reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Mateuszek juz dobrze trwało to tylko jedną dobę:eek:jakiś taki dziwny wirus dobrze tylko ze tak krótko trzymie:tak:a u Igorka widac już jakąś poprawę ?
Właśnie nie za bardzo i nie wiem co zrobić czy wykupić ten kolejny antybiotyk i mu podać czy się wstrzymać bo nie chciałabym pakować w niego tyle tych antybiotyków ale w sumie ten podaję już 7 dni i kaszel nadal jest :-:)-:)-:)-( nie wiem nic już nie wiem
 
reklama
Właśnie nie za bardzo i nie wiem co zrobić czy wykupić ten kolejny antybiotyk i mu podać czy się wstrzymać bo nie chciałabym pakować w niego tyle tych antybiotyków ale w sumie ten podaję już 7 dni i kaszel nadal jest :-:)-:)-:)-( nie wiem nic już nie wiem
Mateusz jak skonczyl antybiotyk to tez mial jeszcze kaszel kilka dni, wiec jak uwazasz. Osluchowo moze byc juz ok, tylko jeszcze schodzi wydzielina i kaszle. Ja poczekalabym ze 2 dni. Jak Mateusz mial 2 antybiotyki pod rzad to pozniej nasza p.doktor kazala dac Nystatyne,bo po kilku antybiotykach pod rzad jakiejs grzybicy mozna dostac.
 
witam!!!

my juz w domku:tak:
przywiezlismy mame do nas:-)

az mi wstyd, bo dzis caly dzien tak elniuchowalam, jak rzadko kiedy:szok::szok:
cisnienie bylo do bani i pol domu spalo:-D:-D
 
O kurcze Monia to niefajnie:-( może jednak organizm osłabiony tym żołądkowym wirusem złapał coś jeszcze:sorry: mam nadzieję że jednak nie i szybko Matiemu minie a na wszelki wypadek dajm mu jakiś syropek prawoślazowy:tak: napewno nie zaszkodzi a może pomóc:tak:
Nuśka ja bym odczekała z 3 dni żeby sprawdzić czy kaszel nie mija po często po wszelkich infekcjach potrafi się utrzymywać:wściekła/y: jeśli byłoby bez zmian to jednak bym wykupiła ten kolejny antybiotyk ale pamiętaj o ciągłym podawaniu małemu probiotyków przez cały czas leczenia:tak: no i zdrówka życzę:tak:
 
ale jestem słaba...........
Mateusz jeszcze w nocy raz wymmiotywał i pierwszą połowe nocy spał niespokojnie ale jak już usnoł to ładnie spał z nami do rana za to ja całą noc źle się czułam i też wymiotywałam i dziś nadal wymiotuje:-(z ledwościa zrobiłam dzieciom śniadanie i teraz jedzą i oglądają bajki:zawstydzona/y:byliśmy wczoraj u mamy i tam jedliśmy pizze i podejrzewam że ona właśnie mi zaszkodziła bo mama w nocy też wymiotywała i D też nie najlepiej się czuje:sorry:
 
reklama
o MOnia, kto sie Wami zajmie, jak wszyscy chorzy? najgorzej, ze Ty jestes slaba, a dzieci pewnie i tak ebda dokuczac:-:)-(
 
Do góry