reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Tak na poprawę humoru:)

Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony:
- Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie widział kobiety przez lata. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię.
Na to jego żona:
- Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.

.............................................................................................................................
Do znakomitego lekarza specjalisty przychodzą rodzice pewnego młodego
człowieka. I biadolą:
- Panie doktorze, nie możemy odciągnąć syna do Komputera.
- No cóż - wyrokuje lekarz - trzeba będzie go leczyć.
- Ale czym?!
- Normalnie! Dziewczętami, papierosami, piwem
...............................................................................................................................
Komendant Straży Pożarnej przychodzi do dyżurki, zapala papierosa i robi
sobie kawę. Następnie zwraca się do strażaków:
- Chłopy, caaaałkiem powoli się zbieramy. Urząd Skarbowy się pali...
...............................................................................................................................
- Policja?! Chciałem zgłosić zaginięcie teściowej!
- Tak, oczywiście. Czy może pan podać rysopis zaginionej? To
przyspieszyłoby poszukiwania...
- Jakoś nie mam pamięci do twarzy
 
reklama
Melduję że ciasto upieczone:-) tylko jak dla mnie to nawet ze szklanką cukru za słodkie wiec następnym razem jeszcze tę ilość ograniczę;-)
Nuśka dobrze że ze zdrówkiem już lepiej:-) a dowcipy jak zawsze rewelka ;-)
Justyna i jak pogoniłaś niechcieja i jedziecie?;-)Czy zostajecie w domku?
 
Nuśka piekłyśmy te ciasta w tym samym czasie:-D:-D:-D
teściowej bardzo smakowało i od razu chciała przepis :tak:
Aneta ja dziś dałam 3/4 szklanki cukru i było ok:tak:
Justyna najważniejsze to to że swoim przyjazdem możecie sprawic mamie przyjemnośc:tak:a jak Finlandia opróżniona już?;-);-)
 
Uuuu, sobota wieczór = nikogo tu nie ma :confused2:Tylko Monia się świecie :-) Witaj :-)
My dziś dzień u mojej babci spędziliśmy. Maciuś pomagał wujkowi i dziadkowi ("nosił" panele ;-) - rodzice robią generalny remont mieszkania) i grabił liście z babcią :tak:Potem pojechaliśmy do Auchan, strasznie nie lubię tego marketu - zawsze tam mnóstwo ludzi, syf i bałagan :szok::sorry::wściekła/y:

EDIT: Już i Monia zgasła:-(
 
E no jz się wogóle dziś nie wylogowałam :sorry: więc powinnam świecić cały czas;-) rodzice właśnie wyszli wieczór minął przyjemnie i wesoło choć przez przypadek nie obyło się bez łez:zawstydzona/y: mama chciała zobaczyć zdjęcia po rodzince na NK i natrafiłyśmy na zdjęcie jej 3 braci :-( jeszcze z moim ukochanym Andrzejem który zginął na motorze w dzień kobiet:-( i przynajmniej mi się smutno znów strasznie zrobiło:-( ale juz nie zasmucam dalej:no: tato zabrał przepis na Agulkowe ciasto bo strasznie mu posmakowało:-)
Monia właśnie zamierzałam następnym razem spróbować z 3/4 szklanki cukru także dzięki;-):-)
 
Dzień dobry o świcie ;-)
u nas dzień lenia dzisiaj... ja nie mam siły i ochoty.
Paweł chory, Łukasz zdrowy, ja zdrowa (jeszcze?)...
Pogoda za oknem taka sobie - przynajmniej nie pada :sorry2:
Może wyjdziemy na chwilkę po południu żeby odetchnąć innym powietrzem i dom przy okazji wywietrzyć porządnie.
 
dziewczyny mam pytanie bo w piątek wieczorem zasiliłam D telefon przez internet i z konta pieniądze są pobrane a na telefonie nic:wściekła/y:czy nie wiecie gdzie mam się dowiedziec dlaczego pieniądze nie wpłyneły na tel?a zasilenia dokonałam na
Zasilenia Simplus
 
reklama
Do góry