reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Natalka bawi się w księżniczkę:-D:-D:-Da Mati śpi bo był już słabiutki i ma leki stan podgorączkowy. Ja im dzis czytałam bajke przy świeczce:rofl2:

O proszę jak romatycznie:-) co do tej księżniczki to tak nie koniecznie ostatnio ma fioła na punkcie tego że jest dziewczynką:szok::-D domaga się zakładania zamist spodni spdniczek i sukienek coraz częściej chce się malować moimi kredkami:eek: myślałam że jej to przyjdzie w wieku naście a nie już:-D dziś zarządłą poprzyczepiania wszystkich spinek które mamy na stanie i założyła 3 swoje pierścionki i stwierdział że idzie papa:szok::-D
A no i miałam pytać Was bo aż mi się głupio i wstyd zrobiło czy Wasze dzieci po oduczeniu od pieluch też naśmiewały się z tych które jeszcze nie robią do nocnika:sorry: była dziś u mnie moja siostra z Szymkiem i mały zrobił kupe w pampka a ta mała złośnica zaczęła się śmiać robić mu ciściuś ciuś:sorry: powiedziała że on jest malutki a ona duża:szok: bo robi do nocia a na koniec dodała że do Szymka Mikołaj nie przjdzie bo robi w majtki przy czym to ostatnie to nasza wina bo sami ją tym mikołajem straszyliśmy:zawstydzona/y:
 
co do tej księżniczki to tak nie koniecznie ostatnio ma fioła na punkcie tego że jest dziewczynką:szok::-D domaga się zakładania zamist spodni spdniczek i sukienek coraz częściej chce się malować moimi kredkami:eek: myślałam że jej to przyjdzie w wieku naście a nie już:-D dziś zarządłą poprzyczepiania wszystkich spinek które mamy na stanie i założyła 3 swoje pierścionki i stwierdział że idzie papa:szok::-D

pewnie się na impreze wybierala albo na podryw:-D:-D:-D:-D

A no i miałam pytać Was bo aż mi się głupio i wstyd zrobiło czy Wasze dzieci po oduczeniu od pieluch też naśmiewały się z tych które jeszcze nie robią do nocnika:sorry: była dziś u mnie moja siostra z Szymkiem i mały zrobił kupe w pampka a ta mała złośnica zaczęła się śmiać robić mu ciściuś ciuś:sorry: powiedziała że on jest malutki a ona duża:szok: bo robi do nocia a na koniec dodała że do Szymka Mikołaj nie przjdzie bo robi w majtki przy czym to ostatnie to nasza wina bo sami ją tym mikołajem straszyliśmy:zawstydzona/y:
nie Mati się nie naśmiewa :no:a Mikołaj to on nawet nie wie kto to jest:zawstydzona/y:
 
nie Mati się nie naśmiewa :no:a Mikołaj to on nawet nie wie kto to jest:zawstydzona/y:

My ostatnio pokazaliśmy Tuśce kto to jest Mikołaj i jej wytłumaczyliśmy:tak: no i użyliśmy argumentu że Mikołaj przynosi prezenty tylko grzecznym dzieciom i tym które robia siusiu i kupke do nocia;-) co pomogło w jej przyuczeniu bo już odpukać 5 dzień bez żadnej wpadki:-)

na razie prasuje, ale zagladam:tak:

Julitka nie smieje sie z innych dzieci robiacych siku w pamapersa.:no:
Kurcze to tylklo Tuśka taki naśmiewający się złośnik:zawstydzona/y: mam nadzieję że jej przejdzie:sorry: choć przyznam że zadziałoło to trochę motywująco na moją siostrę bo oświadzczyła ze musi się wziąć za młodego:tak:
 
My ostatnio pokazaliśmy Tuśce kto to jest Mikołaj i jej wytłumaczyliśmy:tak: no i użyliśmy argumentu że Mikołaj przynosi prezenty tylko grzecznym dzieciom i tym które robia siusiu i kupke do nocia;-) co pomogło w jej przyuczeniu bo już odpukać 5 dzień bez żadnej wpadki:-)


Kurcze to tylklo Tuśka taki naśmiewający się złośnik:zawstydzona/y: mam nadzieję że jej przejdzie:sorry: choć przyznam że zadziałoło to trochę motywująco na moją siostrę bo oświadzczyła ze musi się wziąć za młodego:tak:
no to GRATULACJE dla Tuśki:tak::-)Mateusz też w sumie juz był bez wpadek ale kilka dni temu nie wiem co mu się stało ale chyba z 10 razy zesikał się w spodnie:eek::wściekła/y:
 
My ostatnio pokazaliśmy Tuśce kto to jest Mikołaj i jej wytłumaczyliśmy:tak: no i użyliśmy argumentu że Mikołaj przynosi prezenty tylko grzecznym dzieciom i tym które robia siusiu i kupke do nocia;-) co pomogło w jej przyuczeniu bo już odpukać 5 dzień bez żadnej wpadki:-)


Kurcze to tylklo Tuśka taki naśmiewający się złośnik:zawstydzona/y: mam nadzieję że jej przejdzie:sorry: choć przyznam że zadziałoło to trochę motywująco na moją siostrę bo oświadzczyła ze musi się wziąć za młodego:tak:

Kurcze, chyba bym nie użyła takiego argumentu. To spory stres dla niej... jak się zsika to co? Nie dacie jej prezentu?

I przytępiłabym takie nasmiewanie się...
 
Mlody wlasnie szkoli S,bo spi w ciuchach "tata mija mija aaa" :-D
Nie wiem,czy Mateusz smialby sie z kogos kto robi w pampersa,bo nie bylo takiej sytuacji,a Gwiazdorem postrasze jak niegrzeczny jest,bo zrozumial jak tlumaczylam,ze przynosi prezenty grzecznym dzieciom.
Bez dyducha nie ma drzemki,a i tak mlody chodzi pozno spac:crazy:
 
Nie no moja reakcja była natychmiastowa i odrazu jej wytłumaczyłam że nie może się z nikogo śmaić jak zrobi siusiu czy kupe w majtki:sorry: i przypomniałam że ona też tak robiła i każde dziecko musi się nauczyć tak jak ona:tak: a co do argumentu to też go żałuję ale to było tak z głupia bezwiednie jakąś godzine wczesniej zobaczyła w reklamie mikołaja i zpytała kto to i tak poprostu poszło tłumaczenie:sorry: a jej się to zakodowało i teraz jest mi przykro jak pyta czy jak jej się zdaży zsiakać to Mikołaj jej nic nie przynisie:zawstydzona/y: no i tłumaczę dalej że każdemu może się zdażyć wpadka a Mikołaj i tak napewno jest dumny że do tej pory tak świetnie szło:tak:
 
reklama
Kurcze to tylklo Tuśka taki naśmiewający się złośnik:zawstydzona/y: mam nadzieję że jej przejdzie:sorry: choć przyznam że zadziałoło to trochę motywująco na moją siostrę bo oświadzczyła ze musi się wziąć za młodego:tak:

jest plus tej sytuacji:tak::tak:

Bez dyducha nie ma drzemki,a i tak mlody chodzi pozno spac:crazy:

przyzwyczjenie robi swoje
a pozno wstaje?
niunka teraz nie spi w dzien, wstaej ok.8.00 a idzie spac o 21.00
13godz an nogach a 11 snu

juz poprasowalam, wykapalam sie, ale lece na lozko czytac, bo P mnie przegania:sorry:

milej nocki i weeknedu:-)
jedziemy jutro do mamy
 
Do góry