reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam sie i ja.
Maz nadal chory lezy w lozku,ale juz z nim lepiej.Niestety w srode musi jechac do pracy bo mu wolnego nie dadza.Dzisiaj z wielkim fochem menadzerka poscila go po 3 godzinach do domu bo sie wstawil zanim glowny kucharz.

Gabidis witaj spowrotem,widzialam zdjecia na NK,sliczne.

Anetasa mala czy nie mala,niewazne,chcemy obejrzec to cudo ktore bedziesz miec w kuchni.
 
reklama
Witam sie i ja.
Maz nadal chory lezy w lozku,ale juz z nim lepiej.Niestety w srode musi jechac do pracy bo mu wolnego nie dadza.Dzisiaj z wielkim fochem menadzerka poscila go po 3 godzinach do domu bo sie wstawil zanim glowny kucharz.

Gabidis witaj spowrotem,widzialam zdjecia na NK,sliczne.

Anetasa mala czy nie mala,niewazne,chcemy obejrzec to cudo ktore bedziesz miec w kuchni.

ODDAJCIE DZIS GLOSIKI NA NAOMI,
 
Dobra dobra zobaczycie obiecuję skoro już poczyniłam postęp i udało mi się wkleić jakieś zdjęcia to czemu nie miałabym Wam kuchni pokazać skoro tak bardzo chcecie:tak:
 
No i się stało. Przyszło dzis pismo, że J ma do końca tygodnia oddac prawo jazdy.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-(

Dzis robilismy Adasiowi rentgen paluszka a jutro jedziemy do Piły do chirurga dziecięcego.:tak::-(

MAM DOŁA, chyba dziś się nawalę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::rofl2::eek::sorry::sorry::sorry:
 
Donkat zdjecia sa na NK
Naomi dziekuje za mily komentarz.
Aguka kijowo jednym slowem.A te psiarskie mogli w oczy powiedziec co zrobia a nie klamac dziady wstretne.A za Adaska mocno trzymam kciuki:tak:
 
Agulka to qrna kiepsko:-( Już widzę jaka wściekła jesteś,a J podwójnie zważony:confused2:
Donkat ja jak miałam maść sterydową to było napisane w ulotce.
Moje cudo przeszczęśliwe nauczylo się zdejmować bambosze i łazi jak baletnica z poduszką i kula się po podłodze i chwali się jak ładnie chrapie:-D
 
No i się stało. Przyszło dzis pismo, że J ma do końca tygodnia oddac prawo jazdy.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-(

Dzis robilismy Adasiowi rentgen paluszka a jutro jedziemy do Piły do chirurga dziecięcego.:tak::-(

MAM DOŁA, chyba dziś się nawalę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::rofl2::eek::sorry::sorry::sorry:
Agulka kiepska sprawa ż tymi prawo jazdami:wściekła/y:a na dlugo mu je zabrali?
za Adasia trzymam kciuki:tak:jedziecie już na zabieg czy tylko ustalić termin?
 
Agulka kiepska sprawa ż tymi prawo jazdami:wściekła/y:a na dlugo mu je zabrali?
za Adasia trzymam kciuki:tak:jedziecie już na zabieg czy tylko ustalić termin?

jesli do końca stycznia 2009 roku nie zrobi kursu to zabiorą mu na zawsze:no:
Ja mówię, że Bóg wiedział i dlatego dostał ta premię :tak::-D;-);-)
Z Adasiem jedziemy ze zdjęciem sie umówić:tak:

Przyszła dzis koszulka świecąca z Leona, ale tandeta, gdybym wiedziała to bym za darmo nie wzięła ( a była za darmo). Do zwykłej koszulki przyklejona plakietka na rzepy. Podłańcza się do niej kabelek na końcu , którego jest akumulatorek na 4 baterie małe paluszki. A pod ta plakietką dziura zrobiona normalnie nożyczkami i tam sie przekłada ten kabelek pod bluzkę. A do tego źle się wkłada ten kabel do zasilacza ( nie utrzymuje sie i cały czas wychodzi) i do tego kopie prądem.
 
Ostatnia edycja:
No i się stało. Przyszło dzis pismo, że J ma do końca tygodnia oddac prawo jazdy.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-(

Dzis robilismy Adasiowi rentgen paluszka a jutro jedziemy do Piły do chirurga dziecięcego.:tak::-(

MAM DOŁA, chyba dziś się nawalę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::rofl2::eek::sorry::sorry::sorry:

oj, nawalenie sie na dluzsza mete nic nie pomoze. ale chociaz na chwilke zapomniesz o klopotach!!!
doigral sie, nie ma co!!!
jak teraz bedzei pracowal?

Moje cudo przeszczęśliwe nauczylo się zdejmować bambosze i łazi jak baletnica z poduszką i kula się po podłodze i chwali się jak ładnie chrapie:-D

chodzi w bamboszach? nie spadaja mu? a nie za maly na takie ciapki? mam na mysli dobro nozek

jesli do końca stycznia 2009 roku nie zrobi kursu to zabiorą mu na zawsze:no:
Ja mówię, że Bóg wiedział i dlatego dostał ta premię :tak::-D;-);-)
Z Adasiem jedziemy ze zdjęciem sie umówić:tak:

Przyszła dzis koszulka świecąca z Leona, ale tandeta, gdybym wiedziała to bym za darmo nie wzięła ( a była za darmo). Do zwykłej koszulki przyklejona plakietka na rzepy. Podłańcza się do niej kabelek na końcu , którego jest akumulatorek na 4 baterie małe paluszki. A pod ta plakietką dziura zrobiona normalnie nożyczkami i tam sie przekłada ten kabelek pod bluzkę. A do tego źle się wkłada ten kabel do zasilacza ( nie utrzymuje sie i cały czas wychodzi) i do tego kopie prądem.

a to niby koszulka do noszenia na czlowieku???:szok::szok::szok:
 
reklama
Donkat zdjecia sa na NK
Naomi dziekuje za mily komentarz.
i

juz widzialam:tak::tak: ciesze sie, ze wam sie wyprawa udala.:-) tylko chyba pogoda moglaby byc ladniejsza, bo wygladasz na zdjeciach na zmarznieta:sorry:

Donkat ja jak miałam maść sterydową to było napisane w ulotce.
Moje cudo przeszczęśliwe nauczylo się zdejmować bambosze i łazi jak baletnica z poduszką i kula się po podłodze i chwali się jak ładnie chrapie:-D

z tego co pamietam na tej masci julitki nie ma takiej informacji, wiec mam nadzieje,ze nie jest sterydowa:no:


mam dzis fajny dzien. po dlugim czasie dziwnych stosunkow z P ( nie mylic ze stosunkami plciowymi:zawstydzona/y:) juz sie unormowalo. :-):tak: oby na jak najdluzej;-)
 
Do góry