reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
pisze mi coś takiego przy potwierdzeniu tej raalizacji
Numer transakcji: 97201545571 Data księgowania: 2009-11-28 Data realizacji: 2009-11-28ale czy u nich jest to niewiem:no:
 
witam wieczorowo!


czy moge liczyc dzis na czyjes towrzystwo?:sorry:

cos mi ENTER nie za bardzo dizala, chyba "delikatne" lapki Julitki go zepsuly

Jasia juz w domku:-(, P odprawiony:-(
pojechalam odwiezc P i nie bylo mnie moze z 10-15min, wracam o 19.05 a tu Julitka padla dziadkowi podczas ogladania TV:szok::rofl2: nie byla zbyt zadowolona z budzenia, ale jakos przetrwalysmy marudzenie:tak:

gwiazda byla dzis z nami w kosciele i na poczatku na caly glos zaczela opowiadac o kotku:-D:-D:eek:


Jutro jedziemy do miasta, chyba nam caly dzien zejdzie : niunka u tesciow a ja musze pozalatwiac sprawy P
 
Niby ja jestem ale zaraz uciekam bo cały dzień dziś głowa mnie boli :-(

Ja jutro też planuję zakupy - przyjeżdża moja mama do Pawła, żebym mogła z Łukalem iść na miniprzedszkole, więc potem skorzystam i bryknę do IKEI po baterie i może coś jeszcze (np skarpetki dla mnie). Zajrzę do biedronki... A wieczorkiem tesco planuję bo chcę sprawdzić pociąg drewniany - jak się ma do ikeowskiego. A jest fajny zestaw za 99zł - takie na allegro są w promocjach po 129 :tak: to bym kupiła jednemu z chłopców od dziadków pod choinkę. Moze też coś innego się wyhaczy?
Jakoś nie mogę za bardzo ogarnąc tematu prezentów a tu już grudzień za pasem :szok:
 
reklama
Mój jak go ktoś pyta jak ma na imię odsyła do mamy choć sam potrafi powiedzieć :-D
O młodszym oczywiście mówię ;-)

Zakupowy ale na luzie bo bez 3/4 uwagi skierowanej na dzieci... Aż przyjemnie jest iść :-p
 
Do góry