reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

wszystkie poszłyście spać ?
ja nawet nie mam jak się umyć bo jest jakaś nagła awaria i od trzech godzin nie ma wody :wściekła/y:
Nuśka biedny Igorek dobrze że to nic poważnego ale wyobrażam sobie jak musiałaś się zdenerwować ja też mam coraz większe problemy z utrzymaniem Zuzki w jednym kawałku a przecież wszystkiego nie zabezpieczę zresztą nie wiem czy coś by to pomogło...
Ja jestem..i pije..pije wiec jestem;-):-Dhehe
Nuska - rozumiem twoje zdenerwowanie...ale jak pisza BaBony nie da sie uniknac zupelnie kaskaderskich wybrykow naszych pociech.
Przykro mi ze czujesz sie nienajlepiej. Twoje zdrowko: gul...gul...gul - mniam:-)
Luandzia - moj J chce otworzyc swoja dzialanosc...ale poki co sparwy sie troche komplikuja...ale tak czy siak bede go miala obok siebie...i pod soba:-p;-):-D:rofl2:..oj chyba winko mi juz szumi w glowce
 
reklama
dzieki dziewczyny za kciuki.,...oby pomoglo :-)

hrudzia ja mam prawko, ale jest ono hmmm tak jakby polpelne. Tzn moge wszystko, ale nie moge uzywac autostrad ani moje auto nie moze miec wiecej niz 1.6 silnika. Teraz zdaje na full prawko i wtedy nie bede miala ograniczen zadnych. Dziwne, bo dziwne, ale coz. Wazne, ze bede miala juz pelne.

monia wiec powodzenia na przyszlej wizycie u dentysty! :-D

Nuska wiesz jak to jest....jezdzic sie umie, a oni i tak oblewaja po kolei kazdego,zeby tylko kasy wiecej im placic za kolejny egzamin. Tu w Irl jest tak samo jak w Pl.

Atru zdrowka dla dzieciaczkow!
 
Witam się z wieczorka!
Atru z małą ok byłam u lekarza i zdrowa jak ryba. Faktycznie od wczoraj ani kaszlu ani kataru nie widać ale zaszczepić jej nie dałam myślę że po tym wszystkim to jednak zawcześnie. Kuruj chłopaków i zdrówka życzę!
Nuśka ja coś podobnego przerobiłam kilka miesięcy tem mała podczas porannych zabaw w łóżku osunęła się na rączce i jak się później okazało przecieła sobie wędzidełko w buźce ząbkiem a ja jak ją podniosłam z tego łóżka i zobaczyłam krew płynącą z ust to odrazau miałam wizję wylewu jak zadzwoniłam do M to wydusiłam z siebie tylko szybko do domu i z piskiem opon zajechał w 5 minut po telefonie. Także w pełni rozumiem co przeżyłaś i w moim wypadku też potwierdza się teoria że nie da się upilnować naszych pociech bo przecież bawiła się ze mną :crazy:
Donkat, Majandra, Asia czyzby tak Was wspólnie Wasze pociechy wyęczyły że nie macie siły do nas zajrzeć?:-)
 
No i zapomniałam napisać że zafundowałam dzisiaj małej tzw kontrolowany upadek. Chodzi o to że od jakiegoś tygodnia zakumała jak wejść na kanapę i wogóle co się da i pomimo że jej pokazujemy jak zejść to nic nie kumała:no:więc jak weszła no sofę obok kompa a ja akurat Was podczytywłam to stwierdziłam że idziemy na żywioł. Oczywiście w porę ją złapałam tylko sie przestraszyła ale za to jak wpadła pół godziny później do sypialni i weszła na łóżko to powolutku z niego zeszła tak jak ją uczyłam:tak: A i byyśmy dziś po kozaczki namierzyła się 5 par ale w efekcie jestem zadowolona bo przede wszystkim wygodnie się jej w nich biega, są cieplutkie i cena przystępan 50zł z guffo
 
Przyszlam sie przywitac i pozegnac:baffled: padam... przez ostatnie 3 dni bawie sie w montaz filmu z roczku..tesciowa wylatuje do M 10 dni wiec chcialam zdazyc ze wszystkim, poza tym bookowalam jej bilet i nie przyszlo mi potwierdzenie na maila ale to olewam bo w koncu liczy sie kod rezerwacji,nie?;-):-)

Co do filmow to pamietnik...ach duzo wspomnien przywodzi, nawet zapadl w pamieci M wiec musi cos w nim byc:-D

A cos z mocniejszego kina polecam horror REC, polykam dzien w dzien jeden i musze przyznac, ze od dawna nie mialam takiej masakry ogladajac film..musialam zamykac oczy co sie zadko zdaza:baffled:

NuSka duzo zdrowka zebys sie nam nie rozlozyla

anetasa gratuluje udanego zakupu, co do upadkow to tak jak dziewczyny mowia, za cholere nie da sie bez tego przezyc dzieciecego okresu:-D tylko zeby skutki tych upadkow naszym dzieciom pozostawaly w pamieci....i nie popelnialy bledow ponownie to by bylo pol biedy, w przypadku Nel co nie osiagniete, zostac osiagniete musi!:-D

Larcia wlasnie zburzylas moja wizje o latwym prawku w Ie...cholera zawsze wszyscy chwalili tam latwosc jego uzyskania...czyzby sie cos zmienilo? Moze nie chodzilo im o full:confused: bo w koncu bez praktycznego mozna miec to 'polowiczne', jak ja to nazywam:-D
 
reklama
Witam sie i żegnam, nie wiem na jak długo, ale ta chwila nadeszła. Jutro komputer do serwisu, więc J mówi, bym sie pożegnała, bo zaraz rozłańcza wszystko. Oki pa Będę tęsknić
Ojojoj. Czekamy cierpliwie.:tak:

Byłam dzisiaj z młodym u lekarza i czysto na oskrzelach mamy dalej podawać eurespal i syropki za to i mnie dopadło przeziębienie kicham prycham :-p:baffled:
Tak to już jest, niestety. Dużo zdrówka.

:-:)-( oj wiem co czujesz wczoraj oboje siedzieliśmy z malutkim w kuchni i mały chciał szybko podejść do męża i poślizgnął się na książeczce i uderzył główką prosto w rant nogi od stołu oczywiście guz i siny ślad na czole :-:)-(a oboje byliśmy blisko nie da się ustrzec tych naszych wszędobylski przed wszystkimi upadkami a tak by się chciało no nie??? i tak boli serce jak słoneczko płacze:-( ale nikt nie mówił że bycie rodzicem jest łatwe :rofl2::baffled::rofl2::happy:
Maciek prawie codziennie upadek zalicza. Wczoraj zaraz po wyjściu dziewczyn przywalił w łuk brwiowy i nic mu nie jest, tzn. troszkę napuchnięty był, ale już ok. Dzamy radę:tak:

Ja to chyba mam za dużo minerałów i wszystkiego, a przede wsyzstkim tłuszczu. Od kilku dni taki wpieprzacz mi sie włączył, że boję sie wejść na wagę :baffled:
Hmm, a może Ty już zaskoczyłaś:confused:

Przyszłam sie pochwalić ... kupą w nocniku:-):-):-) mojego synka("wołaną");-) , zaśnięciem bez cycusia i tym, ze fryzjer mnie w końcu dogonił:tak::tak::tak:
Potrójne gratulacje:tak::-)

Byłam dziś z maluchami u lekarza no i okazało się, że obaj mają anginę:baffled::dry: Nie sądziłam, że dolega im coś więcej niż mocniejsze przeziębienie, a tu taki klops. I to obaj to samo. Antybiotyki poszły w ruch, niestety. No i 10 dni bez wychodzenia z domu. Dobrze, że mama obiecała przychodzić do nas do domu, więc nie musiałam brać L4.
Oj, niedobrze. A jak się dziś czują?

Nie dam razy dzisiaj nadgonić wszystkiego co napisałyście :( Oliwka jest chora - ma zawalone gardło do tego idą jej górne jedynki. Od soboty praktycznie non-stop ma gorączkę. Nawet cycuś ją nie uspokaja :(
Nie wiem czy wam już pisałam, ale Oliwka bardzo się zanosi. Jest tak wrażliwa, że nawet podniesiony głos to powód do płaczu. Dzisiaj się tak zaniosła, że nawet odwrócenie jej do góry nogami nic nie dało zrobiła się cała sina. To trwało wieczność!
Później tak płakała :( Serce mi się krajało, że nie mogę jej pomoc...
Dużo zdrówka dla Oliwki. Nie pomogę Ci niestety, ale powiedz mi, jak ty regaujesz jak się coś stanie? Czy dużo płaczesz itp.?


Maz dzisiaj wracal bez hamulcow bo domu bo mu przewod hamulcowy pekl(czy cos takiego)naszczescie wrocil caly do domu.

Oj, cud, że w ogóle wrócił:szok:

a ja jestem zbulwersowana. Szwagrostwo średnio na noc-dwie w tygodniu podrzuca córkę teściowej. Dziecina jest skołowana i mówi na teściową mama. Szwagierce jest niby przykro, ale moim zdaniem to mają czasu na wiele spraw typu spotkania z przyjaciółmi, trening psów, a na dziecko to im akurat brakuje. Teściowa tez ciagle jezdzi jej pomagac, bo jak szwagier wyjedzie w delegacje to ona absolutnie sobie sama nie poradzi :nerd: z dzieckiem. Szok.
Tacy ludzie to chyba dzieci nie powinni mieć.:no:

Powinnam zaczac kuc, bo jutro mam egzamin ustny z prawka plus egzamin z jazdy.
No i jak egzamin poszedł?

przeżyłam:-)ząb zabląbowany i znieczulenie nie bylo potrzebne:tak::-)prawde mówiąc te:-)go znieczulenia to ja tez się boję:zawstydzona/y:no i po kontroli okazalo się że mam do leczenia jeszcze ok 5 zębów:baffled::szok::crazy::zawstydzona/y: a w jednym to mam podobno wielką dziurę i niestety baz znieczulenia się nie obejdzie:no::wściekła/y::crazy:ale to dopiero za 2 tygodnie:-) więc mam 2 tygodnie wolnego od dentysty;-):-)
Zawsze się okazuje, że jest ich więcej do zrobienia:-D

Zapomniałam napisać, że Kuba dostał dodatkowo skierowanie na badania moczu, bo wyszło podejrzenie... cukrzycy... Albo jakiejś bakterii. Nie wiem, co o tym myśleć.
Na razie nic. Czekać na wyniki.
..a moj J juz za niecale dwa tygodnie bedzie w DOMU...bardzo sie ciesze choc wiem ze bedzie to trudny czas zmian, jego aklimatyzacji do Bolandii, nowej pracy i...nas.
To może nowy suwaczek z tej okazji:-D:tak:;-)

szczerze mówiąc wolałabym żeby Zuzka miała siostrę
Ale dlaczego?:confused::baffled:


W skrucie-dostalismy czas do 1 grudnia na wyprowadzke i maialam wczoraj i jeszcze dzisiaj dola jak chol....naszczescie pomogli nam znajomi(ci co chodze pilnowac im syna)i w piatek juz sie do nich przeprowadzamy.Zostala jeszcze kwestia samochodu zeby go szybko naprawidz.


Dobrze mieć dobrych znajomych, co?:-)

Donkat, Majandra, Asia czyzby tak Was wspólnie Wasze pociechy wyęczyły że nie macie siły do nas zajrzeć?:-)
Siedziałyśmy na zamkniętym, bo zdjęcia i film wklejałam. A Donkat spalił się monitor, ale już dziś powinna z nami być.:-):tak:

Przyszlam sie przywitac i pozegnac:baffled: padam... przez ostatnie 3 dni bawie sie w montaz filmu z roczku..tesciowa wylatuje do M 10 dni
A Wy kiedy się z M zobaczycie? Na święta?
 
Do góry