reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

witam!!!
a o ktrej Natalka wstaje? moze jeszcze pozneij niz Jultika i dlatgo pozneij zasypia:tak:

robiac sobie dzis kawke pomyslalam o tym tekscie:-):tak:

Wstaje o 8 czasem chwilę przed czasem chwile po;-) żadko sie zdaża żeby pospała dłużej ale i żeby wstała wcześniej:tak:

Ja też zawsze myslę o Anety tekście:tak::tak::tak:


Wszystkiego najlepszego dla męża Majandry i Hridzi z okazji imienin:tak::tak::tak:


Ja dziś latam z placekiem i sałatką. tzn musze cos ukleić:rofl2:
Na jutro zaprosiliśmy rodziców moich i brata z rodznia na obiad:eek: ze strony J mieli też przyjechac, ale powiedzieli że ich nie będzie i może za tydzień przyjadą:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pieprzę to bo drugi raz imprezy nie robię:no::no::no: J też wpieniony, bo nigdy na nich nie mozna liczyć, powiedział, że za tydzień gdzieś wyjedziemy:sorry::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

No to cieszę się że dzieki temu tekstowi chociaż czasem o mnie pomyślicie:-p:-)

Do zyczeń się przyłanczam :tak: i dokładam jeszcze dla Twojego męża wszystkiego naj naj!:-) a co do rodzinki to mnie też zawsze wkurza jak tak sobie rozkłądają na raty :wściekła/y: jakbym nie miała co robić tylko co tydzień w kuchni siedzieć i szykować:wściekła/y:
 
reklama
Ja też zawsze myslę o Anety tekście:tak::tak::tak:

Zawsze jak czytam o tej porannej kawie to tez mnie na kawkę bierze ochota (a czytam codziennie w pracy)
Właśnie wiecie co- ja codziennie wszystko czytam i często mama jakieś tam przemyślenia w danym temacie ale wiadomo w pracy ledwo wystarczy czasu na przeczytanie nie zawsze da się odpisać więc ja mama wrażenie że zawsze w każdej dyskusji biorę udział i często jak już coś tam piszemy wieczorem wydaje mi się że przecież juz Wam pisłam "o tym" czy "o tamtym" więc już nic nie piszę a w efekcie przecież często pomyslę nie zawsze napiszę ale zagmatwałam mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi:zawstydzona/y::-p



Ja dziś latam z placekiem i sałatką. tzn musze cos ukleić:rofl2:
Na jutro zaprosiliśmy rodziców moich i brata z rodznia na obiad:eek: ze strony J mieli też przyjechac, ale powiedzieli że ich nie będzie i może za tydzień przyjadą:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pieprzę to bo drugi raz imprezy nie robię:no::no::no: J też wpieniony, bo nigdy na nich nie mozna liczyć, powiedział, że za tydzień gdzieś wyjedziemy:sorry::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

I tak trzeba zrobić w przyszłym tygodniu Nas nie ma też bym się wkurzyła bo to podwujna robota wychodzi na to że musisz zrobić dwie imprezki nie daj się w to wrobić i już nich sie nauczą . I Wszystkiego Najlepszego dla Ukochanego

Pzatym to dzień dobry wszystkim młody śpi mąż w sklepie (po zakupy jedzeniowe) a ja no właśnie :zawstydzona/y: ale to nie tak bo już jedno pranie się suchy drugier kończy się prać i zaraz zabieram się za robienie jedzonka :-)

Moniu pytałaś o młodego więc kaszel nadal jest brzydki byliśmy u lekarza (zalecana wizyta kontrolna) i mamy jeszcze przez dwa dni ten sam antybityk podawać i jak nie bęzie porawy to zapisany mamy następny i ten przez cztery dni i spowrotem do kontroli wrrrrr ale mnie to wkurza przecież moje dziecko to nie królik doświadczalny mama dość nie będę mu tego drugiego podawać poczekam może w końcu mu przejdzie skoro one same nie wiedzą co zapisać .
A jak się czuje Mateuszek???? Lepiej już mu???
 
dla meza Majnadry to tak, ale maz Hrudzi to nie imiennik Twojego J:no:
Wszystkeigo najlepszego dla waszych chlopow:-):-):-):-)
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a ja od perawie dwóch alt myslłama, że tak:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::eek::eek::eek::eek::eek:
I tak trzeba zrobić w przyszłym tygodniu Nas nie ma też bym się wkurzyła bo to podwujna robota wychodzi na to że musisz zrobić dwie imprezki nie daj się w to wrobić i już nich sie nauczą . I Wszystkiego Najlepszego dla Ukochanego

Pzatym to dzień dobry wszystkim młody śpi mąż w sklepie (po zakupy jedzeniowe) a ja no właśnie :zawstydzona/y: ale to nie tak bo już jedno pranie się suchy drugier kończy się prać i zaraz zabieram się za robienie jedzonka :-)

Moniu pytałaś o młodego więc kaszel nadal jest brzydki byliśmy u lekarza (zalecana wizyta kontrolna) i mamy jeszcze przez dwa dni ten sam antybityk podawać i jak nie bęzie porawy to zapisany mamy następny i ten przez cztery dni i spowrotem do kontroli wrrrrr ale mnie to wkurza przecież moje dziecko to nie królik doświadczalny mama dość nie będę mu tego drugiego podawać poczekam może w końcu mu przejdzie skoro one same nie wiedzą co zapisać .
A jak się czuje Mateuszek???? Lepiej już mu???

Nuska impry na pewno wypasionej nie zrobię :no:, tylko placek i do wiedzenia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Od 2 m-cy wiedzieli o terminie, wolałam wcześniej to zaplanowac by zów się nie wymigali a tu ........ powtórka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dziewczyny gdzie ja tu znajdę przepis na ciasto ma być dobre i na pewno ma mi się udać POMOCY chce mi sie jakieś świeżego pysznego ciasta ale nic nie mogę znlaść
 
Dziewczyny gdzie ja tu znajdę przepis na ciasto ma być dobre i na pewno ma mi się udać POMOCY chce mi sie jakieś świeżego pysznego ciasta ale nic nie mogę znlaść

Poszukaj na tym wątku z przepisami;-) tzn sałatki i inne przekąski:rofl2: a ja właśnie popijam kawkę popołudniową bo coś mi się spać chce:sorry: i do tego czas mi się strasznie dłuży ale to pewnie przez to że wiem że to ostatni dyżur przed urlopem i zawsze mi się wtedy tak dłuży:wściekła/y:
 
A ja z piwkiem dobrywieczor. Pije zdrowko Januszow, tym bardziej,ze dzisiaj bylam kierowca,a mgla taka,ze ledwo pobocze widzialam:szok: Posiedzielismy troche zeby Janusz sam nie byl w ten dzien. Wpadl mi dzisiaj kurak swojski od cioci S. Radoche mam,bo rosolek bedzie pyszny.
Ale mnie plecy osttanio bola. Takie ze zmeczenia. Najgorsze,ze wiem,ze to od mlodego, nieby nie nosze go duzo,ale to wysadzanie na kibelek mnie wykonczy. No wlasnie usnal nam po drodze i polozylam go w rajtuzkach i bluzeczce spac,ale musze go chyba na spika wysikac:eek:
 
A ja wpadłam sie pożegnać co byście nie myślały że zawinęłam się z pracy i nic nie powiedziałam;-) ale na koniec miałam młyn i czasu mi zabrakło:zawstydzona/y: u nas też mgła okropna:wściekła/y: max 50 na godzinę dało się jechać:wściekła/y: uciekam bo włąśnie zaczynamy walczyć z drugim fotelem:-) DOBREJ NOCY KOCHANE!
 
Witam się przedpołudniowo:-) u nas cudna pogoda słonko swieci aż miło:-) właśnie posłałam M z małą na spacer a sama robię obiadek kluseczki śląskie i roladki no i muszę jeszcze trochę ogarnąć bo wszędzie walają się zabawki Tuśki:wściekła/y: popołudniu mają przyjść znajomi do nas i będziemy przestawiać meble w dużym pokoju bo po 4 latach doszłam do wniosku że akwarium powinno stać w drugim końcu pokoju:-D oczywiście M się bardzo ucieszył z tego powodu:cool: ale cóż jak trzeba to trzeba tym bardziej że i jego mama jest takiego samego zdania jak ja;-)
 
reklama
Moniu pytałaś o młodego więc kaszel nadal jest brzydki byliśmy u lekarza (zalecana wizyta kontrolna) i mamy jeszcze przez dwa dni ten sam antybityk podawać i jak nie bęzie porawy to zapisany mamy następny i ten przez cztery dni i spowrotem do kontroli wrrrrr ale mnie to wkurza przecież moje dziecko to nie królik doświadczalny mama dość nie będę mu tego drugiego podawać poczekam może w końcu mu przejdzie skoro one same nie wiedzą co zapisać .
A jak się czuje Mateuszek???? Lepiej już mu???
Mateuszek juz dobrze trwało to tylko jedną dobę:eek:jakiś taki dziwny wirus dobrze tylko ze tak krótko trzymie:tak:a u Igorka widac już jakąś poprawę ?
 
Do góry