reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

jest plus tej sytuacji:tak::tak:



przyzwyczjenie robi swoje
a pozno wstaje?
niunka teraz nie spi w dzien, wstaej ok.8.00 a idzie spac o 21.00
13godz an nogach a 11 snu

juz poprasowalam, wykapalam sie, ale lece na lozko czytac, bo P mnie przegania:sorry:

milej nocki i weeknedu:-)
jedziemy jutro do mamy
czytac:-pto teraz tak to się nazywa:-D:-D:-D:-p:-p:-p
 
reklama
Donkat miłego pobytu u mamy:-) ja zazdroszczę bo ostatnio tuśka pomimo że nie śpi cały dzień to zasypia po 22:wściekła/y: wszyscy mnie pocieszaja że ma to po tatusiu bo on miał tak samo aler dla mnie to wątpiwe pocieszenie:zawstydzona/y: teraz jeszcze biega:wściekła/y: tyle że biorąc pod uwagę jej późnejszą dzisisj drzemkę się nie dziwię:no:
A no i chciałam donieść że pokrycie fotela jednak puściłąm normalnie w automacie bo plamy zostały:wściekła/y: i doszliśmy do wniosku z M że lepiej kupić nowe niż patrzeć na te brudasy a o dziwo fotel się pięknie doprał :-) także jutro kolej na następny:-)
Ja uciekam już spać :tak: choć nie wiem co na to moje dziecko:eek: miłej nocy:-)
 
U nas dzieci zdrowe, J dziś nie był w pracy a potem na budowie też nie :no:, więc wydawaliśmy kasę po hurtowniach............. już widać dno:szok::szok::szok::szok:

Dobranoc.
dzięki dziewwczyny za wiadomośc, że u Hrudzi ok, ostatnio jakoś "dziwnie" mi się śniła, więc się martwiłam, ale jak jest ok to spoko:tak:
 
ja ie witam slomiana wdowa :-)
Moj pojechal pol godzny temu na lotnisko, a mi jakos smutno i nieswojo, pierwszy raz zostalysmy z Hanifka same na tak dlugo :-(
 
I ja się witam. Z 3 chyba już kawą. Maciuś przywędrował do nas w nocy (po raz pierwszy, zawsze jak się budzi, to nas po prostu woła), niestety we 3 na naszym łóżku jest ciasno i się nie wyspałam. :no: Niedługo do pracy się zbieram. :-(Miłego dnia pracującym i niepracującym życzę ;-):-)

Klavell, na jak długo mąż wyjechał?
 
Nie na dlugo wraca w przyszla niedziele , ale jednak smutono samemu, jeszcze jutro niedziela, jak ja nie cierpie samotnych niedziel, nudy i nic wiecej
 
witam!!!

obrobilam sie juz:tak:

czekam na P, zeby zrobic obiad.
pozniej musimy mu zawiezc graty do samochodu, wyszykowac sie i do Jasi:-):tak:

Donkat miłego pobytu u mamy:-) ja zazdroszczę bo ostatnio tuśka pomimo że nie śpi cały dzień to zasypia po 22:wściekła/y: :-)

dzieki, u Jasi zawsze jest milutko, chyba ze mnie brat ze swoja ferajna wku***:cool2::cool2:

a o ktrej Natalka wstaje? moze jeszcze pozneij niz Jultika i dlatgo pozneij zasypia:tak:

U nas dzieci zdrowe, J dziś nie był w pracy a potem na budowie też nie :no:, więc wydawaliśmy kasę po hurtowniach............. już widać dno:szok::szok::szok::szok:

rozumiem, ze dno w hurtowniach? opustoszaly po Waszych zakupach?;-):-D:-p:confused2:

Witam się o poranku z tradycyjną kawą:-) i życzę wszystkim miłego dnia:-)

robiac sobie dzis kawke pomyslalam o tym tekscie:-):tak:

I ja się witam. Z 3 chyba już kawą. Maciuś przywędrował do nas w nocy (po raz pierwszy, zawsze jak się budzi, to nas po prostu woła), niestety we 3 na naszym łóżku jest ciasno i się nie wyspałam. :no: Niedługo do pracy się zbieram. :-(Miłego dnia pracującym i niepracującym życzę ;-):-)

ja tez sie nie wys[alalm, bo moje dziecko zayzcylo sobie przed 5 mleko, nie chcialam jej dac, wiec sie zaczela drzec, domagac, plakac. w koncu zachcialo jej sie siku, a ze chciala sama zdjac sobie pizamke, to sie zsikala na lozeczko:crazy::crazy::crazy::crazy: mialam takiego nerwa, z emyslalam, ze ja na dwor wystawie:crazy::crazy: potem znow sie darla o mleko, wiec powiedizalalm: mleka nie bedzie, jak jestes glodna, to zrobie kanpake. o dziwo siedziala sama wkuchni i zjadla kanapke:szok::szok:
boej sie, zeby sie nie przyzwyczaila:rofl2:

Nie na dlugo wraca w przyszla niedziele , ale jednak smutono samemu, jeszcze jutro niedziela, jak ja nie cierpie samotnych niedziel, nudy i nic wiecej

dacie rade:tak::tak::tak:
tydzien to niedlugo
 
reklama
rozumiem, ze dno w hurtowniach? opustoszaly po Waszych zakupach?;-):-D:-p:confused2:



robiac sobie dzis kawke pomyslalam o tym tekscie:-):tak:
hahahah towaru full tylko nie ma za kupowac już:crazy:

Ja też zawsze myslę o Anety tekście:tak::tak::tak:


Wszystkiego najlepszego dla męża Majandry i Hridzi z okazji imienin:tak::tak::tak:


Ja dziś latam z placekiem i sałatką. tzn musze cos ukleić:rofl2:
Na jutro zaprosiliśmy rodziców moich i brata z rodznia na obiad:eek: ze strony J mieli też przyjechac, ale powiedzieli że ich nie będzie i może za tydzień przyjadą:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pieprzę to bo drugi raz imprezy nie robię:no::no::no: J też wpieniony, bo nigdy na nich nie mozna liczyć, powiedział, że za tydzień gdzieś wyjedziemy:sorry::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry