reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Widziałyście reklamę Ikei?????? jest po prostu boska:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
.........ale w końcu to jest Twój tron.......:-D:-D:-D:-D
Kolanami swiecisz:-D:-D:-D uwielbiam te reklame! I te miny tesciowej. Ja nawet teraz jak z mama rozmaiam a ona cos zaczyna doradzac od siebie...patrzy na mnie i dodaje "ale to jest przeciez twoj tron":-D:-D:-D

A pieluch uzywamy Babydream ( jakosc i wyglad jak Huggies a tansze) z Rosmana nr 4
 
reklama
Dziewczyny pytanie z innej beczki jaki rozmiar pampersów używacie???


Widziałyście reklamę Ikei?????? jest po prostu boska:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
.........ale w końcu to jest Twój tron.......:-D:-D:-D:-D
my używamy ostatnio Dada z biedronki 4 tj od 7-18kg
a reklama jest super:tak::-D:-D

Gagulec życze dużo zdrówka dla Damianka i cierpliwości dla ciebie:tak:
a ja zaś siedzę w chomiku:zawstydzona/y:wlaśnie ściągam podobno świetny film który od niedawna jest w kinach Zmierzch(Twiligh) i mam nadzieję że zdąży mi się on jeszcze dzis ściągnąć o musze go jeszcze zgrać na plytke i jutro zawieźć siostrzenicy D bo ona strasznie sie na ten film napalilaia ja jej obiecalam że jak go tylko znajdę na chomiku to jej go ściągnę:tak:jak by ktoś by mial ochotę na ten filmik to zapraszam do mojego chomika;-)
 
A mi sie spodobały bella happy.Kupuję je albo huggiesy, zależy, które są w promocji. Kupowałam też w biedronce, ale nie do końca mi siadły, a cenowo wychodzą nawet drożej niż (promocyjne) huggiesy (jeśli je kupię za 34 złote, co się zdarza często). Rozmiar 4, czasem 4+. 5 też czasami nosi, bo kupiła moja mama ale w nich tonie.
 
Dzis tez sobie poprawię humorek i po pracy J jedziemy na zakupku, dzieci sprzedajemy rodzicom,. Mama bierza Adasia a tata zabiera Mają na tańce a póxniej do domku, tam będą na nas czekać.

Miłą niespodzinke wczoraj mielismy , na konto wpłynęła "14' pensja J, juuuuuuppppiiiii

zakupki we 2 fajna sprawa ale nie z moim B on tego nie lubi
a co to 14 pensja?? my w urzędzie dostajemy 13 ale o 14 pierwszyraz słyszałam chyba ze to ekwowalent mndurowy???

Cariorcia wczoraj mi jakoś umknelo ale za to dzisiaj ogromnie gratuluje i trzymam kciki za fasolkę :-)a jak tam u gina?
no i wczoraj jeszcze rozmawialiśmy o jego pracy i kasie i doszliśmy do wnoisku że aby wyjść na prostą to D będzie musial robić caly luty po godzinach i wspominal jeszcze cos że chcą go wyslać z pracy na pół roczną delegację do krakowa i wtedy przyjeżdżal by do domu tylko na sobotę i niedzielę:crazy:stwierdzil że jak szefostwo mu cos takiego zaproponuje to zgodzi sie jedynie jeżeli wyplata będzie x2 ale to nie jest jeszcze na 100% pewne
B też ostatni w pracy po godzinach siedzi i ja to chce wydac na remont pokoiku dzieci a co do dalekiego wyjazdu to poprowraz to podwojenie pensji u B tez była taka okazja tylko ze na 2 miechy na ukraine ale kasa marna jak za taką rozłąkę

Melduje sie z wieczorka!
Gagulec- zdrowka zycze...i zeby jednak nie bylo afery...chyba ze burza wskazana dla oczyszczenia atmosfery...moze tesciowa cos ruszy...
Agulka - to troche lipa z tymi kieckami...a co do cyca! - tzn big cyca! :-p- dobry stanik push-up + wkladki silikonowe. Przed ciaza, dluuugo przed ciaza mialam 75 b - i tylko push-upy i silikonowe wkladki ratowly...moj sexapil heheh:-p:-D
Anetasa - to jednak okularki bedziesz nosic non stop nie tylko do kompa? A jakie masz oprawki, pochwal sie na zamknietym:tak::-)

Zakupy poczynione. Kupilam 2 bluzeczki, bielizne ( tudziez na walentynki bo czerwona + panterka:rofl2:), kolczyki i kosmetyki. I napalilam sie na skore, ze stojka granatowa lub bezowa ( i sama nie wiem jaka?) ale i cena mnie troche ostudzila! Bede musiala chyba ladne oczka strzelac do J bo urodziny tuz tuz:-p:sorry2:

ja się powoli napalałam na te kiecki co Agulka pokazywała ale już się ochłodziłąm i gratuluje hrudzi azakupowych łupów
a u nas marnie
Wiki jako tako ani zdrowa ani chora niby lepiej ale cos tam jeszcze ..... tak powiedział lekrz
Szymek za to nie chce ani troche byc zdrowy nicby osłuchowo nic ale cos tam jednak zaczyna grzęzic ciągle ma goraczke dzis nic nie jadł a od 17 śpi i taki głupiowaty kaszel ni to suchy ni to mokry dostał zinat i ma brac mucosolwan

no iposzłam tez ze sobą bo od dzis zaczeło mi kapac z nosa i cos mnie tez dusiło ale u mnie cos w gardle sidzi i mam biparox tamtum verde i paracetamol
ale się porobiło a ja zamiast gotowac oiad na jutro i co sdla B na kolacje bo bedzie po 23 to siedze i nic nie robie
 
4 raz Haggisy raz Pampersy to zalezy w jakich jest promocja;-):tak::tak::tak: Dziś w Tesco kupiłam Haggisy 78 szt za 37 zł.:tak::tak::tak:

Hrudzia super, że zakupuy udane, u mnie gorzej:-( tzn kupiliśmy procenty ;-) i napoje na urodziny taty, dzieciom rzeczy i buty Mai kupilam no i sobie czerwony stanik do tej kiecki:tak:.

Harsh dziewczyny maja rację

Justyna podajmy sobie ręce co do wielkości i zniekształceń cycków:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dzieki za linki

A takie cudne body małemu kupiłam , jeden za 10 zł.
gdzie ty te super bodziaki kupiłas???
a co do pieluch to u nas huggies heapy i pampers sleap end play wszystko w rozmiarze 4 czasem 4 plus
 
reklama
U nas jak nie urok to sraczka. Dzisiaj sraczka. Stasiu od dwóch dni ma rozwolnienie, dupcia odpażona :baffled: Kupiłam ORS i Smectę, jest trochę lepiej. Ja bylam u gina, dostalam Duphaston bo lekko plamię. Nie panikuję, bo ze Staśkiem też ciągle plamiłam. Wczoraj za długo siedziałam, pewnie się przeforsowałam.

Harsh - podpinam się pod to co napisala Donkat i Justyna. Przemyśl to na spokojnie.
Nuśka - to jest moja ulubiona reklama! no sucho ma ta palma, no! Pampersow uzywam rozm 5, ale ostatnio odkrylam pieluchy w Lidlu (jakoś Tujour czy cóś) i polecam, są bardzo delikatne, ładnie chłoną. :tak:
Agnes - trudno pewnie bylo powyciągać kolce takiej kruszynce.
Hurda - jakby Twój J też zapomniał o laptopie to brązową skórę bym sugerowała :happy:
Agulka - slodkie bodziaczki :tak:
 
Do góry