reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

ja jeszcze dziś mam kwarantanne a jutro już normal i do pracy i do przedszkola
Wika też mi coś szwankuje a u niej to problem złożony bo nie wiem czy coś od nas podłapała czy to zwykłe osłabienie organizmu na ząbki bo idą jej 2,3 na raz hm ale podaje jej Lipomal taki syrop od 1 roku z wyciągiem z lipy na gorączkę przeziębienie gardło i kaszel oraz psikam gardło tamtum verde moze się uchowa bidulka
dziś mam w planach canelloniwiec muszę się brac
co do świąt to postanowiłąm że na allegro nic nie kupuje żebym potem nie była zła że nie takie albo ze jeszcze nie ma na razie oglądam
co do prezentów dla smyków to wiem że terściowa już kupiła ubranka i szwagierka też się szykuje na ciuchy to nam zostaje więc kupic zabawki małej chcę kupic kuchnie a szymek ma tyle pomysłów że słów brak wiec go zrobimy jak zeszłego roku wpuszczę go na tesco dział zabawki powiem żey pokazał co się podoba i żeby poszedł sobie z B gdzieś indziej wtedy ja cap prezent i wiór do auta heheheh a potem niespodzianka pod choinką bo dokładnie takie same jak chciałem heheheheheh
 
reklama
Dzien dobry a raczej Bonjour!
Wrocilismy juz z Paryza.Stop.Jest piekny,cudowny. Stop.Niestety weekend za krotki na Paryz.Stop.Zmeczeni jestesmy na maxa.Stop.Mamy odciski na stopach od lazenia.Stop.Mala sie rozchorowala.Stop.Wiecej napisze pozniej.Stop:-)
 
Witam sie po weekendzie. Ciagle gdzies jezdzilam, nie mialam czasu wsiasc na BB. Zakupy zakupy i jeszcze raz zakupy. Kupilam Amandzie na Mikolaja wielka lale, a M dal jej odrazu. Ale sie cieszy z niej, ciagle z nia lazi i caluje. A w sobote i tak chyba sie wybierzemy gdzies na mikolaja.
 
hej!!

Na prawdę tak się przejmujecie tym co kupić dzieciom na gwiazdkę :szok:moja Zuzka to jeszcze mało kuma i chyba jest jej wszystko jedno czy coś dostanie
niczego jej nie brakuje zabawek też więc nie wiem w czym problem ja kupie Zuzi ten stolik z krzesełkami bo mama dała mi pieniądze żebym jej coś kupiła
a od nas chyba nic nie dostanie

to samo u nas. na razie wszystko ma co trzeba. jak czegos brakuje, to daje na biezaco. przeciez i tak nie rozumie ze to Mikolaj, czy swieta. nie ogarnia mnie szalenstwo swiateczno-prezentowe. mam w planach kupic nowe ksiazeczki, wiec moze one posluza jako prezent.

Dzien dobry a raczej Bonjour!
Wrocilismy juz z Paryza.Stop.Jest piekny,cudowny. Stop.Niestety weekend za krotki na Paryz.Stop.Zmeczeni jestesmy na maxa.Stop.Mamy odciski na stopach od lazenia.Stop.Mala sie rozchorowala.Stop.Wiecej napisze pozniej.Stop:-)


a zdjecia jakies zobaczymy?;-)
 
Witam i ja!Wczoraj w pracy był taki młyn i zamieszanie że nie miałam czasu specjalnie pisać ale podczytywałam choć specjalnie nie było co:sorry: Z Tuśką już ok wysypka jak się pojawiła tak też zniknęła na szczęście no i już widzę prawą trójkę jak się bieli na dziąśle. Ja szykuję obiadek a M pojechała do babci. Wiecie po co;-) także jutro dopiero startujemy z remontem. Co do Mikołaja to my wtym roku odpuszczamy bo obawiam się że Tuśka raczej by wybuchła płaczem niż się ucieszyła ja ponoć tak miałam i mama mówi że dopiero jak skończyłam 4 lata to Mikółaj został przywitany z entuzjazmem. Oczywiście prezent będzie dostanie krzesełko uczydełko co prawda miało być na gwiazdkę ale niech już ma i się cieszy:tak: a na gwiazdkę będzie chyba gąsienica gawędziarka i obowiązkowo jakieś ciuch bo to jak mamusi sprawia jej największą przyjemność;-) potrafi pół godziny oglądać nowy sweter cieszyć się i wszystkim pokazywać:-D
 
u nas dzis piekne slonko i cieplo, choc wieje . julitka juz poszalala na dworku, teraz spi. rano budzila sie chyba ze 2 godz i wstac nie mogla, taka niedospana byla.:-D

obiadek mam gotowy, wiec moge poleniuchowac.

na imieninach bylismy dziwnie krotko, bo przed 24 bylismy juz w domku. julitka jakos nie mogla tam zasnac, a marudzila porzadnie, wiec zebralismy sie do domu. :-(a fajnie bylo. ladnie sie bawila z dziecmi (8 i 9lat), ktore chodzily za nia krok w krok i chcialy trzymac za reke albo ramionka zeby sie nie przewrocila:rofl2::-D a przeciez julitka to taka Zosia-samosia i nienawidzi takiej obstawy. tylko tacy mali opiekuni tego nie rozumieja i mimo uwag ciagle robili to samo:-D
 
Donkat u nas dziś też piękna pogoda i pierwszy spacerek mamy za sobą ale jeszcze popłudniu idziemy na większe zakupy bo w lodówce światło a i chemia mi się pokończyła. Tuśka też śpi zupka dochodzi na gazie więc i ja mogę już poleniuchować;-):tak:
 
i obowiązkowo jakieś ciuch bo to jak mamusi sprawia jej największą przyjemność;-) potrafi pół godziny oglądać nowy sweter cieszyć się i wszystkim pokazywać:-D


prawdziwa kobietka!!!

ja tez tak ucze julitke:tak: gdy zaloze jej cos nowego to mowie, zeby poszla sie pochwalic tatusiowi, jak ja ubieram, to miwie, zeby mi sie pokazala i zobaczyla w lustrze:-D juz ma te nawyki wycwiczone:rofl2::-D:-D

majandra, po czym poznalas, ze masc ktora miacius mial do smaorania buzi byla sterydowa? lekarz powiedizal, czy w skladzie jest jakies slowo naprowadzajace?
 
reklama
Napewno choć kuchnia malutka więc nie specjalnie będzie co oglądać:-D właśnie się przymieżam do jakiś prób wrzucenia zdjęć na zamknięty zoobaczymy czy się uda znając moje możliwości pewnie nie:-D ale najpierw zapalę żeby się odpowiednio przygotować:-D
 
Do góry