reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
kurczę na różnych wątkach czytam jak Wasze dzieci ładnie potrafią już mówić a u nas cały czas dupa:-:)-( kiedy ja się bede mogła czyms pochwalić....:sorry2:

Caroica dobranoc -musisz duuzo odpoczywać:-):-)

Agulka masz prześliczne nowe zdjęcia w podpisie :tak::tak:
 
Nuśka - to jest moja ulubiona reklama! no sucho ma ta palma, no! Pampersow uzywam rozm 5, ale ostatnio odkrylam pieluchy w Lidlu (jakoś Tujour czy cóś) i polecam, są bardzo delikatne, ładnie chłoną. :tak:
też kiedyś je miałam, bardzo dobre, potwierdzam. My używamy hagisów 5 i Dada 4, one sa większe,bo nie ma połówek.

Jutro dzieci z zakładu J dostaja paczki świąteczne( dopiero bo z nowego budżetu) Będzie tego dwie wielgachne reklamówki słodyczy
Daj trochę, nie bądź chytrusica:-p
Młody cuduje z poduchą, tzn. myra się rogiem.
Coś bym zjadła,ale nie wiem co. Pizza to byłby plan doskonały tylko skąd takową wytrzasnąć na wsi o tej porze? Może naleśniki? Ze śmietana bitą... Co dobrego podjadacie, przyznać się
 
Agulka masz prześliczne nowe zdjęcia w podpisie :tak::tak:
dziekuje:tak::-):-):-)


Daj trochę, nie bądź chytrusica:-p
Młody cuduje z poduchą, tzn. myra się rogiem.
Coś bym zjadła,ale nie wiem co. Pizza to byłby plan doskonały tylko skąd takową wytrzasnąć na wsi o tej porze? Może naleśniki? Ze śmietana bitą... Co dobrego podjadacie, przyznać się

A zapraszam , zaraz pójdę Ci otworzyc drzwii:-D:-D:-D
Teraz nie podjadam, ale smaka mi narobiłaś na ta pizzę:sorry2::sorry2::sorry2: jutro będzie wyżerka:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry