reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Kiecka , którą J przywiózł jest ładna, nie rewelacyjna, moim zdaniem oni sami szyją na wzór ze zdjęcia, kolorek trochę mniej rażący, jest trochę za duża pod pachami ( czyt cycków brak, nie jak u naszej miss Hrudzi, żadna dogryzka tylko zazdrość:tak::tak:) no i na dupie trochę za duzo materiału:baffled: , bo ja mam płaską :sorry2:. Mama poprawi.:tak::tak::tak::tak:


Wiecie co. Wysłałam e-maila do 3 dziewczyn co kupiło te kiecki zielone co jestem na nie napalona ( Justa i Iza:tak:). Opinia jest jedna, że nie warte sa tych pieniędzy, że róznia się niz na zdjęciu. Może szyją ( jak z tą czerwoną) na wzór i sprzedają.
W ogóle nie są takie zwiewne, nie tak ładne, że po prostu inne...... więc ja chyba spasuje z niej:wściekła/y::wściekła/y::no::no::confused:


Justyna kiedys podawałas linka do takich sztucznych cycków ( wkładek przyklejanych) , potrzebuję czegos by je powiększyć:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oliwka usnęła przed 10minutami.Uff mam trochę luzu,mogę odsapnąć,ogarnęłam pokój bo wyglądał jak pobojowisko.

Mam pytanko,może któraś z Was będzie cos na ten temat wiedzieć....

Jakiś 1,5 tyg temu Oliwka uderzyła sie w buzie,biegła i upadła na kosz na smieci.I przecieła sobie tą błonke między górnymi jedynkami.Zrosnie sie jej to????dzis jak usypiała i chyba mocniej ciągnęła smokiem to miała zakrwawiona troche buzie,krewka jej poleciała.Powinno to sie juz zagoić czy może powinnam podejść z nią do lekarza i pokazać mu to??? tylko do pediatry czy może od razu do dentysty??? sama juz nie wiem.....
 
Oliwka usnęła przed 10minutami.Uff mam trochę luzu,mogę odsapnąć,ogarnęłam pokój bo wyglądał jak pobojowisko.

Mam pytanko,może któraś z Was będzie cos na ten temat wiedzieć....

Jakiś 1,5 tyg temu Oliwka uderzyła sie w buzie,biegła i upadła na kosz na smieci.I przecieła sobie tą błonke między górnymi jedynkami.Zrosnie sie jej to????dzis jak usypiała i chyba mocniej ciągnęła smokiem to miała zakrwawiona troche buzie,krewka jej poleciała.Powinno to sie juz zagoić czy może powinnam podejść z nią do lekarza i pokazać mu to??? tylko do pediatry czy może od razu do dentysty??? sama juz nie wiem.....

Mi się zrósł przegryziony na wylot język :tak::-D:-D Byłam tak w wieku naszych dzieci jak przesadziłam ze skakaniem w łóżeczku :-D Myslę że nie musisz się martwić


Kurcze, wiem że co się nie ma to się chce, ale chciałabym mieć problem zbyt małych piersi... :rofl2::crazy: Lepsze to niż zbyt duże,wierzcie mi.

Ja mam dzisiaj dzień wolny od dziecka :-D Siedzę sama w domu, robię na co mam ochotę, a Oskarek jest u dziadków :-D Pooglądałam z P Przyjaciół, a teraz siedzę nad programem i się uczę :-D I miałam tu nie zaglądać tylko się pilnie uczyć, ale :dry::sorry2:
 
Cześć dziewuszki
Przyszłam się przywitać i " pochwalić":crazy: najnowszymi wiadomościami: Damian ma zapalenie oskrzeli wchodzące powoli w zapalenie płuc :wściekła/y::wściekła/y: Kurwica:wściekła/y::sorry2: mnie trafia bo tydzień katowania dziecka lekarstwami zamiast być lepiej jest gorzej:crazy: Poszłam do lekarza z dzieckiem lekko podziębionym a teraz zapalenie płuc się szykuje:szok::szok::szok:
Tak na marginesie to mam chyba jakiegoś wnerwa i teściowej zrobiłam wykład na temat szanowania siebie samego i swojego zdrowia ( podtekst do " chwasta"). Szkoda tylko, ze to jak grochem o ścianę- ale chociaż swoje powiedziałam.
A teraz nie mogę sobie miejsca znaleźć i coś czuje że dziś w domu będzie gorąca atmosfera ( chwast ma znowu rajd-kolejny i włacza mu się czepialska, a M juz tak chodzi podminowany, że hohoho)
Moze jak poczytam forum troszke zejdę z emocji:sorry2:
 
Gagulec przegibane z nim macie. Postawa teściowej wkurzająca,ale z 1 strony się nie dziwię, jak ma słuchać, tlumaczyć i denerwować się to woli mieć zlew na wszystko. Tylko,że ludzie raczej nie godzą się na taka patologię u siebie w domu:sorry2:
Choróbska współczuję,bo my jeszcze się kurujemy. Ostatnio wyczytałam,że po zapaleniu pluc,czy nawet oskrzli u dzieci kaszel utrzymuje się nawet przez miesiąc. Tak jakby dziecko było zdrowe,ale cały czas schodzi flegma. Już normalnie nie mogę słuchać tego po******go kaszlu:crazy:
 
Ojej, Gagulec, to przede wszystkim zdrowia.
A po drugie - spokoju od rodzinki...

Justyna, mam ten sam problem (wyłączając miniaturki). I to jest problem... :crazy:
 
reklama
Witam wieczorowo!
Mi dziś dzień zleciał jak szalony:szok: Wzrok niestety mi się pogorszył od ostatniej wizyty przeszło 3 lata temu u okulisty i mam okularki + kropelki do stosowania ale tylko w pracy:tak: ale wierzcie mi jak założyłam okulary świat zrobił się piękny:tak::-D
Teraz siedzimy same w domku bo M musiał jechcać do Wrocławia dowieźć kasę kierowcom także za wiele czasu nie mam bo trzeba zaraz małą szykować do spania a ja siedzę tu:zawstydzona/y: zajrzę pewnie jeszcze później:tak:

Oliwka usnęła przed 10minutami.Uff mam trochę luzu,mogę odsapnąć,ogarnęłam pokój bo wyglądał jak pobojowisko.

Mam pytanko,może któraś z Was będzie cos na ten temat wiedzieć....

Jakiś 1,5 tyg temu Oliwka uderzyła sie w buzie,biegła i upadła na kosz na smieci.I przecieła sobie tą błonke między górnymi jedynkami.Zrosnie sie jej to????dzis jak usypiała i chyba mocniej ciągnęła smokiem to miała zakrwawiona troche buzie,krewka jej poleciała.Powinno to sie juz zagoić czy może powinnam podejść z nią do lekarza i pokazać mu to??? tylko do pediatry czy może od razu do dentysty??? sama juz nie wiem.....

Moja przecięła to więzadełko jakieś 4 miesiące temu i samo się zagoiło po jakimś czasie:tak:

Gagulec przegibane z nim macie. Postawa teściowej wkurzająca,ale z 1 strony się nie dziwię, jak ma słuchać, tlumaczyć i denerwować się to woli mieć zlew na wszystko. Tylko,że ludzie raczej nie godzą się na taka patologię u siebie w domu:sorry2:
Choróbska współczuję,bo my jeszcze się kurujemy. Ostatnio wyczytałam,że po zapaleniu pluc,czy nawet oskrzli u dzieci kaszel utrzymuje się nawet przez miesiąc. Tak jakby dziecko było zdrowe,ale cały czas schodzi flegma. Już normalnie nie mogę słuchać tego po******go kaszlu:crazy:

Mi nasza pani doktor powiedziała że po zwykłej infekcji z kaszlem kaszel potrafi się utzrymywać u dzieci do 2 tygodni więc przy poważniejszych choróbstwach z pewnością dłużej.
 
Do góry