reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Carioca, ale sliczne fotki na NK! Sabcia taka puculka, az trudno uwierzyc, z esie urodzial jako kruszynka:-D chyba do meza podobna?
Ty ze Stasiem wygladacia cudnie!
 
reklama
hej!
Odpukać trzymam się zdrowo, chłopcy nie wyglądają na chorych w ogóle...
Leki łykają dzielnie i jakoś nam idzie.
Ale świrują w domu i ja z nimi też.
Dziś pogoda piękna to pewnie zaraz brykniemy na moment na słoneczko do parku.
 
My tez zaliczylismy dzis spacerek do "parku" i na pociagi. Pozniej tarlam ziemniaki na placki,a plody robil ciastka z ciastoliny i tak mnie naszlo na jakies ciasteczka, tylko musze poszukac jakiegos przepisu na zwykle kruche
 
a my siedzieliśmy dziś cały dzionek w domku bo młody był słaby wieczorem jeszcze raz wymiotywał ale porządnie:-(prawie nic dziś nie jadł tylko pił a wieczorem zjadł kilka flipsów i napił się z trudem coca-coli no i pojawił się już stan podgorączkowy:-(
co chwile wyłanczają nam światło.............
 
Pozniej tarlam ziemniaki na placki,a plody robil ciastka z ciastoliny i tak mnie naszlo na jakies ciasteczka, tylko musze poszukac jakiegos przepisu na zwykle kruche

tez to mielismy dzis an obiad:tak::tak:

a my siedzieliśmy dziś cały dzionek w domku bo młody był słaby wieczorem jeszcze raz wymiotywał ale porządnie:-(prawie nic dziś nie jadł tylko pił a wieczorem zjadł kilka flipsów i napił się z trudem coca-coli no i pojawił się już stan podgorączkowy:-(
co chwile wyłanczają nam światło.............

oo, to teraz Matiego dopadlo:-:)-(
 
Piątek wieczór gdzie są wszystkie czarownice:confused2::cool: wzywam na sabat:-D Tuśka mi dziś poległa po 16 i ledwo ją dobudziłąm o 17:30 więc szykuje nam się wesoły wieczór:wściekła/y:

Carioca, ale sliczne fotki na NK! Sabcia taka puculka, az trudno uwierzyc, z esie urodzial jako kruszynka:-D chyba do meza podobna?
Ty ze Stasiem wygladacia cudnie!
:tak::tak:Cudne:-) Tylko dlaczego my pierwsz ich nie widziałyśmy:sorry:;-)

hej!
Odpukać trzymam się zdrowo, chłopcy nie wyglądają na chorych w ogóle...
Leki łykają dzielnie i jakoś nam idzie.
Ale świrują w domu i ja z nimi też.
Dziś pogoda piękna to pewnie zaraz brykniemy na moment na słoneczko do parku.

No i tak trzymajcie:tak: a zwłaszcza Ty unikaj choróbstwa jak się da:tak:

a my siedzieliśmy dziś cały dzionek w domku bo młody był słaby wieczorem jeszcze raz wymiotywał ale porządnie:-(prawie nic dziś nie jadł tylko pił a wieczorem zjadł kilka flipsów i napił się z trudem coca-coli no i pojawił się już stan podgorączkowy:-(
co chwile wyłanczają nam światło.............
Oj to wzięło Mateuszka:-( zdrówka życzę mam nadzieję że minie mu tak szybciuko jak Oli:tak: a czemu Wam światło wyłanczają:eek:
 
tez to mielismy dzis an obiad:tak::tak:
my tez dziś jedliśmy placki;-):tak:
Oj to wzięło Mateuszka:-( zdrówka życzę mam nadzieję że minie mu tak szybciuko jak Oli:tak: a czemu Wam światło wyłanczają:eek:
ja też mam taką nadzieję. A światło to już chyba z 6 razy wyłączyli w całej wsi i za każdym razem na ok 30min:sorry:przed chwilą dzwonił teściu i pytał się czy mamy światło bo im też już chyba z 5 razy wyłączyli a oni mieszkają w sąsiedniej wsi
ja sie melduje na sabacie:tak::tak:
ja również się melduję tylko nie wiem na jak długo bo w każdej chwili mogą znów odebrac nam prąd:wściekła/y:
 
No a gdzie reszta czarownic:-p już miałam się iść kąpać zrezygnowana ale postanowiłam jeszcze zajrześ i widzę że oprócz Donkat która się zameldowała:-) świeci jeszcze Monia jak tam Mati? Tuśka właśnie przymierza moje kolczyki i pierścionki:szok: i wcale nie wybiera się spać:wściekła/y:
 
reklama
No a gdzie reszta czarownic:-p już miałam się iść kąpać zrezygnowana ale postanowiłam jeszcze zajrześ i widzę że oprócz Donkat która się zameldowała:-) świeci jeszcze Monia jak tam Mati? Tuśka właśnie przymierza moje kolczyki i pierścionki:szok: i wcale nie wybiera się spać:wściekła/y:
Natalka bawi się w księżniczkę:-D:-D:-Da Mati śpi bo był już słabiutki i ma leki stan podgorączkowy. Ja im dzis czytałam bajke przy świeczce:rofl2:
 
Do góry