reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam o poranku:-) kończę właśnie kawkę i zaraz idę wstawić jarzynki na sałatkę i kapuchę niech się gotuje;-) no i czekam na moją kierowniczkę bo ma mi przywieźć łazanki mniam mniam:-) będę miała obiadek w pracy;-) po prawie tygodniu nieobecności w pracy jakoś nie mogę sie odnaleźć :sorry: dobrze że chociaż nie miałam kłopotów ze wstaniem rano;-)

Agulka ale awatarek ja myślałam że robak mi chodzi po monitorze i próbowałam go zabic:szok::-D:-D:-D:-D
Agulka, mogłaś uprzedzić, że zmieniasz awatar. Ja chciałam tego robaka z ekranu strącić :-D:eek::sorry:

A ja jakbym mogła to bardzo proszę o zmianę:zawstydzona/y: brzydzę się robactwa i jakoś mnie od monitora odrzuca:zawstydzona/y: ale jeśli Ci na nim zależy to mam nadzieję że sie jakoś przyzwyczaję:sorry:

Donkat wczoraj szczęśliwie się złożyło że akurat trafiłam w sklepie na jakąś nową kolekcje bajek z kitty i jej kupiłam więc jak ją dobudzałam to cały czas mówiłam żeby zobaczyła co jej kupiłam:sorry: no i jak tylko zobaczyła to była radośc i już nie w głowie było jej spanie:-D a w pracy wczoraj nie byłam tylko dzwoniłam i pytałam koleżankę czy już otworzyli spowrotem bo wiedziałam że mają sobie robić urlop;-)

Nuśka zdrówka życzę:tak: widzę że i w tej kwesti coś nas łączy bo ja też nigdy nie biore zwolnienia tylko łaże do pracy z choróbskiem:zawstydzona/y:
 
reklama
Dzień dobry;-)
Ja juz oczywiście w pracy,
Jak się okazało przedłuża mi jeszcze umowę i będę pracować w grudniu, a miedzy czasie zostanie ogłoszony konkurs na "normalny" etat. Ale oczywiście nie jest różowo:no:, ale to odrębna kwestia.
Gagulec bądzmy dobrej myśli co do tego konkursu............... przeciez musi być dobrze:tak::tak::tak::tak::tak:
A ja jakbym mogła to bardzo proszę o zmianę:zawstydzona/y: brzydzę się robactwa i jakoś mnie od monitora odrzuca:zawstydzona/y: ale jeśli Ci na nim zależy to mam nadzieję że sie jakoś przyzwyczaję:sorry:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D czekałam na takiego posta:tak::tak::tak::tak: mnie też to rabactwo wkurza:-):-):-) , chciałam sprawdzic czy któraś właśnie tak jak Ty Aneta zareaguje:-p:-p:-p:-p Zaraz zmienię
 
witam!!!

wczoraj mialam isc wczesniej spac, to znow sie zaczytalam:crazy::zawstydzona/y:

boli mnie znowu reka. juz od ponad miesiac boli mnie cala lewa reka. czasem to nawet jak sie smieje, czy ziewam:-:)-:)-(
juz bylo lepiej, po P masazach i smarowaniu mascia, ale teraz sie nasila. chyba czuje, ze P dzis zjezdza;-)

u nas dzis slonko:-)
posciel sie wietrzy, pranie schnie:tak:

Jasia sie krzata w kuchni:-p

Dzień dobry;-)
Ja juz oczywiście w pracy,
Jak się okazało przedłuża mi jeszcze umowę i będę pracować w grudniu, a miedzy czasie zostanie ogłoszony konkurs na "normalny" etat. Ale oczywiście nie jest różowo:no:, ale to odrębna kwestia.

hhhmmm, czy to oznacza, ze masz male sznase w konkursie?:-:)-:)-(

po prawie tygodniu nieobecności w pracy jakoś nie mogę sie odnaleźć :sorry: dobrze że chociaż nie miałam kłopotów ze wstaniem rano;-)

w pracy wczoraj nie byłam tylko dzwoniłam i pytałam koleżankę czy już otworzyli spowrotem bo wiedziałam że mają sobie robić urlop;-)

zawsze po urlopie trzeba na nowo przywyknac do pracy:tak:

a no wlasnie, jakos mi z tym warzywniakiem kolo pracy nie pasowalo:-D:-D:no:

Dziś rano przywitał nas taki widok



ladne niebo, choc takie troche zlowrogie:eek:
chyba bardzo rano to zdjecie zrobilas?
 
witam!!!

hhhmmm, czy to oznacza, ze masz male sznase w konkursie?:-:)-:)-(
Donkat, jeżeli chodzi o konkurs to powiadaja, ze wrecz przeciwnie , szanse mam duże, ale chodzi teraz o kwestie rosnacego mojego brzuszka- a raczej podejscia Burmistrza do tej kwestii:sad:. Tym bardziej, że w grudniu ( kiedy będą rozmowy kwalifikacyjne) mogę mieć juz spory bębenek:confused2:. Ale jak to mówia; jak nie urok to znów, sraczka:sorry: JAk fajnie wszystko sie poukładało i powyjaśniało z naczelnikiem to pojawiłą sieinna przeszkoda.
Agulka, ty zamiast spać, fotki rano pstrykasz;-):-)
 
reklama
Do góry