reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
No to przede wszystkim cześć, witam z rana.

Ale tu wczoraj popijawa była! :-D Ja siedziałam cały wieczór i tłumaczyłam mojemu tacie raporty na angielski, przynajmniej mi mózg nie zardzewieje do końca ;-)

Atruviell, życzę duuużo zdrowia dla obu chłopaków.
Wszystkim życzę zeby choróbska z daleka się trzymały.

Larcia, powodzenia w zdaniu egzaminu. Daj znać jak już będziesz po.

Naomi, co to za zadyma z mieszkaniem? Dobrze że Wam się udało problem rozwiązać. Musicie czegoś szukać czy możecie zostać u tych znajomych?
Powiedz mi że Ty dopiero w grudniu widzisz się z lekarzem? :szok: Ja chodziłam co dwa tygodnie i zawsze było usg. Jak teraz będę w ciąży to najchętniej bym chodziła dwa razy na tydzień :blink: A tak swoją drogą to znowu się staramy :tak: Tylko w sumie nie wiadomo kiedy celować :-)

Nuśka, Anetasa, ale się wypadkowo zrobiło! Nie pierwszy i nie ostatni raz, nie ma szans upilnować. A swoją drogą - jest tu taka, która nie ma żadnej blizny. Ja mam pamiątkę z okresu wieku naszych dzieci - bliznę na języku który przegryazłam skacząc w łóżeczku :-D
My mamy okres upadków przed sobą, Oskar jeszcze nie chodzi ale zasuwa na dupci w tempie f-16.

Gagulec, a może dasz zdjęcie tej nowej fryzury?

Monia, powodzenia w leczeniu zębów... Pomyśl sobie że potem będziesz miała spokój na długo. P mi właśnie opowiadał że ostatnio dentysty oglądał swoje zęby na ekranie, bo dentystka ma kamerę :-) Fajnie :-):-)

Aneczka, ja nie wiem jak Ty możesz taki straszne filmy oglądać. Ja mam odruch automatyczny - zasypiam :-)

Zrobiłam wczoraj coś czego bym się w życiu po sobie nie spodziewała. Zapisałam się do firmy działającej na zasadzie marketing sieciowego (jak np. Avon). Sprzedaje dosyć fajne i nie takie drogie rzeczy do domu. Jak będę miała chwilę to założę osobny wątek i napiszę coś więcej.

Kończę bo u nas podobno ciepło i fajnie (P był właśnie wieszać pranie i mówił) - więc idziemy na długo spacer. Może się umówię na jutro do fryzjera?
 
I ja mówię dzień dobry:-)
Doti jak uda mi się ułożyć jakoś jajnie włoski to obfotuję się i wkleję foteczkę. Ale fryz żadna rewelacja-skrócone i pocieniowane włoski do ramion-tak, żebym mogła zrobić kitkę
 
Ostatnia edycja:
CZeść! Ja tylko się witam bo mam chwilę i mnóstwo odkładanych rzeczy do zrobienia :-(

Wczoraj po wyjściu od Majandry (było suuuper!) pojechaliśmy po Pawła i do sklepu po buty zimowe dla Pawła. Wróciliśmy wieczorem i coś mnie rozłożyło :baffled: przeleżałam wieczór w łóżku, zostawiając mężwoi dom i chłopaków na głowie. Niestety dom na tym ucierpiał i jest wszędzie taki bałągan że nie wiem za co się zabrać (więc na razie za nic się nie zabieram :-D tylko siedzę z Wami).
Dziś po południu pewnie wyjedziemy na parę dni więc mnie nie będzie, chyba że u szwagierki wbiję się na net.
 
dzieki dziewczyny za kciuki, mam nadzieje, ze sie przydadza. Za godzine wyjezdzam na egzamin, wiec juz powoli sie szykuje.Dam znac wieczorkiem.

Aneczka zalezy dla kogo. Provisional Licence jest latwo zdac pod warunkiem, ze sie dobrze nauczysz. Masz 40 pytan na kompie, i max 4 bledy mozesz zrobic. Ja mialam 1 :-D Ale uczylam sie sporo. Wiesz...oni tu maja swoje jakies nazwy na poszczegolne znaki i wogole wogole, przepisy roznia sie od tych polskich troche. Wiec jak sie nauczysz, to tak-latwo jest wtedy zdac. No i juz mozesz jezdzic autem. Czy wykupisz sobie jazdy z instruktorem czy nie(ja jezdzilam),to zalezy od Ciebie. Polecam je wziasc, bo oni troche inaczej tu jezdza.
A full licence jest ciezko dostac, tak jak w Pl.Chodzi im przeciez o kase. W galway sa zawzieci egzaminatorzy. W koryms tygodniu(na caly tydzien)zdaly tylko 3 osoby...wiec widzisz.Ale na provisional normalnie mozesz jezdzic, oprocz autostrad.
 
A ja zaraz wychodze do pracy i tylko na chwilke zagladam.

Doti ci znajomi i tak mieli wynajmowac pokoj u siebie a natrafilo sie ze my bylismy w potrzebie i nam wynajeli pokoj.Wiec mam nadzieje ze to ostatnia nasza przeprowadzka przed powrotem do polski.
Co do lekarza dlatego tak pozno bo mi tak pozno wyznaczli termin pierwszej wizyty.Pozniej naturalnie(mam nadzieje)bede miala normalnie wizyty.

Cholerka za 15 min musze wyjsc na autobus.Ppapapapa

 
hej kobietki!!!

mamy juz nowy monitor:-):tak::-)
wpadlam na chwilke, zeby dac znac, ze zyje. sprobuje pozniej spokojnie posiedziec, poczytac i popisac.
julitka pewnie zaraz wstanie, wiec sie nie nastawaiam, na dlugie siedzenie:-(

u mjandry bylo baaaaardzo fajnie!!!! julitka miala okazje poznac swoich e-kolegow :tak::happy:. spedzilysmy milutko czas. gorzej bylo z podroza, bo mojej wiercipiecie sie nudzilo, ale jakos przezylismy;-)
 
Znalazłam stronke gdzie doradzają fryzurkę, makijaż... Linki na dole. Trzeba wysłać do nich 2 zdjęcia i ta osoba,która zdobędzie najwięcej głosów otrzymuje poradę w danym tygodniu. Można głosować codziennie.
 
reklama
ja bylam dzis u fryzjerki i moich fryzur marzen nic nie wyszlo, bo doradzila mi, ze jesli chce jeszcze zapuszczac wlsy, to lepiej tylko podciac koncowki i nie kombiniowac:-(
 
Do góry