reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Nie dziwię sie że zapomniałaś bo w końcu nie każdy w pracy może zrobić sałatkę i ugotować kapuche:rofl2: a sałatka już gotowa właśnie się obżeram:zawstydzona/y: a jeszcze dzwoniła Marta że już do mnie jedzie z łazankami:-)
 
witam wieczorowo:-)

skoro tu jestem, to znaczy, ze P jednak dzis nie wraca:sorry:bedzie jutro przed poludniem:-)

niunka sie kapie:tak:

upieklam Agulkowe ciasto:cool2:udalo sie i naprawde jest smaczne:tak::tak:

jutro idziemy do P siostry na imieniny

Musze dupsko ruszyc i isc do kumpeli z naprzeciwka za Oriflame zaplacic. Moze kafke zalicze;-) odchamie sie ploteczkami

trzeba sie dwoeidziec, co we wsi slychac:tak:

mnie sie nie chcialo tak ruszyc, ale jak juz wyszlam na dwor, to porobilam wszystko, bo tak ladnie bylo:-)

Nie dziwię sie że zapomniałaś bo w końcu nie każdy w pracy może zrobić sałatkę i ugotować kapuche:rofl2: a sałatka już gotowa właśnie się obżeram:zawstydzona/y: a jeszcze dzwoniła Marta że już do mnie jedzie z łazankami:-)

:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ja cche troszke salatki:zawstydzona/y:
 
Donkat żebyś była trochę bliżej to z chęcią bym Ci podrzuciła;-) bo jak zwykle narobiłam jak dla armii:eek: ja jakoś nie potrafię w małych ilościach:sorry:
 
Donkat żebyś była trochę bliżej to z chęcią bym Ci podrzuciła;-) bo jak zwykle narobiłam jak dla armii:eek: ja jakoś nie potrafię w małych ilościach:sorry:
to tak jak ja,zawsze z rozmachem
Donka z tymi powrotami to normalne, przyzwyczaj sie,a najgorsze jest to,ze jak zalezy na powrocie w piatek to zawsze jest pod gorke. S wlasnie jechal jeszcze na zaladune. Ciekawe o ktorej wroci
 
Donkat żebyś była trochę bliżej to z chęcią bym Ci podrzuciła;-) bo jak zwykle narobiłam jak dla armii:eek: ja jakoś nie potrafię w małych ilościach:sorry:

jak moja mama:-)

to tak jak ja,zawsze z rozmachem
Donka z tymi powrotami to normalne, przyzwyczaj sie,a najgorsze jest to,ze jak zalezy na powrocie w piatek to zawsze jest pod gorke. S wlasnie jechal jeszcze na zaladune. Ciekawe o ktorej wroci

nie, nie jestem zla:no: mimo, ze juz bym chciala zeby byl.
deklarowal przy zawieraniu umowy, ze w soboty moze jezdzic.
wiadomo, im wiecej km, tym wiecej kasy, a w tym tyg. na razie nie najezdzil sie az nadto.
 
Ale tu dziś tłumy:szok::-D ja też wpadłam się już tylko pożegnać i zbieram się do domciu:-) może później zajrzę ale nie obiecuje:zawstydzona/y: także wrazie czego dobej nocki kochane!
 
Witam o poranku:-) ocztwiście z kawką w ręce bo jakżeby inaczej;-) zaraz lecę z młodą na małe zakupy i później biorę sie za krokiety no i chce zrobić Agulkowe ciacho:tak: mam nadzieję że nie będę jedyną w tym towarzystwie która je spierniczy:confused2: bo ja pod względem ciasto jestem do tego zdolna:zawstydzona/y: dobra uciekam i do później:-)
 
witam i ja ale już po kawce;-)teraz lecę sprzątac i później też będe robic Agulkowe ciacho po raz kolejny bo chyba teście popołudniu przyjadą:tak:Justyna a Tobie wczoraj ciasto wyszło?smakowało?
Nuśka jak zdrówko? lepiej już się czujesz?
 
reklama
Witam o poranku:-) ocztwiście z kawką w ręce bo jakżeby inaczej;-) zaraz lecę z młodą na małe zakupy i później biorę sie za krokiety no i chce zrobić Agulkowe ciacho:tak: mam nadzieję że nie będę jedyną w tym towarzystwie która je spierniczy:confused2: bo ja pod względem ciasto jestem do tego zdolna:zawstydzona/y: dobra uciekam i do później:-)

Uwierz jak mi wyszło to znaczy że każdy da radę ;-) teraz tez się piecze właśnie siedzi w piekarniku no ale cicho-sza żeby nie zapeszyć

witam i ja ale już po kawce;-)teraz lecę sprzątac i później też będe robic Agulkowe ciacho po raz kolejny bo chyba teście popołudniu przyjadą:tak:Justyna a Tobie wczoraj ciasto wyszło?smakowało?
Nuśka jak zdrówko? lepiej już się czujesz?

A dziękuję już lepiej antybiotyk zaczyna działać już tak nie boli tylko mam wrażenie jakby było oparzone takie dziwne uczucie tarcia ale już o niebo lepiej

Ja zamiast sprzątać to tu sobie plotkuję :-p a bałagan na mnie patrzy i patrzy:zawstydzona/y:
 
Do góry