reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Maciuś też właśnie zasnął. On zawsze się buntuje, ale trwa to kilkanaście sekund. Przed nocnym spaniem się nie buntuje już od jakiegoś czasu. :-)
Ja już 2 kawki wypiłam, apap wzięłam, bo mnie głowa od niewyspania boli. :-:)eek:
 
Agulka widok rewelacja:-) a ja idę kroić warzywa na sałatkę a kapuche tak gotowałam że do jutra by nie zmiękła:zawstydzona/y: zapomniałam pod nią włączyć kuchenkę;-)
 
Agulka widok rewelacja:-) a ja idę kroić warzywa na sałatkę a kapuche tak gotowałam że do jutra by nie zmiękła:zawstydzona/y: zapomniałam pod nią włączyć kuchenkę;-)
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: wiem, że jest kryzys, ale az tak nie musisz chyba oszczędzać:-p
Musze dupsko ruszyc i isc do kumpeli z naprzeciwka za Oriflame zaplacic. Moze kafke zalicze;-) odchamie sie ploteczkami
Rusz te chude dupsko............... :rofl2: i na ploteczki:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry