dziś...:-)ale jeszcze poczekam na ostatnie zdjęcie Anety
 
reklama
Agulka nie odlatuj jeszcze bo przecież mialas poważne plany na wieczór:-p;-)no chyba że na to znajdą się jeszcze sily:rofl2:
plany poszły w las, tzn krotka ich część była :tak:;-) a potem jak tylko małz poczuł podusię to w sekundę usnął:sorry2:

Boziu co się dzieje, moje małe dziecko od 7 nie odstępowało mnie na krok, tylko, mama, mama, i tuli, tuli, rękoma mogę się pogilgotać w stopy nie schylając się:sorry2::rofl2: Teraz tez nie pozwala podejść do kompa tylko wdrapuje sie na mnie:wściekła/y: Czyżby przeczuwał środę, czy to możliwe. My o tym nie mówimy:dry:

Dziś pobudke odwalił o 5:15 od połowy nocy z nami spał i tylko rączkom sprawdzał czy jestem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry