reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Śpia już wasze dzieciaczki????? OLiwka lezy już w łóżeczku- spokojnie więc myslę że powinna dziś szybko usnąć a jak będzie to zobaczymy.Co ona dzis zrobiła normalnie szok.BYłą dzis u nas tesciowa,chciałąm jej pokazać kaktusa że w połowie go zasuszyłąm he he he:-D wiem wiem jak mozna kaktusa zasuszyć no ale mi sie udało:-D i oliwka w pewnej chwili podleciałą bo chciałą mi go chyba wyrwać i nadziałą sie na niego rączką !!!!!! całą ręka kolcach - masakra !!!!!!!!! najgorsze że tych malutkich.... zaczełą wrzeszczaeć jak jej wyciągałąm normalnie szok.Wiem teraz to wydaje się smieszne ale w tedy nie było nam do smiechu

Mój już śpi od godziny
A co do kaktusa to ałlłłł musiało boleć

A takie cudne body małemu kupiłam , jeden za 10 zł.

Bodziaki super ja też chcę takie :-) gdzie je wypatrzyłaś a były z napisem kocham mamusię:zawstydzona/y::-)

no iposzłam tez ze sobą bo od dzis zaczeło mi kapac z nosa i cos mnie tez dusiło ale u mnie cos w gardle sidzi i mam biparox tamtum verde i paracetamol
ale się porobiło a ja zamiast gotowac oiad na jutro i co sdla B na kolacje bo bedzie po 23 to siedze i nic nie robie
Jak to nic przecież piszesz z nami:-)
Dużo zdrówka życzę


A dziewczyny dzięki za odpowiedź co do pampersów
Igorek używał 4 a od jakiegoś czasu kupuję pampersy 4+ a byłam bardzo ciekawa jakich rozmiarów używają wasze dzieci bo ostatnio się zdziwiłam jak u szwagierki widziałam że ona zakłada swojej córci ( 4 miesiące) pampersy rozmiar 4:szok:
 
reklama
Carioca 77 oj trudno i to bardzo tym bardziej że małą się wyrywałą bo ja bolało i wrzeszczałą strasznie.Ale później ja przytuliłam i sie uspokoiła.


No Oliwka juz usnęłą.Szybko dziś poszło.Spi słodziutko :)
 
A dziewczyny dzięki za odpowiedź co do pampersów
Igorek używał 4 a od jakiegoś czasu kupuję pampersy 4+ a byłam bardzo ciekawa jakich rozmiarów używają wasze dzieci bo ostatnio się zdziwiłam jak u szwagierki widziałam że ona zakłada swojej córci ( 4 miesiące) pampersy rozmiar 4:szok:

dość szybko zaczęlam też u Staśka stosować większe rozmiary, bo wydawało mi się, ze jak będzie większa, to będzie "tam" mial bradziej przewiewnie.
 

U nas takiego czegoś nie ma :-( a szkoda:-p;-)


U nas jak nie urok to sraczka. Dzisiaj sraczka. Stasiu od dwóch dni ma rozwolnienie, dupcia odpażona :baffled: Kupiłam ORS i Smectę, jest trochę lepiej. Ja bylam u gina, dostalam Duphaston bo lekko plamię. Nie panikuję, bo ze Staśkiem też ciągle plamiłam. Wczoraj za długo siedziałam, pewnie się przeforsowałam.
Uważaj na siebie a duphaston to super lek ale to już wiesz
 
Mój już śpi od godziny
A co do kaktusa to ałlłłł musiało boleć



Bodziaki super ja też chcę takie :-) gdzie je wypatrzyłaś a były z napisem kocham mamusię:zawstydzona/y::-)

Oskarek ma takiego bodziaka "kocham mamusię" :-D Ale już się robi mały. :-(

Carioca, dawaj czekoladę :-D Oskarka to uratowało. I uważaj na siebie.

Biedna Oliwka, będzie teraz omijać kaktusy z daleka.
 
Wasze dzieciaki też czasem budzą się w trakcie nocy i chcą sie bawić???/

Wczoraj Oliwka mi się obudziła przed 3.00 rano i skora do zabawy,położyłam ja dalej w łóżeczku ale długo się wierciła.I powiem szczerze nie wiem o której usnęła bo ja usnęłam pierwsza,
 
reklama
Jutro dzieci z zakładu J dostaja paczki świąteczne( dopiero bo z nowego budżetu) Będzie tego dwie wielgachne reklamówki słodyczy
 
Do góry